WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Michał KozłowskiPartisans5128020
2Piotr WrzaszczUltimatum5164020
3Adam ŚwiderskiPartisans5161017
4Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum5511016
5Dawid PietrzakPartisans597016
6Michał RudyMojra4114015
7Jan KopiczkoUprising5123015
8Daniel BłachThe Bridge4311014
9Mariusz LewandowskiPartisans5410014
10Michał DulThe Bridge495014
11Łukasz DobranowskiKWR Knury4122014
12Piotr PrzybyłaUltimatum5140014
13Krzysztof ZającMojra4013013
14Wiktor LisKWR Knury449013
15Rafał StrebejkoPartisans5112013
16Adrian SzewczulPartisans5111012
17Bartłomiej SkopińskiUltimatum575012
18Jan BednarskiUprising II5110011
19Albert NowakowskiMojra429011
20Damian SadalskiUprising II556011
21Jan StaniewiczUprising565011
22Grzegorz CiszewskiPerun583011
23Piotr LatoszewskiMojra483011
24Michał TymaczkowskiPerun583011
25Kacper BłaszczykKWR Knury437010
26Tomasz ZatońThe Bridge437010
27Stanisław GrzywalskiMojra455010
28Krzysztof WątrobaUprising555010
29Filip DobranowskiThe Bridge464010
30Maciej ParysThe Bridge482010
31Wojciech PietrzykThe Bridge482010
32Kacper PodgajnyMojra482010
33Kamil MerchelskiUltimatum51809
34Remigiusz SzymuraUprising53609
35Jan GliwaUprising54509
36Mateusz KosmalskiThe Bridge44509
37Marek RoszczakKWR Knury46309
38Mateusz BarańskiPerun57209
39Bartłomiej SmolarekUltimatum59009
40Jakub KlimekUltimatum51708
41Bartłomiej SzostekUltimatum51708
42Szymon MotykaPerun52608
43Chris ProsserUprising53508
44Norbert StaniszewskiUprising54408
45Piotr WiśniewskiJucha55308
46Bartosz DworzeckiUprising II56208
47Jico OracionUprising II56208
48Maurycy SzpakUprising II58008
49Witold ZaborowskiUprising51607
50Kamil FilipUprising52507
51Piotr PieniążekPerun52507
52Kacper ZającPartisans52507
53Michał ZygmuntUprising54307
54Bartłomiej SpecjałThe Bridge45207
55Alan PiksaPerun56107
56Bartosz MikołajecUprising57007
57Michał SchillerUprising50606
58Marcin GossMojra41506
59Kamil KiljanUltimatum51506
60Kamil KlajmonPerun51506
61Dawid RobalewskiUprising II51506
62Jan WołłejkoPartisans51506
63Bartłomiej BizońUprising52406
64Adrian SosnaUprising II52406
65Adam GrzegorowskiUprising II53306
66Arkadiusz RosińskiPartisans53316
67Daniel CerońKWR Knury44206
68Paweł WiejskiMojra44206
69Jakub KurMojra45106
70Maciej LitwińskiJucha55116
71Grzegorz BubakJucha56006
72Dawid GrzebytaUprising II56006
73Mateusz BąkUprising II50505
74Kacper JordanThe Bridge40505
75Miłosz MarekKWR Knury40505
76Jakub NiemczykUltimatum50505
77Oskar ŻuchlińskiUltimatum50505
78Emanuel KrukJucha51405
79Wojciech LitwińskiJucha51405
80Andrzej ZaródThe Bridge41405
81Sebastian DębińskiPerun52305
82Jakub PaszekPerun52305
83Daniel GóreckiUprising53205
84Adam ŁepakUprising53205
85Ryszard ŁuczynJucha53205
86Szymon PyzikKWR Knury43205
87Adam BrodaUltimatum54105
88Adam TomczykMojra45005
89Jakub KaczmarekUprising50404
90Jakub KlajmonPerun50404
91Dawid MichalskiPerun50404
92Wojciech PająkThe Bridge40404
93Adam CiurlaJucha51304
94Patryk MachnowskiUprising II51304
95Miłosz KapuścińskiPerun52204
96Stanisław RządzkiMojra42204
97Jan SolickiPerun52204
98Jakub WróbelThe Bridge42204
99Michał BaduraUprising53104
100Rafał FydaPerun53104
101Maciej KsiężakJucha53104
102Piotr SzaudernaThe Bridge44004
103Jędrzej WiśniewskiUprising II54004
104Maciej KlimpelKWR Knury40303
105Filip KudlińskiUprising II50303
106Igor MirowskiJucha50303
107Błażej ObrębskiPartisans50303
108Dawid SiudaUprising II50303
109Paweł SośnierzJucha50303
110Hieronim DzieślewskiPerun51203
111Adrian DziubekThe Bridge41203
112Jakub FroehlichUprising II51203
113Filip KrynickiMojra41203
114Dominik KrzysiakKWR Knury41203
115Adam MossakowskiUltimatum51203
116Grzegorz JamińskiUprising52103
117Lucas RawersUprising II52103
118Tomasz RomanowskiMojra42103
119Dariusz UrbanikThe Bridge42103
120Bartosz CiulkinJucha53003
121Dominik DobranowskiUprising53003
122Krzysztof GorczycaPerun53003
123Rafał Nguyen VietJucha53003
124Cezary GołaszewskiPartisans50202
125Grzegorz KarżewiczPartisans50202
126Maciej KozeraJucha50202
127Marcin KozeraJucha50202
128Tomasz KublinMojra40202
129Radosław LindnerJucha50202
130Krzysztof LitwińskiJucha50202
131Filip PiekarskiJucha50202
132Paweł SzwedUprising50202
133Mikołaj TomczukUprising50202
134Maciej DądalskiUprising II51102
135Kasper KowalewskiUprising II51102
136Jakub KrólikowskiUprising II51102
137Antoni LitwińskiJucha51102
138Maciej May-MaciejewskiMojra41102
139Marcin KrukMojra42002
140Paweł PakulskiJucha52002
141Paweł RakKWR Knury42002
142Tymon SerockiUprising52002
143Mariusz BuczkowskiPartisans50101
144Kajetan CiochPerun50101
145Tomasz CzubochaKWR Knury40101
146Mateusz DydaMojra40101
147Stanisław GlinkaMojra40101
148Aleksander MuszyńskiThe Bridge40101
149Jakub OrszulakPerun50101
150Franciszek StraczyckiJucha50101
151Bartłomiej SzusterThe Bridge40101
152Jakub AdamczykPerun51001
153Jacek CzerwonkaThe Bridge41001
154Adam KłosowiczUprising II51001
155Kacper KrasuckiThe Bridge41001
156Anton SandulyakKWR Knury41001
157Jakub SidorJucha51001
158Wojciech WątrobaUprising II51001
159Marek DubrawaUltimatum50000
160Mateusz GibkiUprising50000
161Rafał GrudnyMojra40000
162Piotr KopećThe Bridge40000
163Jan LatosińskiPerun50000
164Michał MuszyńskiThe Bridge40000
165Szymon NitkiewiczPartisans50000
166Cezary PrzybyłaUltimatum50000
167Przemysław WnękJucha50000