WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Bartosz DworzeckiMAU29009
2Wojciech PająkFlow Junior White22507
3Tymon WłodarczykFlow Junior White23407
4Maciej PrzybyszYoung Brave Beavers25207
5Stanisław GlinkaGrandmaster Flash21506
6Andrzej ZaródFlow Junior White23306
7Tadeusz PętlakGrandmaster Flash25106
8Kamil RatajczykGrandmaster Flash25106
9Małgorzata MaćkowskaYoung Brave Beavers21405
10Dariusz JędrasFlow Junior White22305
11Maciej LitwińskiGrandmaster Flash22305
12Aleksandra CzerwonkoFlow Junior White22204
13Patryk PawlickiYoung Brave Beavers22204
14Mateusz NiedzielaFlow Junior White24004
15Michał DworzeckiMAU20303
16Maria WolanczykYoung Brave Beavers20303
17Kacper LewandowskiYoung Brave Beavers21203
18Adam MaciejewskiYoung Brave Beavers23003
19Jakub AndrzejczakMAU20202
20Aleksandra ŁyskanowskaMAU20202
21Katarzyna WidźgowskaFlow Junior White20202
22Zofia BejmGrandmaster Flash21102
23Marcin KozeraGrandmaster Flash21102
24Sebastian MańczakYoung Brave Beavers21102
25Marek RymkiewiczMAU21102
26Leonard SobiakMAU21102
27Zofia KnapikFlow Junior White22002
28Michał KrotlińskiFlow Junior White22002
29Sławomir StefańskiYoung Brave Beavers22002
30Tomasz CzarnockiGrandmaster Flash20101
31Jan KozakoszczakGrandmaster Flash20101
32Weronika MaciejewskaYoung Brave Beavers20101
33Szymon MagieraFlow Junior White20101
34Ksawery OlewskiYoung Brave Beavers20101
35Ewa RepelowskaFlow Junior White20101
36Michał RomańskiMAU20101
37Aleksandra ZalewskaGrandmaster Flash20101
38Wiktoria KaźmierczakMAU21001
39Joanna OremczukFlow Junior White21001
40Michał WachowiakYoung Brave Beavers21001
41Weronika BakaGrandmaster Flash20000
42Jakub BołbaFlow Junior White20000
43Jakub ChlewickiMAU20000
44Krzysztof GilGrandmaster Flash20000
45Julia HenklewskaYoung Brave Beavers20000
46Jakub JakuśMAU20000
47Anna JeziorskaGrandmaster Flash20000
48Weronika KawiorskaMAU20000
49Katarzyna KiełbińskaFlow Junior White20000
50Krzysztof KiwerskiGrandmaster Flash20000
51Aleksandra KrawczykMAU20000
52Stanisław KrysiakFlow Junior White20000
53Anna MireckaYoung Brave Beavers20000
54Antoni MireckiYoung Brave Beavers20000
55Michał MorawskiGrandmaster Flash20000
56Jan MożańskiGrandmaster Flash20000
57Antoni OlszewskiGrandmaster Flash20000
58Anna PaszkowskaMAU20000
59Katarzyna PrzybyszYoung Brave Beavers20000
60Szymon RatajczakYoung Brave Beavers20000
61Daria RyznarMAU20000
62Karolina SenickaYoung Brave Beavers20000
63Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash20000