WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Bartosz DworzeckiMAU5211022
2Andrzej ZaródFlow Junior White5611017
3Mateusz KalinowskiMad Hatters598017
4Maciej DłuzińskiMad Hatters5124016
5Rybałt KaczorowskiFlow Junior Blue5133016
6Maciej PrzybyszYoung Brave Beavers5105015
7Patryk PawlickiYoung Brave Beavers559014
8Tymon WłodarczykFlow Junior White559014
9Tadeusz PętlakGrandmaster Flash5122014
10Tomasz PopławskiMad Hatters5131014
11Wojciech PająkFlow Junior White567013
12Adam MaciejewskiYoung Brave Beavers5121013
13Kacper LewandowskiYoung Brave Beavers539012
14Mikołaj PolewkaOhana548012
15Piotr SobeckiOhana566012
16Dawid KrawczykMad Hatters584012
17Stanisław GlinkaGrandmaster Flash429011
18Jakub SkibińskiMad Hatters529011
19Dariusz JędrasFlow Junior White565011
20Jakub RaczyńskiOhana5110011
21Zofia KnapikFlow Junior White582010
22Michał KrotlińskiFlow Junior White591010
23Kamil RatajczykGrandmaster Flash47209
24Krzysztof LitwińskiOhana49009
25Jakub AndrzejczakMAU50808
26Maria WolanczykYoung Brave Beavers51708
27Aleksandra ŁyskanowskaMAU52608
28Małgorzata MaćkowskaYoung Brave Beavers52608
29Zofia BejmGrandmaster Flash54408
30Kacper KuszajFlow Junior Blue54408
31Maciej LitwińskiGrandmaster Flash44408
32Aleksandra CzerwonkoFlow Junior White55308
33Leonard SobiakMAU55308
34Mateusz NiedzielaFlow Junior White56208
35Michał WachowiakYoung Brave Beavers58008
36Szymon MagieraFlow Junior White51607
37Sebastian MańczakYoung Brave Beavers54307
38Bartłomiej Szuster71 Wratislavia54307
39Pamela Salitra71 Wratislavia56107
40Sławomir StefańskiYoung Brave Beavers56107
41Antoni MireckiYoung Brave Beavers51506
42Jakub TumkielskiOhana51506
43Igor SzafrańskiFlow Junior Blue54206
44Jan KozakoszczakGrandmaster Flash50505
45Kamil TruszkowskiMad Hatters50505
46Katarzyna WidźgowskaFlow Junior White50505
47Michał DworzeckiMAU51405
48Dominika GrzeczkaFlow Junior Blue51405
49Marek RymkiewiczMAU51405
50Igor ChęcińskiOhana30404
51Katarzyna KiełbińskaFlow Junior White50404
52Igor ŚnieżyńskiMad Hatters50404
53Piotr KubickiFlow Junior Blue51304
54Matylda LisiakOhana51304
55Ksawery OlewskiYoung Brave Beavers52204
56Ewa RepelowskaFlow Junior White52204
57Oskar Żuchliński71 Wratislavia52204
58Marcin KozeraGrandmaster Flash43104
59Agata PrzedpełskaOhana53104
60Wiktoria KaźmierczakMAU54004
61Maria FilipskaOhana50303
62Marika ŁomnickaMad Hatters50303
63Kacper MazurekFlow Junior Blue50303
64Michał RomańskiMAU50303
65Katarzyna ŚwięckaFlow Junior Blue50303
66Krzysztof KiwerskiGrandmaster Flash41203
67Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash51203
68Aleksandra ZalewskaGrandmaster Flash41203
69Jakub BołbaFlow Junior White52103
70Kamila BąkOhana50202
71Tomasz CzarnockiGrandmaster Flash40202
72Aleksandra JaworskaFlow Junior Blue50202
73Wiktoria KobzaMad Hatters50202
74Krystian Mikołajczak71 Wratislavia50202
75Szymon RatajczakYoung Brave Beavers50202
76Karolina SenickaYoung Brave Beavers50202
77Jan ZwolanOhana50202
78Kacper Doroba71 Wratislavia51102
79Robert FominFlow Junior Blue51102
80Jan MożańskiGrandmaster Flash41102
81Karolina WeberMad Hatters51102
82Joanna OremczukFlow Junior White52002
83Maja ŚwigońskaOhana52002
84Wiktoria BońkowskaMad Hatters50101
85Dorota CzerskaMad Hatters50101
86Krzysztof GilGrandmaster Flash40101
87Weronika KawiorskaMAU50101
88Weronika MaciejewskaYoung Brave Beavers50101
89Kornelia Makowska71 Wratislavia50101
90Anna MireckaYoung Brave Beavers50101
91Michał MorawskiGrandmaster Flash40101
92Antoni OlszewskiGrandmaster Flash40101
93Łukasz OwczarekMad Hatters50101
94Mateusz Paradowski71 Wratislavia50101
95Anna PaszkowskaMAU50101
96Katarzyna PrzybyszYoung Brave Beavers50101
97Beata ZalewskaMad Hatters50101
98Szymon Zięba71 Wratislavia50101
99Krystian ZiółkowskiMad Hatters50101
100Jakub ChlewickiMAU51001
101Liwia DuszyńskaOhana51001
102Maja KozakFlow Junior Blue51001
103Weronika BakaGrandmaster Flash40000
104Julia DąbrowskaMad Hatters50000
105Wiktor Durejko71 Wratislavia50000
106Olaf GromanowskiMad Hatters40000
107Julia HenklewskaYoung Brave Beavers50000
108Jakub JakuśMAU50000
109Anna JeziorskaGrandmaster Flash40000
110Aleksandra KrawczykMAU50000
111Stanisław KrysiakFlow Junior White50000
112Mateusz LechFlow Junior Blue50000
113Dominik LewickiFlow Junior Blue50000
114Elwira Murawska71 Wratislavia50000
115Daria RyznarMAU50000
116Mateusz SkorupaFlow Junior Blue50000
117Karolina SkrobiszewskaOhana50000