WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Paweł MilanowiczAlbatros73616052
2Michał ZalewskiFlyons8359044
3Rafał KałużnyFlow 2 AZS AWF72914043
4Piotr PrzybyłaUltimatum93211043
5Kamil KrupińskiFlow 2 AZS AWF72515040
6Marcel ByndasFlow Junior AZS AWF82910039
7Filip ŻokFreezebeatz61028038
8Łukasz SzczembaraCutovice5316037
9Marcin KandzioraFreezebeatz6370037
10Lucas RawersAlbatros71817035
11Krzysztof GorczycaGunslingers6286034
12Piotr WrzaszczUltimatum9267033
13Piotr MagaFlow 2 AZS AWF7526031
14Tomasz GorczycaFlyons8624030
15Patrycja Paczyńska-JasińskaFreezebeatz6128029
16Wiktor FicekGunslingers61811029
17Przemysław GalorAlbatros7199028
18Łukasz AdamFreezebeatz6208028
19Barbara KacprzakFlow 2 AZS AWF6208028
20Wojciech KalbarczykFlyons81611027
21Mateusz RąbGunslingers6207027
22Adrian DziubekFlow 2 AZS AWF71311024
23Jakub BogdaFlow Junior AZS AWF8168124
24Maciej DądalskiFlyons8167023
25Julia HardyUltimatum9220022
26Grzegorz TomczykGunslingers6715022
27Kamil WawrzyńcakFlyons8175022
28Eryk DzierzkowskiFlyons8813021
29Tomasz BąkUltimatum9119020
30Małgorzata DalidonisFlyons8614020
31Maciej PająkFlow Junior AZS AWF8812020
32Rafał FurmanFlow Junior AZS AWF8712019
33Hanna KacorzykCutovice5811019
34Adrian SosnaCutovice5109019
35Daniel BłachFlow Junior AZS AWF898017
36Aleksandra PiankowskaFlyons8115016
37Stella SaganGunslingers6115016
38Ewa SmutekAlbatros7115016
39Anna BanaśFlow Junior AZS AWF8610016
40Michał GorzkowskiUltimatum9142016
41Jarosław RuszkiewiczUltimatum969015
42Hanna WoroniukAlbatros769015
43Paweł ZadrożnyAlbatros787015
44Małgorzata CzaplińskaFlow Junior AZS AWF8014014
45Agata ŻukUltimatum9410014
46Marcin HammCutovice558013
47Jakub CiechowskiUltimatum9112013
48Weronika SawczakAlbatros739012
49Marta ChrobocińskaFlyons8110011
50Mariusz BrujCutovice547011
51Klaudia KubowiczAlbatros728010
52Justyna MohrUltimatum928010
53Paweł SzopaFreezebeatz655010
54Jakub KulwickiFlow 2 AZS AWF52709
55Wojciech PająkFlow Junior AZS AWF82709
56Benjamin GulaAlbatros73609
57Ewa GóreckaFlyons84509
58Dominika BarańskaFlow Junior AZS AWF85409
59Maciej SkorupaFlow Junior AZS AWF85409
60Filip KostrzewskiCutovice57209
61Andrzej SkorupskiFlyons87209
62Dagmara PaszkoGunslingers61708
63Jędrzej KochanowskiUltimatum92608
64Aleksandra PieronCutovice52608
65Aleksandra GreńFreezebeatz60707
66Mateusz FrowalCutovice52507
67Marek ŁuczkiewiczUltimatum92507
68Małgorzata BednarskaChude Dyski83407
69Kurt SulejCutovice53407
70Ewa ChudzyńskaChude Dyski87007
71Bogumiła GrędaCutovice50505
72Oskar KałużaCutovice51405
73Grzegorz SolskiGunslingers21405
74Andrzej KozłowskiChude Dyski82305
75Milena TeślukUltimatum92305
76Łukasz ŚwiątekGunslingers63205
77Klaudia GrackaCutovice50404
78Izabela SmelczyńskaChude Dyski80404
79Natalia LamentFlow Junior AZS AWF81304
80Kacper ReszkeChude Dyski81304
81Agata RomankiewiczUltimatum91304
82Krzysztof ZalewskiChude Dyski81304
83Dagny GorostizaChude Dyski82204
84Patryk LesiakChude Dyski82204
85Kamil KindziukChude Dyski82103
86Maciej SypułaChude Dyski82103
87Łukasz PalkaCutovice50202
88Michalina PryśkoUltimatum90202
89Agata SemenowiczFlow 2 AZS AWF70202
90Konrad SkibaFlyons80202
91Szymon RyncarzChude Dyski81102
92Krzysztof DrobekFreezebeatz62002
93Jędrzej PryskoChude Dyski82002
94Michał BalcerzakChude Dyski80101
95Wiktoria JędrasikFlow Junior AZS AWF30101
96Alan PiksaFreezebeatz60101
97Oliwia DeorockaUltimatum91001
98Małgorzata PryśkoUltimatum91001
99Mateusz BarańskiGunslingers20000
100Radosław BorkowskiFreezebeatz20000
101Marcin ChronowskiCutovice10000
102Jakub DawidzińskiFlow 2 AZS AWF70000
103Katarzyna DobosiewiczFlow Junior AZS AWF50000
104Katarzyna GaszewskaFlow 2 AZS AWF20000
105Magdalena GdulaCutovice10000
106Łukasz GlancFlow 2 AZS AWF20000
107Olga GnatowiczFlow Junior AZS AWF30000
108Piotr GoloszCutovice10000
109Michał GrzesikGunslingers20000
110Konrad IdlerFlow Junior AZS AWF30000
111Łukasz JaroszGunslingers60000
112Dominik JasielonisFreezebeatz20000
113Małgorzata KazekCutovice10000
114Sonia KożuszekGunslingers40000
115Tomasz KurpikFreezebeatz20000
116Marta KwapieńFreezebeatz20000
117Miguel LopezFlow 2 AZS AWF20000
118Patrycja LupaFlow Junior AZS AWF30000
119Katarzyna ŁabudaFlow Junior AZS AWF40000
120Honorata ŁakomskaCutovice10000
121Katarzyna MarekFlow 2 AZS AWF70000
122Dawid MarzecFlow Junior AZS AWF30000
123Grzegorz MatusiakFlow 2 AZS AWF20000
124Paweł MierzwińskiFlow Junior AZS AWF30000
125Mateusz PalkaCutovice10000
126Magdalena PawelecChude Dyski80000
127Estera PinczerGunslingers60000
128Tomasz PopardowskiFreezebeatz20000
129Ewa RepelowskaFlow Junior AZS AWF30000
130Anna SikorskaFreezebeatz60000
131Monika SzafranGunslingers20000
132Karol UrbanekCutovice10000
133Jakub WysockiGunslingers20000
134Kinga ZarycznaFlow Junior AZS AWF40000