WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Marcin KonopaCool Flights62024044
2Kamil FilipGUF7525030
3Adam TomczykRJP7263029
4Lucyna GwarekZawierucha6523028
5Michał BabikGUF7244028
6Piotr ŚwierkotRJP7244028
7Mikołaj CałkaUwaga Pies7262028
8Filip StępniakAstro Disco71114025
9Bartosz BorysFlight Club7240024
10Piotr PrzybyłaCool Flights7212023
11Julian LiwszicmuJAHedini dysku6221023
12Jarosław MaklakowskiMashtalesh7139022
13Damian BochenFriStaszki6184022
14Wojciech WilkBC Kosmodysk6417021
15Maciej KołekFurious Goats6714021
16Łukasz ŻyndaUwaga Pies7714021
17Andrzej HolnickiZawierucha6174021
18Jan MadejBC Kosmodysk6174021
19Michele Corbetta4hands6192021
20Dorota StanisławskaSpirit on Lemon6614020
21Elwira PiekartAstro Disco7164020
22Tymoteusz KubikMashtalesh7182020
23Marcin BielewskiFLOW Wratislavia6191020
24Wojciech RytelFlight Club7200020
25Tomasz KocZawierucha6172019
26Jakub RyzlakRJP7216018
27Zbigniew Braniecki4hands6414018
28Piotr WiśniewskiFlight Club7711018
29Marcin Goss4hands6117018
30Dawid KazimierczakFriStaszki6126018
31Bartłomiej ŻyłaSpirit on Lemon6126018
32Remigiusz SzymuraFrisbnik6153018
33Dawid GołuzinFriStaszki6512017
34Artur GrzybowskiKrakUF6512017
35Marcin MatanNine Hills798017
36Barbara KoczewskaUwaga Pies7214016
37Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk6115016
38Arkadiusz KaczmarekAstro Disco7133016
39Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku6151016
40Jakub KucharczykFlight Club7213015
41Robert JanuszewiczBC Kosmodysk669015
42Mateusz NowickiMashtalesh769015
43Michał WawerekMashtalesh769015
44Jakub KrólikowskiFurious Goats678015
45Michał RogińskiZawierucha6114015
46Jakub CzekajKrakUF6132015
47Aleksandra LisowskaFlight Club7014014
48Wojciech GrzegórzekAZS Politechnika Opolska7410014
49Tomasz ZatońFLOW Wratislavia6410014
50Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk6131014
51Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku6013013
52Natalia PopekGUF7013013
53Daniel GóreckiNine Hills7211013
54Andrzej DaleszczykUwaga Pies7310013
55Jarosław GawlikCool Flights749013
56Paweł CholewińskiMashtalesh767013
57Łukasz KożuchowskiAstro Disco776013
58Michał DulFLOW Wratislavia694013
59Paulina LewandowskaGUF794013
60Łukasz Skibiński-JóźwiakFurious Goats6112013
61Ryszard ŁuczynBC Kosmodysk639012
62Maciej DanielewskimuJAHedini dysku648012
63Michał ChojnackiAstro Disco757012
64Łukasz BarejaBC Kosmodysk675012
65Adam KłosowiczFurious Goats675012
66Sylwester CichońNine Hills7102012
67Katarzyna KarpałaSpirit on Lemon6102012
68Jacek WagnerSpirit on Lemon6111012
69Grażyna Chlebicka4hands6011011
70Aleksander RedwanmuJAHedini dysku6011011
71Mateusz ProwanckiNine Hills7110011
72Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku638011
73Maciej ParulskiFlight Club747011
74Artur SierajGrandmaster Flash647011
75Bartosz ZakrzewickiNine Hills765011
76Dawid PrzeperskiGUF783011
77Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash683011
78Grzegorz CiszewskiFrisbnik692011
79Asher FinkelKrakUF2101011
80Zofia NawrockaRJP728010
81Mariusz JońskiFlight Club737010
82Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk637010
83Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash646010
84Katarzyna Sawicka4hands646010
85Przemysław ŁupińskiAZS Politechnika Opolska673010
86Jakub WróbelCool Flights782010
87Jakub MichalakCool Flights40909
88Bartosz HaładusSpirit on Lemon61809
89Marcin SzwedAstro Disco71809
90Mateusz WidawskiFrisbnik61809
91Sylwia Wróblewska4hands61809
92Michał WięcławskiSpirit on Lemon63609
93Mirosław MaliszewskiKrakUF64509
94Damian WójcikRJP74509
95Hubert LubańskiGUF75409
