WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Krzysztof ZającZawierucha101723040
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash102614040
3Tomasz GorczycaFlyons91020030
4Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash101020030
5Rafał ZgrzywaTłuste Dyski101119030
6Mariusz NarkiewiczZawierucha10246030
7Piotr ŚwierkotRJP9253028
8Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash10262028
9Cezary OlszewskiTłuste Dyski10216027
10Andrzej Chlebicki4hands Eko9419023
11Jaromir PanasTłuste Dyski10517022
12Antoni Moroz4hands Vege91012022
13Paweł KozieradzkiTłuste Dyski10184022
14Adam Małek4hands Eko9193022
15Radosław LenczewskiGrandmaster Flash91110021
16Michał Kryciński4hands Eko9138021
17Tomasz Sęk4hands Eko9156021
18Filip KrynickiGrandmaster Flash9514019
19Jan BednarskiKrakUF10811019
20Damian SkrzypczykTłuste Dyski10127019
21Wojciech ZabostGrandmaster Flash10513018
22Piotr SzajnaKrakUF9126018
23Marcin Goss4hands Vege9135018
24Matthew WrightRJP7215017
25Wiktor ŁodygaRJP9611017
26Małgorzata DalidonisFlyons989017
27Yiğit Şahin4hands Vege9143017
28Eryk DzierzkowskiFlyons979016
29Michał RudyBC Kosmodysk579016
30Katarzyna Rzążewska4hands Eko988016
31Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk897016
32Mateusz WieszczyńskiFlyons9106016
33Małgorzata BednarskaZawierucha10213015
34Piotr Wiśniewski4hands Eko9510015
35Wiktor FicekKrakUF1078015
36Krzysztof GorczycaKrakUF1087015
37Maciej DądalskiFlyons9123015
38Kamil WawrzyńcakFlyons9113014
39Klara Piechowska4hands Vege9310013
40Michał ZygmuntKrakUF10310013
41Michele Corbetta4hands Vege985013
42Paweł WiejskiBC Kosmodysk8103013
43Kamil KindziukZawierucha10112013
44Patrycja Paczyńska-JasińskaKrakUF10111012
45Stella SaganKrakUF1039012
46Jarosław RuszkiewiczUltimatum848012
47Grażyna Chlebicka4hands Eko9102012
48Agata Chojnowska-Postek4hands Eko9011011
49Jakub KucharczykTłuste Dyski1038011
50Sylwia Wróblewska4hands Vege956011
51Piotr PrzybyłaUltimatum874011
52Aleksandra GajewskaKrakUF983011
53Maciej LorencTłuste Dyski1092011
54Jan MusiałKrakUF1092011
55Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash9101011
56Maja AbgarowiczGrandmaster Flash928010
57Kacper ReszkeTłuste Dyski1028010
58Wojciech KalbarczykRJP946010
59Hubert KubitKrakUF1055010
60Michał Gołębiowski4hands Vege964010
61Karolina RadzimirskaZawierucha1073010
62Maciej Skorupka4hands Vege982010
63Aleksandra PiankowskaFlyons91809
64Krystyna Stępniewska4hands Eko91809
65Natalia WłodarczykTłuste Dyski101809
66Marcin KrukBC Kosmodysk83609
67Olga Jankowska4hands Vege94509
68Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk74509
69Andrzej DyśkoGrandmaster Flash86309
70Jan MadejBC Kosmodysk77209
71Paweł KierzniewskiRJP93508
72Kacper Podgajny4hands Vege93508
73Korneliusz Marchewka4hands Vege94408
74Rafał KąckiKrakUF107108
75Barbara OstrowskaTłuste Dyski100707
76Weronika PerłowskaZawierucha90707
77Małgorzata Gajda4hands Vege91607
78Julia HardyUltimatum82507
79Andrzej StobieckiBC Kosmodysk82507
80Bartosz Czerwieniec4hands Eko93407
81Paweł GrobelnyUltimatum83407
82Łukasz KłopotowskiFlyons94307
83Mikołaj CałkaGrandmaster Flash85207
84Michał GorzkowskiUltimatum87007
85Krzysztof NowakBC Kosmodysk81506
86Jacek PonceleuszGrandmaster Flash41506
87Piotr BartoszekRJP22406
88Jakub AdamczykKrakUF103306
89Marcin Gecow4hands Eko83306
90Dawid KazimierczakBC Kosmodysk74206
91Justyna SzwajcowskaKrakUF94206
92Wojciech WilkBC Kosmodysk74206
93Marta ZarębaTłuste Dyski104206
94Radosław CybulskiRJP65106
95Marta ChrobocińskaFlyons90505
