English Polski
Zaloguj się

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP7317038
2Monika ZaczkowskaRJP71315028
3Filip DobranowskiKWR Knury6217028
4Mateusz GibkiBrave Beavers6159024
5Łukasz DobranowskiKWR Knury6186024
6Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk7716023
7Michał SzparagowskiAstro Disco6138021
8Adrian SosnaRJP7317020
9Michał SchillerBrave Beavers6812020
10Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku6164020
11Jakub WróbelFlow AZS AWF7164020
12Patryk TomiakUwaga Pies7200020
13Wojciech PietrzykKWR Knury6109019
14Kamil FilipNine Hills7163019
15Krzysztof ZającZawierucha7711018
16Paulina DulFlow AZS AWF799018
17Piotr KuszewskiZawierucha7108018
18Chris ProsserKrakUF7144018
19Piotr PrzybyłaUltimatum7162018
20Marcin SosnaRJP7171018
21Andrzej HolnickiZawierucha7125117
22Sonia KożuszekKato Vice6115016
23Mikołaj SmogórGrandmaster Flash6511016
24Marcin MatanNine Hills7115016
25Michał RudyBC Kosmodysk7115016
26Mariusz NarkiewiczZawierucha7124016
27Michał ZygmuntKrakUF7124016
28Piotr Wiśniewski4hands6510015
29Katarzyna KarpałaKato Vice6105015
30Tomasz ZatońFlow AZS AWF7114015
31Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash6123015
32Michał KuklińskiNine Hills7141015
33Łukasz SzczembaraKato Vice6150015
34Hubert KubitKrakUF7311014
35Mateusz SzczerbaNine Hills759014
36Sylwia Wróblewska4hands659014
37Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash668014
38Bartłomiej SpecjałFlow AZS AWF768014
39Kamil OsieckimuJAHedini dysku686014
40Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku6113014
41Jan MusiałKrakUF7122014
42Grażyna Chlebicka4hands6131014
43Tomasz BogaleckiUltimatum7112013
44Michał DulFlow AZS AWF7310013
45Julia HardyUltimatum767013
46Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash676013
47Zofia NawrockaRJP7012012
48Marcin HammKato Vice639012
49Wojciech KalbarczykRJP757012
50Artur SierajGrandmaster Flash657012
51Adam ŁepakNine Hills766012
52Kacper Podgajny4hands693012
53Miłosz BoruszewskiKato Vice6111012
54Peter DrabikUwaga Pies7120012
55Aleksandra Kocbuch4hands6110011
56Honorata ZąbekUltimatum7110011
57Agnieszka BoltNine Hills729011
58Katarzyna PodporamuJAHedini dysku629011
59David Bwire EkonjoKWR Knury638011
60Daniel BłachFlow AZS AWF747011
61Radosław LenczewskiGrandmaster Flash683011
62Barbara RodakKato Vice637010
63Roland FurmanekBrave Beavers655010
64Bartosz MikołajecRJP764010
65Marcin Goss4hands673010
66Mateusz PalkaKato Vice673010
67Maciej ParysFlow AZS AWF773010
68Marcin BielewskiFlow AZS AWF782010
69Andrzej DaleszczykUwaga Pies7100010
70Jan MadejBC Kosmodysk7100010
71Albert NowakowskiBC Kosmodysk70909
72Kamil MerchelskiUltimatum71809
73Katarzyna MłodzikowskaBrave Beavers61809
74Agata DudzińskaGrandmaster Flash62709
75Jacek StodulskiUltimatum72709
76Jan BednarskiKrakUF73609
77Tomasz JarząbekKWR Knury63609
78Jaromir PanasBC Kosmodysk73609
79Bartosz KasprzykAstro Disco64509
80Anna ZacharaKrakUF74509
81Alan PiksaKato Vice65409
82Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash66309
83Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk76309
84Piotr WrzaszczUltimatum77209
85Małgorzata KindziukZawierucha71708
86Marcin SkorupskiUwaga Pies71708
87Kamil SobczykNine Hills71718
88Anna Bronowska-KurmuJAHedini dysku62608
89Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku62608
90Maciej SznapkaKato Vice62618
91Hanna WoroniukUwaga Pies72608
92Mateusz DydaGrandmaster Flash63508
93Klara Goss4hands63508
94Adam GrzegorowskiUwaga Pies73508
95Dawid KazimierczakBC Kosmodysk73508
96Jan KopiczkoKrakUF73508
97Julian LiwszicmuJAHedini dysku63508
98Katarzyna MarekKWR Knury63508
99Bartłomiej SkopińskiUltimatum74408
100Michał ChojnackiAstro Disco66208
101Maciej GrabowskimuJAHedini dysku66208
102Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk76208
103Adam ŚwiderskiZawierucha77108
104Adam Małek4hands68008
105Tomasz LechKWR Knury60707
106Barbara RabaUwaga Pies70707
107Julia BujarFlow AZS AWF71607
108Oliwia BurchardtNine Hills71607
109Bartosz DworzeckiAstro Disco61607
110Sławomir HaraNine Hills71607
111Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP31607
112Sławomir StankowskiUwaga Pies71607
113Łukasz AdamKato Vice62507
114Paulina KowalskaGrandmaster Flash62507
115Karolina RadzimirskaZawierucha73407
116Piotr ŚwierkotRJP33407
117Konstanty ŚwięcickiZawierucha73407
118Julia BiegańskaGrandmaster Flash64307
119Dawid GrzebytaUwaga Pies77007
120Ada KodzikUltimatum77007
121Andrzej Chlebicki4hands60606
122Weronika SawczakUwaga Pies70606
123Jakub AdamczykKrakUF71506
124Ewa GaczyńskaZawierucha71506
125Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk71506
126Bartłomiej SmolarekUltimatum71506
127Barbara SobańskaUwaga Pies71506
128Artur FojutAstro Disco62406
129Aleksandra SzyrwielFlow AZS AWF72406
130Tomasz BąkUltimatum73306
131Aleksandra GajewskaKrakUF73306
132Michał Kryciński4hands63316
133Piotr SzajnaKrakUF74206
134Maciej ZabostGrandmaster Fresh64206
135Jakub KurmuJAHedini dysku65106
136Joanna LewandowskaKWR Knury65106
137Maciej PłaczekBrave Beavers65106
138Łukasz SadłowskiGrandmaster Fresh65106
139Oliwia DeorockaUltimatum76006
140Anna ŁukasikAstro Disco66006
141Wojciech ŚwiderskiUltimatum76006
142Zuzanna JakubowskaUwaga Pies70505
143Dawid RobalewskiNine Hills70505
144Magdalena SzwejZawierucha70505
145Karolina BochniakBrave Beavers61405
146Anna BoguszAstro Disco61405
147Honorata ŁakomskaKato Vice61405
148Paweł SzwedAstro Disco61405
149Piotr Trzaskowski4hands61405
150Karol WójcikGrandmaster Fresh61405
151Katarzyna GłuszkoKWR Knury62305
152Olga JakschBC Kosmodysk72305
153Maciej KruczkowskiKWR Knury62305
154Szymon SzczepankowskiRJP72305
155Rafał KąckiZawierucha73205
156Marta KrzyżanowskaZawierucha73205
157Adrian PichUwaga Pies73205
158Daniel NiedzielaBrave Beavers64105
159Krzysztof BiesagaAstro Disco65005
160Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash45005
161Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk75005
162Michał GorzkowskiUltimatum35005
163Dawid NiedzielaBrave Beavers65005
164Sergey AnufrievFlow AZS AWF70404
165Monika BochniakBrave Beavers60404
166Artur FaltynKrakUF70404
167Mateusz KosmalskiKWR Knury60404
168Justyna MohrUltimatum30404
169Kamila NazimekKWR Knury60404
170Aleksandra PiankowskaZawierucha70404
171Marcin ReligaAstro Disco60404
172Małgorzata RożekmuJAHedini dysku60404
173Klaudia GrackaRJP71304
174Agata JasińskaBC Kosmodysk71304
175Przemysław PiaszczakGrandmaster Fresh61304
176Jagoda SteczeńNine Hills71304
177Paweł SzymańskiUwaga Pies71304
178Filip KrynickiGrandmaster Flash62204
179Tomasz KublinRJP32204
180Małgorzata SzagdajFlow AZS AWF72204
181Maciej SzuszczykiewiczNine Hills72204
182Julia WrzosińskaBC Kosmodysk72204
183Radosław GaczyńskiZawierucha73104
184Filip KostrzewskiKato Vice63104
185Cezary SzpadzikGrandmaster Flash63104
186Maurycy SzpakAstro Disco63104
187Wojciech ZabostGrandmaster Fresh63104
188Bartosz BorysmuJAHedini dysku64004
189Elżbieta KoniecznaAstro Disco64004
190Monika PawlakFlow AZS AWF74004
191Renata BlicharzKrakUF70303
192Zuzanna Cichowska4hands60303
193Maciej DanielewskimuJAHedini dysku60303
194Aldona KrysiakKrakUF70303
195Piotr MagaFlow AZS AWF70303
196Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku60303
197Katarzyna RostekGrandmaster Flash60303
198Magdalena SzwedKWR Knury60303
199Michał TerechaZawierucha70303
200Wojciech CzyżAstro Disco61203
201Katarzyna Kamionka4hands61203
202Barbara OstrowskaRJP71203
203Aleksander RedwanmuJAHedini dysku61203
