WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Michał RudyBC Kosmodysk52410034
2Kacper Podgajny4hands5253028
3Mateusz GibkiBrave Beavers5271028
4Adam TomczykRJP5215026
5Jan MadejBC Kosmodysk5195024
6Mateusz KosmalskiKWR Knury5911020
7Krzysztof ZającZawierucha5711018
8Piotr LatoszewskimJAH5161017
9Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash5106016
10Chris ProsserkrakUF5142016
11Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers5015015
12Mateusz DydaGrandmaster Flash596015
13Michał ZygmuntkrakUF5105015
14Daniel BłachFlow5114015
15Andrzej HolnickiZawierucha5141015
16Maria StryukovaRJP5410014
17Artur GrzybowskikrakUF5211013
18Wojciech PająkFlow5310013
19Jan GliwaFrisbnik549013
20Krzysztof WątrobaFrisbnik567013
21Adam MaciejewskiBrave Beavers576013
22Jan StaniewiczUwaga Pies594013
23Paweł MilanowiczFlow5103013
24Bartosz MikołajecFrisbnik5121013
25David Bwire EkonjoKWR Knury557012
26Andrzej Chlebicki4hands557012
27Dariusz UrbanikFlow566012
28Grażyna Chlebicka4hands575012
29Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash593012
30Filip DobranowskiKWR Knury593012
31Łukasz DobranowskiKWR Knury5102012
32Aleksandra MilanowiczFlow4110011
33Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash574011
34Maciej PająkFlow492011
35Joanna JurgaBrave Beavers519010
36Olga JakschBC Kosmodysk528010
37Jan BednarskikrakUF546010
38Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash546010
39Magdalena MellermJAH546010
40Paulina DulmJAH564010
41Remigiusz SzymuraFrisbnik564010
42Michał SchillerBrave Beavers573010
43Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk51809
44Antonina TatajZawierucha51809
45Zuzanna BrzezińskaFlow52709
46Grzegorz TomczykRJP52709
47Adam GrzegorowskiUwaga Pies53609
48Tadeusz PętlakGrandmaster Flash55409
49Szymon PoznańskiRJP55409
50Jan KopiczkoFrisbnik56309
51Piotr KuszewskiZawierucha56309
52Piotr ŚwierkotRJP56309
53Maciej ZabostGrandmaster Flash56309
54Natalia NędziFlow50808
55Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk51708
56Damian SadalskiUwaga Pies53508
57Konstanty ŚwięcickiZawierucha53508
58Elwira PiekartKWR Knury54408
59Monika ZaczkowskaRJP54408
60Adrian SosnaRJP55308
61Stanisław Glinka4hands56208
62Patryk TomiakUwaga Pies58008
63Jan KozakoszczakGrandmaster Flash50707
64Zuzanna Lachowicz4hands51607
65Piotr Wiśniewski4hands51607
66Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP52507
67Anna SawickaRJP52507
68Grzegorz CiszewskiFrisbnik53407
69Magdalena FaliszewskaKWR Knury53407
70Hanna KacorzykRJP53407
71Hubert KubitkrakUF53417
72Weronika SawczakUwaga Pies54307
73Witold ZaborowskiBrave Beavers54307
74Bartosz Ciulkin4hands55207
75Michał KrotlińskiFlow55207
76Bartłomiej SpecjałFlow46107
77Krystyna Jędrzejewska-Szmek4hands50606
78Daria RyczkowskamJAH50606
79Dawid AjnbacherUwaga Pies51506
80Małgorzata CzaplińskaFlow41506
81Jakub GolecFlow51506
82Stanisław GrzywalskimJAH51506
83Marcin SkorupskiUwaga Pies51506
84Michał RogińskiZawierucha52406
85Paweł WiejskiBC Kosmodysk52406
86Jakub KurmJAH54206
87Sławomir StefańskiBrave Beavers54206
88Maciej SznapkaRJP54206
89Dawid GrzebytaUwaga Pies56006
90Monika MikośFlow56006
91Julia BiegańskaGrandmaster Flash50505
92Aleksander RedwanmJAH50505
93Aleksandra Zalewska4hands50505
94Katarzyna DobranowskaFlow51405
95Kinga KieckrakUF51405
96Kacper KrasuckiKWR Knury51405
97Julia KrólRJP51405
98Natalia PopekmJAH51405
99Dawid SiudaUwaga Pies51405
100Martyna WidawskaFrisbnik51405
101Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash51405
102Marcin KrukBC Kosmodysk52305
103Filip KrynickiGrandmaster Flash52305
104Adam ŁepakBrave Beavers52305
105Piotr Polatowski4hands52305
106Katarzyna MarekKWR Knury53205
107Jico OracionkrakUF54105
108Piotr WojciechowskimJAH54105
109Sonia KasińskakrakUF50404
110Adam MakowskiBC Kosmodysk50404
111Marta SkrzypczykZawierucha50404
112Iga SobieralskaZawierucha50404
113Piotr WąsikRJP50404
114Jan CiepielewskiBC Kosmodysk51304
115Wiktor LisKWR Knury51304
116Piotr SzajnakrakUF51304
117Karolina BochniakBrave Beavers42204
118Małgorzata LatoszewskamJAH52204
119Piotr Trzaskowski4hands52204
120Rafał KąckiZawierucha53104
