English Polski
Zaloguj się

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP7334037
2Michał RudyBC Kosmodysk72013033
3Jan GliwaFrisbnik71016126
4Kamil FilipKS Nine Hills Chełmno61412026
5Tomasz Romanowski4hands7322025
6Jan MusiałKrakUF71311024
7Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum Gdańsk61410024
8Kacper Podgajny4hands7231024
9Krzysztof ZającZawierucha7122123
10Krzysztof WątrobaFrisbnik71112123
11Patryk TomiakUwaga Pies7185023
12Andrzej HolnickiZawierucha7193022
13Monika ZaczkowskaRJP7615021
14Marcin Goss4hands7129021
15Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku6165021
16Filip DobranowskiKWR Knury 6183021
17Grzegorz JamińskiKATO VICE7183021
18Witold ZaborowskiKS Nine Hills Chełmno6137020
19Jan KopiczkoFrisbnik7118019
20Marcin SosnaFrisbnik7136019
21Maciej WadasUltimatum Gdańsk6172019
22Paulina DulmuJAHedini dysku6711018
23Adrian SosnaRJP7711018
24Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku6810018
25Michał ZygmuntKrakUF7153018
26Dominik DobranowskiKATO VICE7107017
27Paweł MilanowiczKS AZS AWF FLOW WROCŁAW697016
28Piotr KuszewskiZawierucha7133016
29Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk7133016
30Mateusz GibkiBrave Beavers6142016
31Maciej PająkKS AZS AWF FLOW WROCŁAW687015
32Bartłomiej SpecjałKS AZS AWF FLOW WROCŁAW687015
33Tomasz ZatońKS AZS AWF FLOW WROCŁAW687015
34Arkadiusz KaczmarekKS AZS AWF FLOW WROCŁAW696015
35Maciej ParysKWR Knury 6105015
36Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash5114015
37Łukasz DobranowskiKWR Knury 6141015
38Anna ZacharaKrakUF7410014
39Piotr ŚwierkotRJP768014
40Piotr Wiśniewski4hands768014
41Tomasz KublinRJP7104014
42Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash5113014
43Aleksander RedwanmuJAHedini dysku658013
44Chris ProsserKrakUF794013
45Mikołaj SmogórGrandmaster Flash494013
46Michał Kryciński4hands7112013
47Grzegorz CiszewskiFrisbnik7130013
48Mariusz NarkiewiczZawierucha7130013
49Anna BuchertRJP7111012
50Marcin SkorupskiUwaga Pies766012
51Jarosław RuszkiewiczUltimatum Gdańsk675012
52Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk793012
53Sławomir StankowskiUwaga Pies793012
54Łukasz SzczembaraKATO VICE7111012
55Joanna JurgaBrave Beavers6011011
56Hanna KacorzykKATO VICE7011011
57Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers629011
58Artur GrzybowskiKrakUF747011
59Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk747011
60Weronika SawczakUwaga Pies756011
61Julia WrzosińskaBC Kosmodysk756011
62Bartłomiej BizońKATO VICE765011
63Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku665011
64Wojciech KalbarczykRJP765011
65Jan MadejBC Kosmodysk665011
66Olga Krycińska4hands774011
67Maciej SzuszczykiewiczKS Nine Hills Chełmno683011
68Wojciech PietrzykKWR Knury 6110011
69Artur FaltynKrakUF719110
70Alicja StebińskaKWR Knury 628010
71Sylwia ZiętalaUwaga Pies728010
72Dawid KazimierczakBC Kosmodysk737010
73Natalia PopekmuJAHedini dysku637010
74Piotr PieniążekKrakUF746010
75Barbara RodakKATO VICE746010
