WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Katarzyna KarpałaSpirit on Lemon41517032
2Maciej ParysFLOW Wratislavia5422026
3Bartłomiej SpecjałFLOW Wratislavia51510025
4Jacek CzarneckiKrakUF4184022
5Dariusz UrbanikFLOW Wratislavia5201021
6Remigiusz SzymuraFrisbnik5108018
7 KajtekSpirit on Lemon4412016
8Barbara KacprzakFLOW Wratislavia5510015
9Michał PustołkaFrisbnik587015
10Anna Zygmunt2obvious5310013
11Miłosz BoruszewskiSpirit on Lemon494013
12Maciej Kołodziejczyk2obvious5111012
13Michał GrzesikWhisky Dysky456011
14Marta PalusKrakUF428010
15Katarzyna Marek2obvious546010
16Piotr SzajnaKrakUF446010
17Arkadiusz BłaszczakSpirit on Lemon464010
18Jan KopiczkoFrisbnik564010
19Jarosław KafelSpirit on Lemon482010
20Anna ZacharaKrakUF40909
21Jakub FroehlichFrisbnik51708
22Konrad SzwejSpirit on Lemon41708
23Mateusz BarańskiWhisky Dysky48008
24Dorota StanisławskaSpirit on Lemon41607
25Martyna PochodyłaFLOW Wratislavia52507
26Grzegorz Jamiński2obvious56107
27Jan MusiałKrakUF46107
28Barbara ZalewskaSpirit on Lemon46107
29Dominik Dobranowski2obvious51506
30Stella SaganWhisky Dysky41506
31Piotr Badura2obvious53306
32Mariusz Choiński2obvious54206
33Miłosz KapuścińskiFrisbnik54206
34Kamil KarpałaSpirit on Lemon45106
35Piotr MaślankaFreezebeatz35106
36Marek Lachowski2obvious51405
37Łukasz AdamFreezebeatz32305
38Jasiek SolickiFLOW Wratislavia52305
39Jakub WysockiWhisky Dysky43205
40Marta NogaFrisbnik50404
41Paula SaganWhisky Dysky40404
42Anna ZygmuntKrakUF40404
43Krzysztof GorczycaWhisky Dysky41304
44Marcin Urbaniec2obvious50303
45Michał Zygmunt2obvious50303
46Wiktor FicekWhisky Dysky41203
47Rafał FydaFrisbnik51203
48Jan GliwaFrisbnik52103
49Renata BlicharzKrakUF41102
50Jasiek Solicki2obvious51102
51Tomasz KurpikFreezebeatz32002
52Damian Czermak2obvious50101
53Anna HyrnikFreezebeatz30101
54Adam Kukiałka2obvious50101
55Jakub AdamczykKrakUF40000
56Krzysztof DalekKrakUF40000
57Krzysztof DrobekFreezebeatz30000
58Mateusz FrowalFreezebeatz30000
59Piotr GoloszFreezebeatz30000
60Patrycja Paczyńska-JasińskaFreezebeatz30000
61Barbara RodakFreezebeatz30000
62Kasia RyszkaFrisbnik50000
63Patrycja SadkowskaFreezebeatz30000
64Paweł SzopaFreezebeatz30000
65Julia SzymuraFrisbnik50000