English Polski
Zaloguj się

Statystyki kategorii: Mixed

ZespółRozstawienieMeczeZwycięstwaPorażkiPkt. zdobytePkt. straconeRóżnica pkt.% zwyc.Punkty SOTGŚr. SOTG
Grandmaster Flash Rabarbar1.7701296960100.0%8412.0
Spirit on Lemon1.871133716287.5%10413.0
FLOW Wratislavia2.86293613275.0%10112.6
Furious Goats2.761104693585.7%9012.9
Astro Disco3.73498633542.9%7711.0
Uwaga Pies3.853109100962.5%10312.9
Grandmaster Flash Patat3.862119744575.0%8510.6
Nine Hills3.853105792662.5%8710.9
muJAHedini dysku4.743101841757.1%8712.4
BC Kosmodysk4.7348888042.9%7811.1
Freezebeatz4.83587108-2137.5%8010.0
RJP4.734104881642.9%9113.0
Zawierucha5.844102120-1850.0%769.5
KrakUF5.8357794-1737.5%789.8
FriStaszki5.82667120-5325.0%8610.8
Flight Club5.82660106-4625.0%8210.3
Mashtalesh6.80866147-810.0%8110.1
GUF6.7256895-2728.6%8412.0
4hands6.7256386-2328.6%8311.9
2obvious6.83575126-5137.5%8911.1
Pokaż wszystkie grupy

Liderzy statystyk

ZawodnikZespółMecze AsystyPunktySuma
Adam TomczykRJP7412061
Arkadiusz KaczmarekAstro Disco7291948
Mikołaj CałkaUwaga Pies840545
Andrzej HolnickiZawierucha8321244
Mikołaj SmogórGrandmaster Flash Rabarbar7232043
Katarzyna KarpałaSpirit on Lemon8291342
Artur SierajGrandmaster Flash Patat8261541
Patryk TomiakUwaga Pies8251338
Maciej Kołodziejczyk2obvious831738
Barry Cohen2obvious8172037
Statystyki