WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP Emeryci1386400126
2Adam Małek4handsKing138413097
3Jakub KucharczykFlight Club133453087
4Tomasz KocZawierucha136224086
5Piotr Polatowski4handsKing134533078
6Andrzej HolnickiZawierucha134722169
7Radosław LenczewskiGrandmaster Flash133332065
8Paweł KozieradzkiTłuste Dyski13587065
9Patryk TurkowskiFlight Club134321064
10Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku11576063
11Jan MadejBC Kosmodysk134711158
12Katarzyna Sawicka4handsKing131041051
13Lucyna GwarekZawierucha101832050
14Piotr ŚwierkotRJP Emeryci9409049
15Robert JanuszewiczBC Kosmodysk131728045
16Marcin Goss4handsKing132717044
17Piotr WiśniewskiFlight Club92915044
18Łukasz BarejaBC Kosmodysk132616142
19Maciej DanielewskimuJAHedini dysku131031041
20Grażyna Chlebicka4handsKong132120041
21Julian LiwszicmuJAHedini dysku13338041
22Aleksandra LisowskaFlight Club11436040
23Wojciech WilkBC Kosmodysk13830038
24Ryszard ŁuczynKsydomsok CB131424038
25Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk13299038
26Danuta BiałekRJP Emeryci12334037
27Łukasz AdamskiGrandmaster Flash91224136
28Piotr KuszewskiWTF Team13297036
29Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk101024034
30Zofia NawrockaRJP Emeryci10528033
31Anna BronowskamuJAHedini dysku131122033
32Sylwia Wróblewska4handsKing13329032
33Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk131517032
34Marlena JugoWTF Team13229031
35Adam GrzelakGrandmaster Flash12229031
36Paweł WiejskiKsydomsok CB13274031
37Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash101812030
38Karol HerszfeldKsydomsok CB131812030
39Jakub RyzlakRJP Emeryci91019029
40Karolina RadzimirskaZawierucha131315028
41Kamil DąbrowskiZawierucha13324027
42Magdalena SzwejZawierucha13324027
43Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku81413027
44Piotr MakułaTłuste Dyski13917026
45Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash101313026
46Piotr TrzaskowskiRJP Renciści131313026
47Filip StępniakmuJAHedini dysku5179126
48Karolina TomczykRJP Emeryci13233026
49Witold KosińskiRJP Renciści10619025
50Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku101015025
51Łukasz ŁysiakTłuste Dyski13420024
52Kalina WilkBC Kosmodysk13717024
53Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk13914023
54Katarzyna KalbarczykRJP Renciści131112023
55Krzysztof SzlęzakZawierucha131112023
56Adam SiwekWTF Team131211023
57Wojciech StańczykWTF Team13185023
58Agata JentaKsydomsok CB13616022
59Kamil KindziukZawierucha13166022
60Maciej WyszogrodzkiWTF Team13516021
61Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku8615021
62Mateusz DydaGrandmaster Flash12138021
63Wojciech RytelFlight Club10192021
64Andrzej StobieckiKsydomsok CB11812020
65Natalia OmarskamuJAHedini dysku13217019
66Michał Gołębiowski4handsKing13415019
67Katarzyna RostekGrandmaster Flash9415019
68Piotr BartoszukTłuste Dyski13910019
69Michał RogińskiZawierucha13109019
70Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash10118019
71Jan Kryciński4handsKong13163019
72Katarzyna PodporamuJAHedini dysku8117018
73Adrian Sroka4handsKong13117018
74Aleksander RedwanmuJAHedini dysku9414018
75Maciej SkorupkaFlight Club9135018
76Adam Kadenaci4handsKong13144018
77Piotr BiskupskiFlight Club10153018
78Maciej KalisiakmuJAHedini dysku11512017
79Maja AbgarowiczGrandmaster Flash1189017
80Filip KrynickiGrandmaster Flash12412016
81Kalina KarwowskaKsydomsok CB13015015
82Stanisław RządzkiTłuste Dyski13312015
83Paulina KowalskaGrandmaster Flash12510015
84Agata DudzińskaGrandmaster Flash1069115
85Monika BiesiadaRJP Renciści1087015
86Maciej BuchertRJP Emeryci1187015
87Mateusz MaciążekWTF Team13132015
88Marcin Gecow4handsKing1377014
89Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash3113014
90Mateusz LiszewskiKsydomsok CB13131014
91Michał DrzewiczFlight Club10112013
92Bartłomiej PłatkowskiRJP Renciści1176013
93Maciej LorencTłuste Dyski13121013
94Paweł KierzniewskiRJP Emeryci9111012
95Maciej WęgierZawierucha13210012
96Magdalena Teperowska4handsKing1339012
97Michał KibilRJP Renciści1348012
98Anna PilarczykFlight Club1348012