96Piotr WojciechowskiGrandmaster Flash65409
97Mikołaj TomczukFurious Goats66309
98Adam PyszczorskiAZS Politechnika Opolska77209
99Jan DolińskiAZS Politechnika Opolska78109
100Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash69009
101Adam Małek4hands69009
102Katarzyna SzeniawskaRJP70808
103Tomasz StaszkiewiczFLOW Wratislavia61708
104Michał ZygmuntKrakUF61708
105Monika MaciejewskaGrandmaster Flash62608
106Patryk TurkowskiFlight Club72608
107Przemysław WojtaszekMashtalesh73508
108Mateusz GrochowskiFurious Goats65308
109Michał Kryciński4hands65308
110Tomasz SękMashtalesh75308
111Radosław LenczewskiGrandmaster Flash66208
112Maciej SzuszczykiewiczNine Hills77108
113Michał SzparagowskiAstro Disco70707
114Balbina GryczyńskaSpirit on Lemon61607
115Wojciech KrólikowskiMashtalesh71607
116Katarzyna RostekGrandmaster Flash61607
117Bartłomiej SpecjałFLOW Wratislavia61607
118Jakub FroehlichFrisbnik62507
119Rafał KałużnyFLOW Wratislavia62507
120Ada KodzikAstro Disco72507
121Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash62507
122Grzegorz SobczakBC Kosmodysk62507
123Piotr WanatAZS Politechnika Opolska72507
124Fan YangKrakUF62507
125Michał Gołębiowski4hands63407
126Arkadiusz SzukałaCool Flights73407
127Karolina WojtaszekFurious Goats63407
128Kamil KarpałaSpirit on Lemon64307
129Maciej TarskiSpirit on Lemon64307
130Marta UryniakFLOW Wratislavia64307
131Damian ZakrzewickiNine Hills74307
132Rafał NogowskiGUF75207
133Marcin KleczkowskiNine Hills76107
134Michał KuklińskiGUF76107
135Jacek CzarneckiKrakUF67007
136Magdalena KimlaFriStaszki60606
137Marta PalusKrakUF60606
138Antoni RybińskiZawierucha60606
139Michał IdziakFurious Goats61506
140Hanna LiberekCool Flights71506
141Anna PilarczykFlight Club71506
142Michał PustołkaFrisbnik61506
143Piotr TokarskiBC Kosmodysk61506
144Kamil DąbrowskiZawierucha62406
145Mikołaj SmogórGrandmaster Flash62406
146Konrad SzwejFriStaszki62406
147Arkadiusz BłaszczakSpirit on Lemon63306
148Marcin KoszykowskiAstro Disco73306
149Piotr Polatowski4hands63306
150Karolina RadzimirskaZawierucha63306
151Wioleta WojtaszekMashtalesh73306
152Łukasz AdamskiGrandmaster Flash64206
153Maciej GrabowskiGrandmaster Flash64206
154Paweł KierzniewskiRJP74206
155Agnieszka SzatanikUwaga Pies74206
156Karolina GajewskaUwaga Pies75106
157Marcel GroniakFriStaszki65106
158Antoni Moroz4hands65106
159Geoff SchwartzFLOW Wratislavia65106
160Krzysztof SzlęzakZawierucha65106
161Paweł SierackiNine Hills76006
162Klaudia BędkowskaFriStaszki60505
163Julia BiegańskaGrandmaster Flash60505
164John CasaleUwaga Pies70505
165Jakub GrzybekFurious Goats60505
166Iga LiberackaNine Hills70505
167Magdalena Teperowska4hands60505
168Anna AnchimFlight Club71405
169Michał ChwistekUwaga Pies71405
170Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku61405
171Aleksandra KurUwaga Pies71405
172Wojciech Rajzer2obvious71405
173Małgorzata RożekmuJAHedini dysku61405
174Patryk Ryś2obvious71405
175Jakub TowalskiZawierucha61405
176Maciej BuchertRJP72305
177Michał TerechaZawierucha62305
178Quentin Dupré la TourAstro Disco73205
179Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash63205
180Dariusz UrbanikFLOW Wratislavia63205
181Daria UziębłoCool Flights73205
182Maja AbgarowiczFlight Club74105
183Maciej KołodziejczykFurious Goats64105
184Piotr MaślankaFrisbnik65005
185Patryk TomiakUwaga Pies65005
186Michał Trzaska2obvious75005
187Monika BiesiadaRJP70404
188Małgorzata DziadoszSpirit on Lemon60404
189Zuzanna Jureczko2obvious70404
190Joanna LewandowskaGUF70404
191Justyna OkrętAZS Politechnika Opolska70404
192Łukasz ZahutaRJP70404
193Maciej AntoniakmuJAHedini dysku61304
194Danuta BiałekRJP71304
