WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Michał RudyBC Kosmodysk3165021
2Jan MadejBC Kosmodysk3133016
3Mateusz GibkiBrave Beavers3150015
4Piotr LatoszewskimJAH3131014
5Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers3011011
6Krzysztof WątrobaFrisbnik347011
7Krzysztof ZającZawierucha347011
8Maciej PająkFlow392011
9Mateusz DydaGrandmaster Flash364010
10Bartosz MikołajecFrisbnik391010
11Wojciech PająkFlow33609
12Jan GliwaFrisbnik34509
13Adam MaciejewskiBrave Beavers36309
14Andrzej HolnickiZawierucha38109
15Paweł MilanowiczFlow35308
16Jan StaniewiczUwaga Pies36208
17Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk31607
18Antonina TatajZawierucha31607
19Zuzanna BrzezińskaFlow32507
20Magdalena MellermJAH33407
21Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash34307
22Paulina DulmJAH34307
23Remigiusz SzymuraFrisbnik34307
24Dariusz UrbanikFlow34307
25Daniel BłachFlow35207
26Daria RyczkowskamJAH30606
27Małgorzata CzaplińskaFlow31506
28Konstanty ŚwięcickiZawierucha32406
29Michał SchillerBrave Beavers34206
30Piotr KuszewskiZawierucha35106
31Julia BiegańskaGrandmaster Flash30505
32Olga JakschBC Kosmodysk30505
33Joanna JurgaBrave Beavers30505
34Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk30505
35Katarzyna DobranowskaFlow31405
36Aleksandra MilanowiczFlow31405
37Natalia PopekmJAH31405
38Adam ŁepakBrave Beavers32305
39Jan KopiczkoFrisbnik33205
40Weronika SawczakUwaga Pies33205
41Maciej ZabostGrandmaster Flash34105
42Natalia NędziFlow30404
43Aleksander RedwanmJAH30404
44Adam GrzegorowskiUwaga Pies31304
45Paweł WiejskiBC Kosmodysk31304
46Tadeusz PętlakGrandmaster Flash32204
47Michał RogińskiZawierucha32204
48Kamil OsieckimJAH33104
49Bartłomiej SpecjałFlow33104
50Piotr WojciechowskimJAH33104
51Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash34004
52Dawid GrzebytaUwaga Pies34004
53Patryk TomiakUwaga Pies34004
54Agnieszka LamparskaBrave Beavers30303
55Marcin SkorupskiUwaga Pies30303
56Marta SkrzypczykZawierucha30303
57Iga SobieralskaZawierucha30303
58Daniel GóreckiBrave Beavers31203
59Marcin KrukBC Kosmodysk31203
60Małgorzata LatoszewskamJAH31203
61Damian SadalskiUwaga Pies31203
62Martyna WidawskaFrisbnik31203
63Grzegorz CiszewskiFrisbnik32103
64Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash32103
65Rafał KąckiZawierucha32103
66Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash32103
67Dagny GorostizaZawierucha33003
68Kamil KindziukZawierucha33003
69Jakub KurmJAH33003
70Julian LiwszicmJAH33003
71Monika MikośFlow33003
72Dawid AjnbacherUwaga Pies30202
73Anna Bronowska-KurmJAH30202
74Julia BujarFrisbnik30202
75Jakub FroehlichFrisbnik30202
76Jakub GolecFlow30202
77Rafał GrudnyZawierucha30202
78Stanisław GrzywalskimJAH30202
79Jan KozakoszczakGrandmaster Flash30202
80Filip KrynickiGrandmaster Flash30202
81Adam MakowskiBC Kosmodysk30202
82Katarzyna OleszekZawierucha30202
83Lucyna PodgórskamJAH30202
84Dawid SiudaUwaga Pies30202
85Karolina TudelskaGrandmaster Flash30202
86Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash30202
87Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk31102
88Andrzej DyśkoGrandmaster Flash31102
89Emanuel KołataZawierucha31102
90Weronika MaciejewskaBrave Beavers31102
91Michał MaciejewskiBrave Beavers31102
92Katarzyna MłodzikowskaUwaga Pies31102
93Gabriela PisarczukFlow31102
94Barbara RabaFlow31102
95Anna StachowiakBC Kosmodysk31102
96Sławomir StefańskiBrave Beavers31102
97Witold ZaborowskiBrave Beavers31102
98Karolina BochniakBrave Beavers22002
99Marcel ByndasFlow32002
100Piotr KliśGrandmaster Flash32002
101Zofia KnapikZawierucha32002
102Michał KrotlińskiFlow32002
103Patryk PawlickiBrave Beavers32002
104Mateusz BąkUwaga Pies30101
105Agnieszka BoltBrave Beavers30101
106Jan CiepielewskiBC Kosmodysk30101
107Julianna CzapskaBC Kosmodysk30101
108Maria GrajewskamJAH30101
109Aleksandra GrzebytaUwaga Pies30101
110Adrian GucwaFrisbnik30101
111Tamara JackowiakUwaga Pies30101
112Zuzanna JakubowskaUwaga Pies30101
113Maciej KalisiakmJAH30101
114Krzysztof KiwerskimJAH30101
115Izabela KołodziejczykFlow30101
116Dawid MichalskiFrisbnik30101
117Jędrzej NowakBrave Beavers30101
118Katarzyna PodporamJAH30101
119Krzysztof PrzybyśFlow30101
120Anna TymickaGrandmaster Flash30101
121Aleksandra WieczorekFrisbnik30101
122Robert JanuszewiczBC Kosmodysk31001
123Jakub KucharczykmJAH31001
124Albert NowakowskimJAH31001
125Jakub PaszekFrisbnik31001
126Maciej PłaczekUwaga Pies31001
127Piotr SzaudernaFlow31001
128Michał WachowiakBrave Beavers31001
129Jakub WróbelFlow31001
130Weronika BakaBC Kosmodysk30000
131Zofia BejmGrandmaster Flash30000
132Adam BiegałaBrave Beavers20000
133Kamil FilipBrave Beavers30000
134Kacper FryszczynZawierucha30000
135Joanna KapkowskaZawierucha30000
136Mateusz KrólmJAH30000
137Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk30000
138Natalia MakułaZawierucha30000
139Sebastian MańczakBrave Beavers30000
140Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash30000
141Igor MirowskiZawierucha30000
142Michał Orkan-ŁęckimJAH30000
143Anna PaszkowskaUwaga Pies30000
144Martyna PochodyłaFlow30000
145Katarzyna PrzybyszBrave Beavers20000
146Paula RogowskaZawierucha30000
147Mikołaj SmogórGrandmaster Flash30000
148Basia SobkowiakUwaga Pies30000
149Magdalena StępieńFrisbnik30000
150Andrzej StobieckiBC Kosmodysk30000
151Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk30000
152Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk30000
153Cezary SzpadzikGrandmaster Flash30000
154Mateusz WidawskiFrisbnik30000
155Justyna WierciochFrisbnik30000
156Maria WolanczykBrave Beavers20000
157Natalia WolasFrisbnik30000
158Jan WołłejkoZawierucha30000
159Paweł ZarzyckimJAH30000