WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Julian LiwszicmuJAHedini dysku12333036
2Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku12292031
3Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku12525030
4Maciej DanielewskimuJAHedini dysku9919028
5Maciej KalisiakmuJAHedini dysku12816024
6Aleksander RedwanmuJAHedini dysku12218020
7Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku12910019
8Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku768014
9Maciej AntoniakmuJAHedini dysku8310013
10Łukasz RządzkimuJAHedini dysku1092011
11Anna BronowskamuJAHedini dysku124509
12Małgorzata RożekmuJAHedini dysku94509
13Katarzyna PodporamuJAHedini dysku91405
14Jakub KurmuJAHedini dysku83003
15Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku83003
16Natalia OmarskamuJAHedini dysku90202
17Piotr LeszczyńskimuJAHedini dysku72002
18Łukasz MichalikmuJAHedini dysku82002
19Ewa PotoręckamuJAHedini dysku110101
20Filip StępniakmuJAHedini dysku80101
21Agata WiejakmuJAHedini dysku80101
22Agnieszka Żwirko-NiwińskamuJAHedini dysku60101
23Katarzyna CiuciosmuJAHedini dysku40000
24Edgar DybińskimuJAHedini dysku40000