WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Cezary OlszewskiTłuste Dyski146125086
2Adam TomczykRJP Emeryci147213085
3Krzysztof ZającZawierucha132647173
4Wojciech WilkBC Kosmodysk142942171
5Marcin Goss4hands134312055
6Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP Emeryci14648054
7Rafał ZgrzywaTłuste Dyski123220052
8Monika ZaczkowskaRJP Emeryci14941050
9Piotr ŚwierkotRJP Emeryci143911050
10Małgorzata DalidonisFlyons131336049
11Mikołaj SmogórGrandmaster Flash142623049
12Dawid KazimierczakBC Kosmodysk142920049
13Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk141632048
14Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku122919148
15Piotr KuszewskiZawierucha133412046
16Radosław LenczewskiGrandmaster Flash14358043
17Marcin KrukBC Kosmodysk141626042
18Michał RudyBC Kosmodysk102813041
19Albert NowakowskiCB Ksydomsok12634040
20Andrzej StobieckiCB Ksydomsok12319040
21Piotr PrzybyłaUltimatum9373040
22Jarosław RuszkiewiczUltimatum131029039
23Natalia PopekmuJAHedini dysku131128039
24Damian SkrzypczykTłuste Dyski142019039
25Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk142117038
26Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash12299038
27Wojciech KalbarczykRJP Emeryci141918037
28Jan MadejBC Kosmodysk14334037
29Krystyna Stępniewska4hands13729036
30Wiktor ŁodygaRJP Emeryci142016136
31Mikołaj CałkaGrandmaster Flash142115036
32Robert JanuszewiczCB Ksydomsok12279036
33Klara Goss4hands131321034
34Kamil WawrzyńcakFlyons13267033
35Aleksander RedwanmuJAHedini dysku131220032
36Magdalena MellermuJAHedini dysku131319032
37Paweł KierzniewskiRJP Emeryci131616032
38Tomasz BogaleckiUltimatum13724031
39Bartłomiej DaniłowskiUwaga Pies12724031
40Ewa GaczyńskaZIPy13921030
41Julia WrzosińskaBC Kosmodysk141218030
42Piotr WrzaszczUltimatum13246030
43Rafał KąckiZIPy13264030
44Karolina RadzimirskaZawierucha131712029
45Peter DrabikUwaga Pies12236029
46Katarzyna PodporamuJAHedini dysku111315028
47Paula RogowskaZawierucha13225027
48Mateusz WieszczyńskiFlyons131512027
49Adam Małek4hands13261027
50Zofia WaliszewskaTłuste Dyski14917026
51Marta KrzyżanowskaTłuste Dyski141016026
52Dariusz LubczyńskiFlyons13817025
53Adam GrzelakGrandmaster Flash141212024
54Monika ManiewskaRJP Emeryci12518023
55Tomasz KublinRJP Emeryci14914023
56Michał Gołębiowski4hands131013023
57Agnieszka Żwirko-NiwińskaTłuste Dyski14121022
58Aleksandra PiankowskaFlyons13319022
59Paulina KowalskaGrandmaster Flash12517022
60Julia HardyUltimatum9616022
61Kamil KindziukZawierucha13157022
62Łukasz SadłowskiGrandmaster Flash131011021
63Łukasz MacinaZIPy13416020
64Kalina WilkBC Kosmodysk14911020
65Anna TymickaGrandmaster Flash13217019
66Dagny GorostizaTłuste Dyski11514019
67Adam GrzegorowskiUwaga Pies12109019
68Robert ŁukasikCB Ksydomsok12136019
69Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash13513018
70Andżelika StaszewskaFlyons13810018
71Patryk TurkowskiZawierucha13126018
72Maciej LorencTłuste Dyski14135018
73Patryk TomiakUwaga Pies12144018
74Agata GryszczukZawierucha13017017
75Jan StaniewiczUwaga Pies12611017
76Maciej DanielewskimuJAHedini dysku1189017
77Joanna LewandowskaZIPy13116017
78Maciej BuchertRJP Renciści13134017
79Maciej KalisiakmuJAHedini dysku13143017
80Karolina TomczykRJP Emeryci14143017
81Marcin SkorupskiUwaga Pies12511016
82Wojciech MalinowskiUwaga Pies12610016
83Jakub KucharczykmuJAHedini dysku12115016
84Radosław GaczyńskiZIPy13133016
85Michał ZalewskiFlyons8133016
86Dawid GrzebytaUwaga Pies12151016
87Paweł SzymańskiUwaga Pies12312015
88Honorata ZąbekUltimatum13312015
89Konstanty ŚwięcickiZawierucha1369015
90Maciej WęgierZIPy1378015
91Łukasz KłopotowskiFlyons13123015
92Małgorzata KindziukZawierucha13212014
93Olga JakschCB Ksydomsok1259014
94Jaromir PanasTłuste Dyski1059014
95Izabella Mier-JędrzejowiczRJP Emeryci1368014
96Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash1377014
97Jakub WieremiejczukRJP Renciści1377014
98Agata ŻukUltimatum13211013
99Zofia NawrockaRJP Renciści849013
