WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Bartosz DworzeckiMAU Biali5425047
2Maciej DłuzińskiMad Hatters5356041
3Adam MaciejewskiYoung Brave Beavers5239032
4Dawid KrawczykMad Hatters51113024
5Michał ZmyślonyMAU Czarni5714021
6Sławomir StefańskiYoung Brave Beavers5156021
7Andrzej ZaródFlow Junior White5109019
8Mateusz NiedzielaFlow Junior White5154019
9Wojciech PająkFlow Junior White5612018
10Jan Kozakoszczak71 Wratislavia598017
11Maciej PrzybyszYoung Brave Beavers5116017
12Małgorzata MaćkowskaYoung Brave Beavers5016016
13Kamil Ratajczyk71 Wratislavia5610016
14Marcin Kozera71 Wratislavia588016
15Patryk PawlickiYoung Brave Beavers588016
16Zofia KnapikFlow Junior White5114015
17Aleksandra JaworskaFlow Junior Blue5410014
18Igor SzafrańskiFlow Junior Blue577014
19Aleksandra ZalewskaMAU Biali5211013
20Pamela Salitra71 Wratislavia594013
21Michał WachowiakYoung Brave Beavers594013
22Stanisław KrysiakFlow Junior Blue5103013
23Tomasz PopławskiMad Hatters5112013
24Sebastian MańczakYoung Brave Beavers566012
25Marek RymkiewiczMAU Czarni566012
26Maciej Litwiński71 Wratislavia584012
27Wojciech MichalakMAU Czarni593012
28Aleksandra ŁyskanowskaMAU Biali529011
29Mateusz LechFlow Junior Blue574011
30Jakub ChlewickiMAU Biali519010
31Szymon MagieraFlow Junior White546010
32Marika ŁomnickaMad Hatters50909
33Jakub BołbaFlow Junior White52719
34Stanisław GlinkaMAU Biali53609
35Dariusz JędrasFlow Junior Blue54509
36Maya Kiernicka-AllavenaFlow Junior Blue54509
37Kacper KuszajFlow Junior Blue54509
38Kornelia Makowska71 Wratislavia55409
39Bartłomiej Szuster72 Wratislavia58109
40Julia DąbrowskaMad Hatters50808
41Ewelina WeberMad Hatters50808
42Anna MączkowskaYoung Brave Beavers51708
43Kacper OlczakFlow Junior Blue53508
44Alicja Szuster71 Wratislavia51607
45Jakub JakuśMAU Czarni53407
46Kacper Doroba71 Wratislavia54307
47Krzysztof Litwiński71 Wratislavia54307
48Tymon WłodarczykFlow Junior White34307
49Karolina SenickaMAU Czarni56107
50Ewa RepelowskaFlow Junior White50606
51Anna Patkowska72 Wratislavia51506
52Daria RyznarMAU Czarni51506
53Karolina WeberMad Hatters51506
54Aleksandra CzerwonkoFlow Junior White52406
55Barbara MusielakMAU Biali52406
56Michał KrotlińskiFlow Junior White55106
57Kacper LewandowskiYoung Brave Beavers55106
58Paweł CholewaFlow Junior Blue50505
59Katarzyna PrzybyszYoung Brave Beavers50505
60Maria WolanczykYoung Brave Beavers50505
61Pola ZołoteńkoMad Hatters50505
62Igor CzapiewskiMAU Czarni52305
63Aleksandra KrawczykMAU Czarni52305
64Michał DworzeckiMAU Biali53205
65Wiktoria MajchrzakMad Hatters50404
66Zuzanna SzczepanowskaFlow Junior Blue50404
67Weronika MaciejewskaYoung Brave Beavers51304
68Kacper MazurekFlow Junior Blue52204
69Katarzyna ŚwięckaFlow Junior Blue54004
70Beata ZalewskaMad Hatters50303
71Eliza KawiorskaMAU Biali51203
72Leonard SobiakMAU Biali51203
73Wiktoria KaźmierczakMAU Biali52103
74Anna TomaszewskaFlow Junior Blue52103
75Kamil TruszkowskiMad Hatters53003
76Natalia Wołowiec71 Wratislavia50202
77Piotr BakalarzMad Hatters51102
78Rybałt KaczorowskiFlow Junior White51102
79Mateusz Paradowski72 Wratislavia51102
80Wiktoria Wójcik72 Wratislavia51102
81Weronika Wójcik72 Wratislavia51102
82Dominik LewickiFlow Junior Blue52002
83Elwira Murawska72 Wratislavia52002
84Weronika WalkowiakMAU Czarni52002
85Wiktor Durejko72 Wratislavia50101
86Izabela Jasiak72 Wratislavia50101
87Wiktor LemańskiMad Hatters50101
88Karolina NowakYoung Brave Beavers50101
89Szymon Zięba71 Wratislavia50101
90Weronika KawiorskaMAU Czarni51001
91Szymon KreinerMad Hatters51001
92Aleksander LeśniewskiMad Hatters51001
93Jakub AndrzejczakMAU Biali50000
94Wiktor Boguszewski72 Wratislavia50000
95Katarzyna KiełbińskaFlow Junior White50000
96Maja KozakFlow Junior White50000
97Mateusz ŁochyńskiYoung Brave Beavers20000
98Maksymilian MatuszewskiYoung Brave Beavers20000
99Krystian Mikołajczak72 Wratislavia50000
100Jakub NowakYoung Brave Beavers20000
101Joanna OremczukFlow Junior White50000
102Tomasz Rzepka72 Wratislavia50000
103Piotr SemczyszynMAU Czarni50000
104Dawid WencMAU Czarni50000
105Katarzyna WidźgowskaFlow Junior White50000
106Joanna Woźniak72 Wratislavia50000
107Dominik Woźniak72 Wratislavia50000