WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Joanna WojciechowskaTroubles Sztylety94718065
2Katarzyna PodporaTroubles Sztylety93128259
3Monika ZaczkowskaTroubles Sztylety82132153
4Aleksandra DyśkoTroubles Sztylety91824042
5Karolina RadzimirskaTroubles Sztylety91720037
6Natalia PopekTroubles Sztylety6714021
7Krystyna StępniewskaTroubles Sztylety9311014
8Olga JankowskaTroubles Sztylety873010
9Ewa GaczyńskaTroubles Sztylety80303
10Anna StachowiakTroubles Sztylety82103
11Aleksandra MarszałekTroubles Sztylety60000