121Kamil OsieckimJAH53104
122Gabriela PisarczukFlow53104
123Marcel ByndasFlow54004
124Kamil KindziukZawierucha54004
125Zofia KnapikZawierucha54004
126Julian LiwszicmJAH54004
127Patryk PawlickiBrave Beavers54004
128Jakub WróbelFlow54004
129Mateusz BąkUwaga Pies50303
130Magdalena BergelKWR Knury50303
131Rafał GrudnyZawierucha50303
132Agnieszka LamparskaBrave Beavers50303
133Michał Orkan-ŁęckimJAH50303
134Karolina TudelskaGrandmaster Flash50303
135Aleksandra WieczorekFrisbnik50303
136Agnieszka Ząbkowicz4hands50303
137Julia BujarFrisbnik51203
138Julianna CzapskaBC Kosmodysk51203
139Jan DąbrowskiKWR Knury51203
140Jakub FroehlichFrisbnik51203
141Daniel GóreckiBrave Beavers51203
142Adrian GucwaFrisbnik51203
143Adam Małek4hands51203
144Katarzyna PodporamJAH51203
145Barbara RabaFlow51203
146Michał Siennicki4hands51203
147Anna TymickaGrandmaster Flash51203
148Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk52103
149Robert JanuszewiczBC Kosmodysk52103
150Wojciech KalbarczykRJP52103
151Tomasz KublinRJP52103
152Jakub KucharczykmJAH52103
153Katarzyna MłodzikowskaUwaga Pies52103
154Albert NowakowskimJAH52103
155Jakub PaszekFrisbnik52103
156Dagny GorostizaZawierucha53003
157Agnieszka BoltBrave Beavers50202
158Anna Bronowska-KurmJAH50202
159Tomasz CzubochaKWR Knury50202
160Hieronim DzieślewskikrakUF50202
161Kamil FilipBrave Beavers50202
162Izabela KołodziejczykFlow50202
163Joanna Król4hands50202
164Jędrzej NowakBrave Beavers50202
165Katarzyna OleszekZawierucha50202
166Lucyna PodgórskamJAH50202
167Krzysztof PrzybyśFlow50202
168Andrzej DyśkoGrandmaster Flash51102
169Aleksandra GrzebytaUwaga Pies51102
170Maciej KalisiakmJAH51102
171Emanuel KołataZawierucha51102
172Olga Krycińska4hands41102
173Weronika MaciejewskaBrave Beavers51102
174Michał MaciejewskiBrave Beavers51102
175Marek RoszczakKWR Knury51102
176Anna StachowiakBC Kosmodysk51102
177Piotr KliśGrandmaster Flash52002
178Aldona KrysiakkrakUF52002
179Kacper BłaszczykKWR Knury50101
180Daniel CerońKWR Knury50101
181Anna CichorekKWR Knury50101
182Maria GrajewskamJAH50101
183Tamara JackowiakUwaga Pies50101
184Zuzanna JakubowskaUwaga Pies50101
185Joanna KapkowskaZawierucha50101
186Krzysztof KiwerskimJAH50101
187Maciej KlimpelKWR Knury50101
188Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk50101
189Radosław MaksymiukRJP50101
190Dawid MichalskiFrisbnik50101
191Jadwiga PieczonkakrakUF50101
192Martyna PochodyłaFlow50101
193Basia SobkowiakUwaga Pies50101
194Jakub AdamczykkrakUF51001
195Maciej PłaczekUwaga Pies51001
196Karolina SenickaKWR Knury51001
197Piotr SzaudernaFlow51001
198Michał WachowiakBrave Beavers51001
199Weronika BakaBC Kosmodysk50000
200Zofia BejmGrandmaster Flash50000
201Adam BiegałaBrave Beavers40000
202Aleksandra BigosińskakrakUF50000
203Anna BoguszKWR Knury50000
204Grzegorz BubakRJP40000
205Michał DymińskikrakUF50000
206Kacper FryszczynZawierucha50000
207Michał Gacek4hands30000
208Katarzyna Kamionka4hands40000
209Magdalena KimlakrakUF50000
210Mateusz KrólmJAH50000
211Maciej KruczkowskiKWR Knury50000
212Jan LatosińskikrakUF50000
213Natalia MakułaZawierucha50000
214Sebastian MańczakBrave Beavers50000
215Miłosz MarekKWR Knury50000
216Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash40000
217Igor MirowskiZawierucha50000
218Rafał Nguyen Viet4hands50000
219Anna PaszkowskaUwaga Pies50000
220Wojciech PietrzykKWR Knury50000
221Katarzyna PrzybyszBrave Beavers40000
222Szymon PyzikKWR Knury50000
223Paweł RakKWR Knury40000
224Paula RogowskaZawierucha50000
225Anton SandulyakKWR Knury50000
226Mikołaj SmogórGrandmaster Flash40000
227Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP10000
228Magdalena StępieńFrisbnik50000
229Andrzej StobieckiBC Kosmodysk50000
230Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk50000
231Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk40000
232Monika SzafrankrakUF50000
233Cezary SzpadzikGrandmaster Flash50000
234Justyna SzwajcowskakrakUF40000
235Magdalena SzwedKWR Knury50000
236Mateusz WidawskiFrisbnik50000
237Justyna WierciochFrisbnik50000
238Maria WolanczykBrave Beavers40000
239Natalia WolasFrisbnik50000
240Jan WołłejkoZawierucha50000
241Paweł ZarzyckimJAH50000