76Konstanty ŚwięcickiZawierucha746010
77Mateusz DydaGrandmaster Flash555010
78Adam ŁepakKS Nine Hills Chełmno655010
79Adam GrzegorowskiUwaga Pies764010
80Tomasz BąkZawierucha72709
81Honorata ŁakomskaKATO VICE73609
82Artur SierajGrandmaster Flash53609
83Aleksandra SzyrwielKS AZS AWF FLOW WROCŁAW63609
84Mateusz RybarczykBrave Beavers66309
85Piotr Trzaskowski4hands77209
86Jakub KurmuJAHedini dysku68109
87Daniel KühfeldtKS Nine Hills Chełmno69009
88Paweł MańkaFrisbnik70808
89Zuzanna PeplińskaFrisbnik70808
90Dawid RobalewskiKS Nine Hills Chełmno60808
91David Bwire EkonjoKWR Knury 61718
92Sławomir HaraKS Nine Hills Chełmno61708
93Mateusz KosmalskiKWR Knury 61708
94Julia HardyUltimatum Gdańsk62608
95Karolina TudelskaGrandmaster Flash62608
96Rafał Grudny4hands73508
97Alan PiksaKATO VICE73508
98Daniel BłachKS AZS AWF FLOW WROCŁAW66208
99Anna ZygmuntKrakUF76208
100Maciej BerlińskiUwaga Pies67108
101Bartosz MikołajecFrisbnik77108
102Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash50707
103Magdalena Górka4hands70707
104Ewa SmutekKrakUF70707
105Agata DudzińskaGrandmaster Flash51607
106Iga SobieralskaZawierucha71607
107Andrzej DaleszczykUwaga Pies72507
108Olga JakschBC Kosmodysk72507
109Paweł SzymańskiUwaga Pies72507
110Ada KodzikUltimatum Gdańsk63407
111Kamil OsieckimuJAHedini dysku63407
112Małgorzata RożekmuJAHedini dysku63407
113Adam ŚwiderskiZawierucha73407
114Jan BednarskiKrakUF74307
115Zuzanna BrzezińskaKS AZS AWF FLOW WROCŁAW64307
116Marcel ByndasKS AZS AWF FLOW WROCŁAW64307
117Robert JanuszewiczBC Kosmodysk74307
118Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk64307
119Łukasz AdamskiGrandmaster Flash46107
120Jakub FroehlichFrisbnik76107
121Anna FroehlichFrisbnik70606
122Tomasz JarząbekKWR Knury 60606
123Kamil KiljanUltimatum Gdańsk60606
124Karolina TymickaGrandmaster Flash60606
125Agata ŻukUltimatum Gdańsk60606
126Sergii AnufriievKS AZS AWF FLOW WROCŁAW61506
127Julia BiegańskaGrandmaster Flash41506
128Jakub KaczmarekBrave Beavers61506
129Maciej KruczkowskiKWR Knury 61506
130Antoni Moroz4hands71506
131Natalia NędziKS AZS AWF FLOW WROCŁAW62406
132Damian SkrzypczykZawierucha72406
133Mateusz FrowalKrakUF73306
134Rafał Meysztowicz4hands73306
135Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP73306
136Mateusz WieszczyńskiMad Hatters MOSiR Płock63306
137Dominika RzęsaUwaga Pies74206
138Anna TymickaGrandmaster Flash64206
139Hubert KlimkowskiMad Hatters MOSiR Płock65106
140Aleksandra KulikowskaZawierucha75106
141Radosław LenczewskiGrandmaster Flash45106
142Adam MaciejewskiBrave Beavers66006
143Cezary SzpadzikGrandmaster Flash56006
144Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk60505
145Małgorzata CzaplińskaKS AZS AWF FLOW WROCŁAW60505
146Oskar KałużaKATO VICE70505
147Jakub KlimekUltimatum Gdańsk60505
148Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk70505
149Kamil RatajczykKATO VICE70505
150Jagoda BączekUwaga Pies71405
151Dagny GorostizaGrandmaster Flash61405