195Agata DudzińskaGrandmaster Flash61304
196Łukasz GrocholAZS Politechnika Opolska71304
197Adrian GucwaFrisbnik61304
198Bartłomiej KaczmarczykFrisbnik61304
199Magdalena MellerGUF71304
200Jędrzej PałkaKrakUF61304
201Piotr SzajnaKrakUF61304
202Magdalena SzwedFurious Goats61304
203Kalina WilkBC Kosmodysk61304
204Piotr KliśGrandmaster Flash62204
205Piotr SłużałekSpirit on Lemon62204
206Tomasz StyłaRJP72204
207Michał SzczepaniakAZS Politechnika Opolska73104
208Rafał KąckiKrakUF64004
209Dawid SchmidtAstro Disco74004
210Jan BednarskiKrakUF60303
211Rafał FydaFrisbnik60303
212Agata JentaBC Kosmodysk60303
213Izabella Mier-JędrzejowiczRJP70303
214Damian NawrockiMashtalesh70303
215Katarzyna PodporamuJAHedini dysku60303
216Emilia SamczykZawierucha60303
217Witold ZaborowskiNine Hills70303
218Barbara ZalewskaSpirit on Lemon60303
219Izabela BałtrukiewiczFriStaszki61203
220Łukasz DobranowskiFLOW Wratislavia61203
221Andrzej DyśkoGrandmaster Flash61203
222Bartosz Kaczmarczyk2obvious71203
223Jarosław KafelSpirit on Lemon61203
224Katarzyna KlubaNine Hills71203
225Aleksandra KocbuchFurious Goats61203
226Anna ŁukasikAstro Disco71203
227Dawid MiodowskiFrisbnik61203
228Aleksandra NabożnyCool Flights71203
229Dominika RzęsaMashtalesh71203
230Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku61203
231Joanna ZawitowskaNine Hills71203
232Anna Zygmunt2obvious71203
233Marta CabajFurious Goats62103
234Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk62103
235Tomasz KrawczykSpirit on Lemon62103
236Anna PuczyńskaGrandmaster Flash62103
237Maciej SkorupkaFlight Club72103
238Cezary SzpadzikGrandmaster Flash62103
239Miłosz BoruszewskiSpirit on Lemon63003
240Maciej KalisiakmuJAHedini dysku63003
241Anna StachowiakBC Kosmodysk63003
242Filip Szymański2obvious73003
243Paulina DobrowolskaNine Hills70202
244Radosław GaczyńskiZawierucha60202
245Marcin Gecow4hands60202
246Jan GliwaFrisbnik60202
247Agata GryszczukZawierucha60202
248Franciszek HolnickiZawierucha60202
249Agata JabłońskaAstro Disco70202
250Barbara KacprzakFLOW Wratislavia60202
251Szymon Kowalewski2obvious70202
252Filip KrynickiGrandmaster Flash60202
253Olaf KsolFrisbnik60202
254Agnieszka LemkeAstro Disco70202
255Patrycja Paczyńska-JasińskaFrisbnik60202
256Alicja StebińskaFLOW Wratislavia60202
257Kamil StępniakSpirit on Lemon60202
258Aleksandra SzyrwielFLOW Wratislavia60202
259Karolina TomczykRJP70202
260Paulina WalczakMashtalesh70202
261Maciej WęgierZawierucha60202
262Anna ZacharaKrakUF60202
263Piotr Badura2obvious71102
264Filip DobranowskiFLOW Wratislavia61102
265Aleksandra GajewskaUwaga Pies71102
266Olga Jankowska4hands61102
267Adam Kadenaci4hands61102
268Hubert KubitFLOW Wratislavia61102
269Jakub PleskaczRJP71102
270Adam RychlikowskiAZS Politechnika Opolska71102
271Adam ŚwiderskiZawierucha61102
272Adam TurekFlight Club71102
273Maciej TyburskiGUF71102
274Nikodem WróbelFurious Goats61102
275Tadeusz Bobek2obvious72002
276Piotr DubrawaCool Flights72002
277Mateusz DurbaczSpirit on Lemon62002
278Kamil KindziukZawierucha62002
279Daniel KühfeldtNine Hills72002
280Bartosz Marijczyn2obvious72002
281Gabriel Ryś2obvious72002
282Marshall TaylorUwaga Pies72002
283Marcin Urbaniec2obvious72002
284Łukasz AdamFrisbnik60101
285Katarzyna BehnkeFLOW Wratislavia60101
286Karolina BuraczyńskaFriStaszki60101
287Fabian BurakowskiMashtalesh70101
288Dariusz ChwistAZS Politechnika Opolska70101
289Jan Cywiński2obvious70101
290Agnieszka Dobranowska2obvious70101
291Paweł GibałaFLOW Wratislavia60101
292Anna GzulaAZS Politechnika Opolska70101
293Anna HyrnikFrisbnik60101
294Wojciech KalbarczykRJP70101
295Kalina KarwowskaBC Kosmodysk60101
