WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Michał RudyMojra282010
2Jan KopiczkoUprising28109
3Daniel BłachThe Bridge22608
4Michał DulThe Bridge25308
5Krzysztof ZającMojra20707
6Albert NowakowskiMojra20606
7Mateusz KosmalskiThe Bridge22406
8Krzysztof WątrobaUprising24206
9Maciej ParysThe Bridge25106
10Stanisław GrzywalskiMojra21405
11Norbert StaniszewskiUprising22305
12Jan GliwaUprising23205
13Damian SadalskiUprising II23205
14Bartłomiej SpecjałThe Bridge23205
15Filip DobranowskiThe Bridge24105
16Kacper PodgajnyMojra25005
17Chris ProsserUprising21304
18Jan StaniewiczUprising21304
19Paweł WiejskiMojra22204
20Tomasz ZatońThe Bridge22204
21Piotr LatoszewskiMojra24004
22Bartosz MikołajecUprising24004
23Kamil FilipUprising20303
24Patryk MachnowskiUprising II20303
25Wojciech PająkThe Bridge20303
26Remigiusz SzymuraUprising20303
27Witold ZaborowskiUprising20303
28Marcin GossMojra21203
29Adam GrzegorowskiUprising II21203
30Adam ŁepakUprising21203
31Jakub KurMojra22103
32Jico OracionUprising II22103
33Bartosz DworzeckiUprising II23003
34Dawid GrzebytaUprising II23003
35Mateusz BąkUprising II20202
36Jakub FroehlichUprising II20202
37Kacper JordanThe Bridge20202
38Adrian SosnaUprising II21102
39Dariusz UrbanikThe Bridge21102
40Wojciech PietrzykThe Bridge22002
41Tomasz RomanowskiMojra22002
42Jędrzej WiśniewskiUprising II22002
43Maciej DądalskiUprising II20101
44Mateusz DydaMojra20101
45Adrian DziubekThe Bridge20101
46Jakub KaczmarekUprising20101
47Filip KrynickiMojra20101
48Filip KudlińskiUprising II20101
49Aleksander MuszyńskiThe Bridge20101
50Dawid SiudaUprising II20101
51Andrzej ZaródThe Bridge20101
52Grzegorz JamińskiUprising21001
53Marcin KrukMojra21001
54Stanisław RządzkiMojra21001
55Piotr SzaudernaThe Bridge21001
56Maurycy SzpakUprising II21001
57Jakub WróbelThe Bridge21001
58Michał ZygmuntUprising21001
59Michał BaduraUprising20000
60Jan BednarskiUprising II20000
61Bartłomiej BizońUprising20000
62Jacek CzerwonkaThe Bridge20000
63Dominik DobranowskiUprising20000
64Mateusz GibkiUprising20000
65Stanisław GlinkaMojra20000
66Daniel GóreckiUprising20000
67Rafał GrudnyMojra20000
68Adam KłosowiczUprising II20000
69Piotr KopećThe Bridge20000
70Kasper KowalewskiUprising II20000
71Kacper KrasuckiThe Bridge20000
72Jakub KrólikowskiUprising II20000
73Tomasz KublinMojra20000
74Maciej May-MaciejewskiMojra20000
75Michał MuszyńskiThe Bridge20000
76Lucas RawersUprising II20000
77Dawid RobalewskiUprising II20000
78Michał SchillerUprising20000
79Tymon SerockiUprising20000
80Bartłomiej SzusterThe Bridge20000
81Paweł SzwedUprising20000
82Mikołaj TomczukUprising20000
83Adam TomczykMojra20000
84Wojciech WątrobaUprising II20000