152Natalia GrzegorowskaUwaga Pies71405
153Wiktor ŁodygaRJP71405
154Marek RoszczakKWR Knury 61405
155Agnieszka BoltKS Nine Hills Chełmno62305
156Bartłomiej DaniłowskiUwaga Pies72305
157Katarzyna Kamionka4hands72305
158Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash52305
159Magdalena MellermuJAHedini dysku62305
160Hanna WoroniukZawierucha72305
161Andrzej Chlebicki4hands73205
162Aleksandra GajewskaKrakUF73205
163Damian SadalskiBrave Beavers63205
164Geoff SchwartzKS AZS AWF FLOW WROCŁAW43205
165Jakub WróbelKS AZS AWF FLOW WROCŁAW63205
166Bartosz BorysmuJAHedini dysku64105
167Kamil WawrzyńcakMad Hatters MOSiR Płock64105
168Ewa GaczyńskaZawierucha70404
169Bogumiła GrędaKATO VICE70404
170Zuzanna JakubowskaUwaga Pies70404
171Ewa Jesionek4hands70404
172Kamil MerchelskiUltimatum Gdańsk60404
173Jakub NiedzielaKWR Knury 60404
174Elwira PiekartKWR Knury 60404
175Barbara RabaUwaga Pies70404
176Paweł BejmGrandmaster Flash61304
177Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers61304
178Patryk PawlickiBrave Beavers61304
179Karol Pernal4hands71304
180Bartłomiej SkopińskiUltimatum Gdańsk61304
181Maciej SobczakMad Hatters MOSiR Płock61304
182Maciej SznapkaKATO VICE41304
183Magdalena BergelUltimatum Gdańsk62204
184Michał SchillerBrave Beavers62204
185Marta SkrzypczykZawierucha72204
186Marta UryniakKWR Knury 62204
187Maciej ZabostGrandmaster Flash62204
188Rafał KąckiZawierucha63104
189Mateusz PalkaKATO VICE73104
190Maciej PłaczekUwaga Pies74004
191Piotr SzaudernaKWR Knury 64004
192Magdalena FaliszewskaKWR Knury 60303
193Marcela FolekKATO VICE70303
194Katarzyna GłuszkoKWR Knury 60303
195Katarzyna MarekKWR Knury 60303
196Albert NowakowskimuJAHedini dysku60303
197Dawid AjnbacherUwaga Pies71203
198Zofia BejmGrandmaster Flash61203
199Tomasz ŁuczykBC Kosmodysk71203
200Julia NowickaBrave Beavers61203
201Jico OracionKrakUF71203
202Andrzej StobieckiBC Kosmodysk71203
203Szymon SzczepankowskiRJP61203
204Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash52103
205Adam GrzelakGrandmaster Flash62103
206Tomasz LechKWR Knury 62103
207Petra MichálkováKS AZS AWF FLOW WROCŁAW62103
208Bartłomiej SmolarekUltimatum Gdańsk62103
209Łukasz AdamKATO VICE53003
210Michał GorzkowskiUltimatum Gdańsk63003
211Gustaw KałekBrave Beavers63003
212Filip KostrzewskiKATO VICE33003
213Oliwia BurchardtKS Nine Hills Chełmno60202
214Anna JanuchowskaUwaga Pies70202
215Michał KucharczykRJP70202
216Martyna KuchmistrzKS Nine Hills Chełmno60202
217Przemysław Kuczyński4hands70202
218Julia KurpiewskaRJP70202
219Jakub PaszekFrisbnik70202
220Monika PawlakKS AZS AWF FLOW WROCŁAW60202
221Lucyna PodgórskamuJAHedini dysku40202
222Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP70202
223Magdalena SzwedKWR Knury 60202
224Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash60202
225Joanna ZarembaMad Hatters MOSiR Płock60202
226Paweł ZarzyckimuJAHedini dysku50202
227Patrycja CholewaFrisbnik71102
228Aleksandra DudekZawierucha71102
229Radosław GaczyńskiZawierucha71102