99Damian SkrzypczykTłuste Dyski1366012
100Anna PuczyńskaGrandmaster Flash1184012
101Ewa Jesionek4handsKing1347011
102Małgorzata RożekmuJAHedini dysku1056011
103Artur SierajGrandmaster Flash364010
104Piotr BartoszekRJP Emeryci91809
105Julia BiegańskaGrandmaster Flash111809
106Matylda Gąsiorowska4handsKing132709
107Joanna BanachWTF Team133609
108Kamil CalińskiGrandmaster Flash94509
109Krystian KaletamuJAHedini dysku124509
110Andrzej DyśkoGrandmaster Flash45409
111Maciej AntoniakmuJAHedini dysku66309
112Jakub KurmuJAHedini dysku77209
113Maciej GrabowskiGrandmaster Flash32608
114Jakub PleskaczRJP Emeryci92608
115Zofia WaliszewskaTłuste Dyski132608
116Anna StachowiakBC Kosmodysk133508
117Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk134408
118Anita JagiełłoWTF Team134408
119Damian WójcikRJP Emeryci94408
120Olga Jankowska4handsKong116208
121Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash47108
122Ewa GrochowskaZawierucha100707
123Katarzyna KolorczukWTF Team130707
124Jacek KędzioraWTF Team131607
125Radosław GaczyńskiZawierucha132507
126Marta KrzyżanowskaTłuste Dyski132507
127Cezary OlszewskiTłuste Dyski122507
128Agata Chojnowska4handsKong133407
129Grzegorz SobczakKsydomsok CB133407
130Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash114307
131Cezary SzpadzikGrandmaster Flash34307
132Anna BudzińskaKsydomsok CB131506
133Monika MaciejewskaGrandmaster Flash101506
134Nik SamborskiTłuste Dyski131506
135Łukasz ZdunekKsydomsok CB51506
136Bartosz BorysmuJAHedini dysku64206
137Grzegorz ŁubieńskiTłuste Dyski134206
138Ewa BalickaTłuste Dyski130505
139Agata GryszczukZawierucha130505
140Agata WiejakmuJAHedini dysku30505
141Robert BielejewskiKsydomsok CB132305
142Tomasz DłużniewskiZawierucha132305
143Aleksandra SzymaniakTłuste Dyski121304
144Anna AnchimFlight Club112204
145Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku13104
146Łukasz ZahutaRJP Renciści83104
147Radosław NiemiecWTF Team121203
148Adam ŚwiderskiZawierucha131203
149Piotr TokarskiKsydomsok CB131203
150Piotr WarzybokTłuste Dyski122103
151Daniel BiesiadaRJP Renciści110202
152Agnieszka BuraczyńskaRJP Emeryci80202
153Franciszek HolnickiZawierucha100202
154Agnieszka SzymaniakTłuste Dyski130202
155Aneta WawrzyńczakFlight Club130202
156Jakub TowalskiZawierucha132002
157Małgorzata BreczTłuste Dyski120101
158Karolina DybowskaTłuste Dyski130101
159Łukasz NanekWTF Team120101
160Katarzyna WardaszkoTłuste Dyski50101
161Natalia WłodarczykTłuste Dyski130101
162Sebastian BalcerzakFlight Club91001
163Wiktor BudzińskiKsydomsok CB131001
164Ewa PotoręckamuJAHedini dysku41001
165Piotr Szejko4handsKong101001
166Przemek BiernackiWTF Team120000
167Radosław BronakowskiZawierucha100000
168Zuzanna Cichowska4handsKong50000
169Michele Corbetta4handsKing130000
170Marek DębskiFlight Club80000
171Borys EjryszewZawierucha100000
172Maurycy GłębickiTłuste Dyski130000
173Piotr GorczycaTłuste Dyski120000
174Anna IwanekZawierucha100000
175Renata JamkaRJP Renciści60000
176Maciej JanowskiFlight Club80000
177Agata JentaBC Kosmodysk10000
178Stanisław KamionkaRJP Renciści50000
179Łukasz KomarTłuste Dyski120000
180Anna KonczewskaZawierucha100000
181Michał Kowalski4handsKong30000
182Oskar Kozłowski4handsKong100000
183Michał Kryciński4handsKong100000
184Krzysztof MajTłuste Dyski120000
185Łukasz MichalikmuJAHedini dysku10000
186Izabella Mier-JędrzejowiczRJP Renciści100000
187Antoni Moroz4handsKong100000
188Monika MuchaWTF Team120000
189Mariusz NarkiewiczTłuste Dyski70000
190Piotr NowakKsydomsok CB130000
191Katarzyna OleszekTłuste Dyski70000
192Wojciech PajączkowskiZawierucha100000
193Oliwia PraszczałekZawierucha100000
194Antoni RybińskiZawierucha100000
195Łukasz RządzkimuJAHedini dysku10000
196Jarosław SadowskiRJP Renciści50000
197Emilia SamczykZawierucha130000
198Tomasz Sęk4handsKing130000
199Adam SmogorzewskiRJP Renciści50000
200Dagmara StawiarskaZawierucha100000
201Tomasz StyłaRJP Renciści90000
202Konstanty ŚwięcickiZawierucha100000
203Konstanty ŚwięcickiZawierucha100000
204Michał TerechaZawierucha130000
205Mikołaj TomczukGrandmaster Flash30000
206Adam TurekFlight Club80000
207Marek WieczorekZawierucha130000