WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP167118089
2Piotr ŚwierkotRJP166917186
3Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP14747054
4Adrian SosnaRJP151241053
5Monika ZaczkowskaRJP112132053
6Wojciech KalbarczykRJP162413037
7Wiktor ŁodygaRJP162114035
8Zofia NawrockaRJP16626032
9Klaudia GrackaRJP16417021
10Tomasz KublinRJP15119120
11Szymon SzczepankowskiRJP15109019
12Agnieszka BuraczyńskaRJP14013013