296Kinga KempaAZS Politechnika Opolska70101
297Natalia KowalskaFriStaszki60101
298Zofia KrólikowskaMashtalesh70101
299Kamil KrupińskiFLOW Wratislavia60101
300Grzegorz MatusiakFLOW Wratislavia60101
301Bartosz MączkowskiGUF70101
302Marta NogaFrisbnik60101
303Ewa PotoręckamuJAHedini dysku60101
304Leszek PreinigerAZS Politechnika Opolska70101
305Magdalena RychardFlight Club70101
306Aleksandra StoleckaKrakUF60101
307Maurycy SzpakAstro Disco70101
308Dominik SzwagrzykAstro Disco70101
309Karolina TomczakFrisbnik60101
310Marek WieczorekZawierucha60101
311Agata WiejakmuJAHedini dysku60101
312Sebastian BalcerzakFlight Club71001
313Grzegorz BubakFrisbnik61001
314Kamil CalińskiGrandmaster Flash61001
315Dominik DobranowskiFurious Goats61001
316Wiktor FicekKrakUF61001
317Matylda Gąsiorowska4hands61001
318Michał GładkowskiMashtalesh71001
319Adam GrzelakGrandmaster Flash61001
320Katarzyna KalbarczykRJP71001
321Łukasz Krysztofiak2obvious71001
322Natalia OmarskamuJAHedini dysku61001
323Weronika PaszewskaRJP71001
324Wojciech PietrzykFLOW Wratislavia61001
325Aneta PrzydatekMashtalesh71001
326Monika SadowskaFLOW Wratislavia61001
327Michał SowaKrakUF61001
328Łukasz ŚniegowskiNine Hills71001
329Jakub WalczakMashtalesh71001
330Katarzyna WiesnerSpirit on Lemon61001
331Michał Badura2obvious70000
332Aleksander BannachAstro Disco70000
333Piotr BiskupskiUwaga Pies40000
334Olga BochenMashtalesh70000
335Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash60000
336Jan BrzezińskiAstro Disco70000
337Monika Cywińska2obvious70000
338Krzysztof DalekKrakUF60000
339Bartosz DulkaAstro Disco70000
340Maciej FickowskiCool Flights70000
341Dominika GanCool Flights70000
342Jakub GładkowskiMashtalesh70000
343Sławomir GostańskiGUF70000
344Agata IwanMashtalesh70000
345Patrycja JachMashtalesh70000
346Grzegorz JamińskiFurious Goats60000
347Renata JamkaKrakUF60000
348Szymon JonczykSpirit on Lemon20000
349Wojciech KaczmarekFurious Goats60000
350Agnieszka KaczmarskaGUF70000
351Mikołaj KamińskiAstro Disco70000
352Marcin KandzioraFrisbnik60000
353Agata KliśKrakUF60000
354Julia KonarzewskaFurious Goats60000
355Elżbieta KoniecznaAstro Disco70000
356Paulina KowalskaGrandmaster Flash50000
357Maja KrajeczyńskaNine Hills70000
358Artur KristofFrisbnik60000
359Aldona KrysiakKrakUF60000
360Katarzyna KsiążekUwaga Pies40000
361Jakub KubiczekFriStaszki30000
362Marta KwapieńFurious Goats60000
363Lech LenczewskiGUF70000
364Monika LuftSpirit on Lemon40000
365Wojciech MalinowskiUwaga Pies50000
366Katarzyna MarekFurious Goats60000
367Jan MusiałKrakUF60000
368Joanna NaporaNine Hills70000
369Maciej NawrockiAstro Disco70000
370Monika PawlakFLOW Wratislavia50000
371Michał Pawołek2obvious70000
372Radosław PierzgaAZS Politechnika Opolska70000
373Krzysztof PiesakFriStaszki20000
374Estera PinczerFurious Goats60000
375Oliwia PraszczałekZawierucha60000
376Mateusz ProkopiakMashtalesh70000
377Paulina PytlakFriStaszki40000
378Łukasz RządzkimuJAHedini dysku60000
379Wojciech SaranNine Hills70000
380Marcin SlobodzianSpirit on Lemon30000
381Jessica StanfordKrakUF60000
382Mateusz StępniakSpirit on Lemon30000
383Maciej StoleckiSpirit on Lemon20000
384Bartosz SucheckiSpirit on Lemon20000
385Tomasz SykułaCool Flights70000
386Maciej SznapkaFriStaszki50000
387Magdalena SzwejZawierucha40000
388Joanna SzypulińskaUwaga Pies70000
389Aneta WawrzyńczakFlight Club70000
390Katarzyna WilkMashtalesh70000
391Michał WojnoFriStaszki60000
392Monika WyrwałFriStaszki20000
393Anna ZacharaKrakUF50000
394Dorota ZalasFrisbnik60000
395Iwona ZapałowiczCool Flights30000
396Katarzyna ZawieruchaFLOW Wratislavia60000
397Maciej Żytkowiak2obvious70000