100Anna BuchertRJP Renciści1376013
101Aleksandra GrzebytaUwaga Pies1276013
102Anna StachowiakBC Kosmodysk1476013
103Bartosz Czerwieniec4hands1385013
104Agata Chojnowska-Postek4hands1339012
105Michał TerechaZIPy1348012
106Rafał LatawiecmuJAHedini dysku1257012
107Michał GorzkowskiUltimatum4111012
108Agata StrzałkowskaTłuste Dyski14011011
109Klaudia GęstwińskaUwaga Pies12110011
110Filip KrynickiGrandmaster Flash1365011
111Kacper RękawieckiFlyons1374011
112Stanisław RządzkimuJAHedini dysku1274011
113Mateusz DydaGrandmaster Flash1392011
114Wojciech ŚwiderskiUltimatum492011
115Magdalena SzwejZIPy13010010
116Adrian Sroka4hands1319010
117Piotr BartoszekRJP Emeryci141809
118Agnieszka BuraczyńskaRJP Renciści122709
119Ewelina SakowiczmuJAHedini dysku112709
120Rafał GrudnyPickup134509
121Barbara RabaUwaga Pies115409
122Maciej DądalskiFlyons106309
123Marcin LorencFlyons129009
124Szymon SzczepankowskiRJP Renciści133508
125Justyna MohrUltimatum84408
126Bartłomiej SmolarekUltimatum51607
127Agata JasińskaBC Kosmodysk142507
128Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku103407
129Bartłomiej PłatkowskiRJP Emeryci133407
130Paweł WiejskiCB Ksydomsok106107
131Julia KurpiewskaRJP Renciści121506
132Jagoda SzulcUwaga Pies111506
133Marek GrzeszczukUltimatum42406
134Katarzyna WardaZIPy132406
135Tomasz BąkUltimatum53306
136Paulina OlczykFlyons123306
137Paweł Sołtyk-SołtyckiRJP Renciści133306
138Korneliusz Marchewka4hands130505
139Marta NiepogodaPickup130505
140Krzysztof NowakCB Ksydomsok120505
141Natalia JaniakUwaga Pies121405
142Agata WierzchowskaFlyons121405
143Damian WójcikRJP Renciści134105
144Piotr TrzaskowskiRJP Renciści105005
145Maria JasińskaRJP Renciści110404
146Arkadiusz KorzeńskiPickup111304
147Katia Krupa4hands131304
148Barbara OstrowskaTłuste Dyski111304
149Maciej SypułaTłuste Dyski142204
150Michał GraużenisPickup113104
151Jędrzej KochanowskiUltimatum53104
152Antoni Moroz4hands133104
153Michał Kryciński4hands134004
154Jacek ŁękarskiPickup134004
155Mateusz MaciążekPickup124004
156Sandra LisiewskaFlyons100303
157Marcin WierzbickiTłuste Dyski110303
158Emilia ZachajPickup130303
159Oliwia DeorockaUltimatum91203
160Kamil MerchleckiUltimatum41203
161Ewa GóreckaUwaga Pies122103
162Łukasz ŻyndaUwaga Pies112103
163Michele Corbetta4hands133003
164Aleksandra JasińskaCB Ksydomsok120202
165Elwira PiekartPickup110202
166Radosław CybulskiRJP Renciści81102
167Kamil FilipmuJAHedini dysku101102
168Paweł KozieradzkiTłuste Dyski11102
169Adam ŁapaczPickup111102
170Aleksandra MarczyńskaCB Ksydomsok101102
171Wojciech OlszowyZIPy131102
172Manoj PrabhakarRJP Renciści41102
173Jakub SkołorzyńskiPickup131102
174Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash100101
175Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash110101
176Zuzanna Cichowska4hands130101
177Monika MaisuradzePickup110101
178Igor MakowskiFlyons130101
179Cezary SzpadzikGrandmaster Flash100101
180Andrzej DaleszczykUwaga Pies111001
181Marcin FlicińskiPickup111001
182Stefan ŁodygaRJP Renciści121001
183Magdalena PiwońskaPickup111001
184Mikołaj StankowiakUwaga Pies111001
185Maja AbgarowiczGrandmaster Flash100000
186Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash110000
187Renata CybulskaRJP Renciści80000
188Michał DrzewiczPickup110000
189Andrzej DyśkoGrandmaster Flash100000
190Marcin FedorowiczFlyons90000
191Karolina GrochowskaZIPy130000
192Jacek KędzioraPickup110000
193Aleksandra KsiężakCB Ksydomsok120000
194Cezary KupczykUwaga Pies110000
195Kamil OsieckimuJAHedini dysku100000
196Mateusz ParulskiTłuste Dyski50000
197Anna PilarczykmuJAHedini dysku110000
198Jacek PonceleuszGrandmaster Flash120000
199Adam SiwekPickup110000
200Konrad SkibaFlyons120000
201Maciej Skorupka4hands50000
202Agnieszka SzatanikUwaga Pies110000
203Sebastian ŚladewskiPickup110000
204Milena TeślukUltimatum70000
205Piotr Wiśniewski4hands130000
206Tomasz WrzaszczUltimatum30000
207Wojciech ZabostGrandmaster Flash110000
208Maciej ZabostGrandmaster Flash110000
209Anna ZacharaZIPy130000