230Cezary JaksMad Hatters MOSiR Płock61102
231Agata KaufmanZawierucha71102
232Katarzyna KlubaKS Nine Hills Chełmno61102
233Marcin KrukBC Kosmodysk71102
234Jakub KucharczykmuJAHedini dysku61102
235Rafał WitczakBC Kosmodysk71102
236Magdalena KimlaKrakUF72002
237Dawid NiedzielaBrave Beavers62002
238Stanisław RządzkimuJAHedini dysku62002
239Mateusz BąkUwaga Pies70101
240Martyna BykowskaUltimatum Gdańsk60101
241Julianna CzapskaBC Kosmodysk70101
242Maryna DudnikKS AZS AWF FLOW WROCŁAW60101
243Rafał FydaFrisbnik70101
244Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash60101
245Klaudia GrackaRJP40101
246Aleksandra GruchotMad Hatters MOSiR Płock60101
247Agata GryszczukZawierucha60101
248Magdalena JakubiakMad Hatters MOSiR Płock60101
249Filip KrynickiGrandmaster Flash60101
250Agata MachalicaFrisbnik70101
251Marcin MatanKS Nine Hills Chełmno50101
252Dawid MichalskiFrisbnik70101
253Kamila NazimekKWR Knury 60101
254Bogusz NowakBrave Beavers60101
255Adrian PichUwaga Pies70101
256Kacper RękawieckiMad Hatters MOSiR Płock60101
257Stanisław RządkowskiBC Kosmodysk70101
258Jagoda SteczeńKS Nine Hills Chełmno50101
259Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk70101
260Małgorzata SzagdajKS AZS AWF FLOW WROCŁAW60101
261Justyna SzwajcowskaKrakUF70101
262Mariusz ŚmigalskiMad Hatters MOSiR Płock60101
263Aleksandra WieczorekFrisbnik70101
264Natalia WolasFrisbnik70101
265Sylwia Wróblewska4hands50101
266Klaudia ZakrzewskaKS Nine Hills Chełmno60101
267Adam BrodaUltimatum Gdańsk61001
268Oliwia DeorockaUltimatum Gdańsk61001
269Mateusz GmyrekKATO VICE71001
270Piotr KliśGrandmaster Flash61001
271Piotr KrzywosińskiMad Hatters MOSiR Płock61001
272Julian LiwszicmuJAHedini dysku51001
273Maciej PrzybyszBrave Beavers61001
274Maciej Skorupka4hands61001
275Jan SzybejkoKWR Knury 61001
276Dominik AugustyniakBrave Beavers40000
277Dorota BednarskaMad Hatters MOSiR Płock50000
278Aleksandra BigosińskaKrakUF70000
279Renata BlicharzKrakUF70000
280Karolina BochniakBrave Beavers60000
281Magda BodzakmuJAHedini dysku50000
282Julia BujarFrisbnik70000
283Katarzyna CieślikMad Hatters MOSiR Płock60000
284Maciej DłuzińskiMad Hatters MOSiR Płock60000
285Katarzyna DobranowskaZawierucha60000
286Ludwika GóraBrave Beavers40000
287Dawid GrzebytaUwaga Pies70000
288Aleksandra GrzebytaUwaga Pies20000
289Patrycja IwanMad Hatters MOSiR Płock60000
290Adrianna KosteckaBrave Beavers50000
291Weronika MaciejewskaBrave Beavers60000
292Paweł MierzwińskiKS AZS AWF FLOW WROCŁAW60000
293Jakub NowakBrave Beavers40000
294Mateusz OsińskiKS Nine Hills Chełmno60000
295Katarzyna PodporamuJAHedini dysku40000
296Piotr PrzybyłaUltimatum Gdańsk10000
297Joanna SzamockaKS Nine Hills Chełmno50000
298Marcin SzeptunKWR Knury 60000
299Filip SzmytBrave Beavers50000
300Norbert SzymańczykKATO VICE30000
301Michał WachowiakBrave Beavers40000
302Dawid WłókaBrave Beavers40000
303Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash60000
304Aleksandra Zalewska4hands40000
305Kinga ZarycznaKWR Knury 60000