96Rafał Grudny4hands Vege90505
97Ryszard ŁuczynBC Kosmodysk70505
98Agata DudzińskaGrandmaster Flash81405
99Matylda Gąsiorowska4hands Vege91405
100Łukasz MacinaZawierucha101405
101Justyna MohrUltimatum82305
102Sean KrohseTłuste Dyski103205
103Maciej ZabostGrandmaster Flash73205
104Agata GryszczukZawierucha90404
105Albert NowakowskiBC Kosmodysk70404
106Zuzanna Cichowska4hands Vege91304
107Julia WrzosińskaBC Kosmodysk81304
108Jakub CiechowskiUltimatum82204
109Krzysztof DalekKrakUF102204
110Zofia NawrockaRJP72204
111Katarzyna SzeniawskaRJP22204
112Jay LeeRJP63104
113Andrea PucciRJP73104
114Tomasz WrzaszczUltimatum83104
115Anna StachowiakBC Kosmodysk84004
116Paweł BejmGrandmaster Flash70303
117Tomasz KublinRJP20303
118Andżelika StaszewskaFlyons90303
119Agata JasińskaTłuste Dyski101203
120Anna TymickaGrandmaster Flash71203
121Anna ZacharaKrakUF101203
122Katarzyna Kamionka4hands Eko92103
123Piotr Polatowski4hands Eko32103
124Michał TerechaZawierucha102103
125Karolina TudelskaGrandmaster Flash22103
126Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk73003
127Anna BoguszUltimatum80202
128Agnieszka BuraczyńskaRJP90202
129Stanisław JanikGrandmaster Flash60202
130Jacek StienssGrandmaster Flash90202
131Maciej BuchertRJP61102
132Adam GrzelakGrandmaster Flash71102
133Izabella Mier-JędrzejowiczRJP51102
134Bartłomiej PłatkowskiRJP91102
135Piotr TokarskiBC Kosmodysk71102
136Michał ZalewskiFlyons91102
137Patryk IwaniakFlyons92002
138Anna PilarczykTłuste Dyski102002
139Konrad SkibaFlyons92002
140Łukasz SzumowiczRJP32002
141Karolina TomczykRJP92002
142Zofia WaliszewskaTłuste Dyski102002
143Tomasz BogaleckiUltimatum30101
144Anna BuchertRJP60101
145Renata CybulskaRJP80101
146Paweł GellerRJP10101
147Olga JakschBC Kosmodysk80101
148Magdalena JakubiakFlyons90101
149Maciej JurczakGrandmaster Flash90101
150Monika ManiewskaRJP90101
151Piotr TrzaskowskiRJP20101
152Tomasz BąkUltimatum81001
153Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk71001
154Hanna KacorzykKrakUF11001
155Maciej SypułaTłuste Dyski101001
156Łukasz AdamskiGrandmaster Flash60000
157Michał BabikUltimatum80000
158Joanna BanachBC Kosmodysk70000
159Renata BlicharzKrakUF90000
160Jacek CzarneckiKrakUF100000
161Sebastian DziadzioKrakUF90000
162Zuzanna FaszczewskaBC Kosmodysk30000
163Jakub GąsiorowskiUltimatum30000
164Marek GładysiewiczUltimatum80000
165Dagny GorostizaTłuste Dyski100000
166Robert JanuszewiczBC Kosmodysk70000
167Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk60000
168Agata JasińskaBC Kosmodysk50000
169Adam Kadenaci4hands Eko90000
170Monika KehlGrandmaster Flash100000
171Magdalena KimlaKrakUF10000
172Jędrzej KochanowskiUltimatum80000
173Ada KorczBC Kosmodysk60000
174Mikołaj KowalewskiUltimatum80000
175Sonia KożuszekKrakUF90000
176Marta KrzyżanowskaTłuste Dyski100000
177Dariusz LubczyńskiFlyons90000
178Marek ŁuczkiewiczUltimatum80000
179Agata MachalicaKrakUF10000
180Jarosław MaklakowskiKrakUF10000
181Piotr MakułaTłuste Dyski100000
182Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk40000
183Michalina PryśkoUltimatum80000
184Małgorzata PryśkoUltimatum80000
185Agata RomankiewiczUltimatum80000
186Artur RosaGrandmaster Flash60000
187Marek RucińskiUltimatum80000
188Andrzej SkorupskiFlyons90000
189Bartłomiej SmolarekUltimatum30000
190Adrian Sroka4hands Eko90000
191Cezary SzpadzikGrandmaster Flash20000
192Milena TeślukUltimatum80000
193Karolina ZatorskaUltimatum80000
194Honorata ZąbekUltimatum10000
195Anna ZygmuntKrakUF10000
196Agata ŻukUltimatum80000