204Anna StachowiakBC Kosmodysk71203
205Karolina ZatorskaUltimatum71203
206Marcin KrukBC Kosmodysk72103
207Maciej Skorupka4hands62103
208Ewa SmutekKrakUF72103
209Paweł BejmGrandmaster Fresh63003
210Magdalena KimlaKrakUF73003
211Fabian PastewskiNine Hills73003
212Mateusz RybarczykBrave Beavers63003
213Antoni ZakroczymskiGrandmaster Fresh63003
214Mateusz BąkUwaga Pies70202
215Emil ChruszczewskiGrandmaster Fresh60202
216Magdalena FaliszewskaFlow AZS AWF70202
217Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Fresh60202
218Mikołaj GramowskiUwaga Pies70202
219Adam GrzelakGrandmaster Flash60202
220Joanna JurgaBrave Beavers60202
221Jakub KucharczykmuJAHedini dysku60202
222Martyna KuchmistrzNine Hills70202
223Magdalena MellermuJAHedini dysku60202
224Paweł MierzwińskiFlow AZS AWF70202
225Natalia PopekmuJAHedini dysku60202
226Tomasz Romanowski4hands60202
227Justyna SzwajcowskaKrakUF70202
228Karolina TymickaGrandmaster Fresh60202
229Katarzyna WardaZawierucha70202
230Anna ZygmuntKrakUF70202
231Małgorzata CzaplińskaFlow AZS AWF71102
232Aleksandra DudekAstro Disco61102
233Michał Gołębiowski4hands61102
234Adam MaciejewskiBrave Beavers61102
235Natalia MakułaRJP61102
236Aleksandra MotykaKato Vice61102
237Marek RoszczakKWR Knury61102
238Katarzyna Rzążewska4hands61102
239Ewelina SakowiczmuJAHedini dysku61102
240Damian SkrzypczykZawierucha71102
241Maciej AntoniakmuJAHedini dysku62002
242Robert JanuszewiczBC Kosmodysk72002
243Kamil KindziukZawierucha72002
244Jagoda BączekUwaga Pies70101
245Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk70101
246Mateusz ErdmannAstro Disco60101
247Mateusz GmyrekKato Vice60101
248Natalia GrzegorowskaUwaga Pies70101
249Jakub JanaszkiewiczAstro Disco60101
250Stanisław JanikGrandmaster Fresh60101
251Alicja JaromirAstro Disco60101
252Kalina KalinowskaGrandmaster Fresh60101
253Maciej KalisiakmuJAHedini dysku60101
254Piotr KliśGrandmaster Flash60101
255Patrycja KozłowskaNine Hills70101
256Michał KucharczykRJP70101
257Przemysław Kuczyński4hands60101
258Jakub LicznerskiKWR Knury60101
259Katarzyna PleskaczRJP70101
260Paula RogowskaZawierucha70101
261Damian SadalskiBrave Beavers60101
262Dagna SapińskaGrandmaster Fresh50101
263Piotr SzaudernaKWR Knury60101
264Anna TymickaGrandmaster Fresh60101
265Agata ŻukUltimatum70101
266Dawid AjnbacherBrave Beavers61001
267Zofia BejmGrandmaster Fresh61001
268Jakub KrólikowskiUwaga Pies71001
269Igor MirowskiZawierucha71001
270Karol Pernal4hands61001
271Andrzej StobieckiBC Kosmodysk71001
272Karolina TudelskaGrandmaster Fresh61001
273Marta UryniakKWR Knury61001
274Mikołaj CałkaGrandmaster Flash40000
275Patrycja CholewaKato Vice60000
276Paulina DąbrowskaNine Hills70000
277Mikołaj Folaron-PamułaNine Hills70000
278Kamil GlaszkaNine Hills70000
279Kacper GosNine Hills70000
280Radosław GosNine Hills70000
281Ludwika GóraBrave Beavers60000
282Rafał Grudny4hands60000
283Agata GrzybNine Hills70000
284Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk70000
285Emanuel KołataNine Hills70000
286Daniel KühfeldtNine Hills70000
287Bogusz NowakBrave Beavers60000
288Julia NowickaBrave Beavers60000
289Miłosz RatowskiNine Hills70000
290Stanisław RządzkimuJAHedini dysku60000
291Nela SapińskaGrandmaster Fresh60000
292Iga SobieralskaAstro Disco60000
293Tomasz StasiewskiNine Hills70000
294Marta SzankowskaAstro Disco60000
295Filip SzmytBrave Beavers50000
296Janusz SzybejkoKWR Knury60000
297Łukasz ŚniegowskiNine Hills70000
298Oliwia UrlickaNine Hills70000
299Daria UziębłomuJAHedini dysku60000
300Wojciech WitkowskiUwaga Pies70000
301Witold ZaborowskiNine Hills70000
302Zofia ZakroczymskaGrandmaster Fresh50000
303Krzysztof ZelmańskiUwaga Pies70000
304Tomasz ZydraKato Vice60000
305Rafał ŻakiewiczKWR Knury60000