WLU* 2020/2021
English Polski
Zaloguj się

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP2101011
2Filip DobranowskiKWR Knury282010
3Monika ZaczkowskaRJP22608
4Stanisław GrzywalskimJAH24408
5Remigiusz SzymuraFrisbnik22507
6Piotr ŚwierkotRJP26107
7Mateusz KosmalskiKWR Knury20606
8Adrian SosnaRJP22406
9Krzysztof WątrobaFrisbnik22406
10Paweł MilanowiczFlow24206
11Marcel ByndasFlow25106
12Marcin SosnaFrisbnik25106
13Joanna WojciechowskamJAH25106
14Krzysztof ZającZawierucha25106
15Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP21405
16Aleksandra SzyrwielFlow21405
17Małgorzata CzaplińskaFlow22305
18Szymon PoznańskiRJP22305
19Bartłomiej SpecjałFlow22305
20Łukasz DobranowskiKWR Knury23205
21Mikołaj SmogórGrandmaster Flash23205
22Maciej GrabowskimJAH24105
23Piotr KuszewskiZawierucha24105
24Grażyna Chlebicka4hands25005
25Andrzej Chlebicki4hands20404
26Klara Goss4hands20404
27Katarzyna OleszekZawierucha20404
28Arkadiusz KaczmarekFlow21304
29Konstanty ŚwięcickiZawierucha21304
30Rafał KąckiZawierucha22204
31Piotr LatoszewskimJAH22204
32Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash22204
33Maciej PająkFlow22204
34Grzegorz CiszewskiFrisbnik23104
35Marc Michael HuberKWR Knury23104
36Jakub KurmJAH23104
37Adam Małek4hands23104
38Michał Kryciński4hands24004
39Magdalena FaliszewskaKWR Knury20303
40Natalia PopekmJAH20303
41Anna SawickaRJP20303
42Antonina TatajZawierucha20303
43Marcin Goss4hands21203
44Radosław LenczewskiGrandmaster Flash21203
45Tomasz Sęk4hands21203
46Iga SobieralskaZawierucha21203
47Tomasz ZatońFlow21203
48Dariusz UrbanikFlow22103
49Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash23003
50Andrzej HolnickiZawierucha23003
51Jan KopiczkoFrisbnik23003
52Tomasz Romanowski4hands23003
53Julia BiegańskaGrandmaster Flash20202
54Katarzyna DobranowskaFlow20202
55Paulina DulmJAH20202
56Rafał Nguyen Viet4hands20202
57Albert NowakowskimJAH20202
58Aleksander RedwanmJAH20202
59Paula RogowskaZawierucha20202
60Marek RoszczakKWR Knury20202
61Aleksandra Zalewska4hands20202
62Łukasz AdamskiGrandmaster Flash21102
63Sergii AnufriievFlow21102
64Anna Bronowska-KurmJAH21102
65Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash21102
66Kacper FryszczynZawierucha21102
67Wojciech KalbarczykRJP21102
68Maciej KruczkowskiKWR Knury21102
69Filip KrynickiGrandmaster Flash21102
70Magdalena MellermJAH21102
71Dawid MichalskiFrisbnik21102
72Edit SchallRJP21102
73Szymon SzczepankowskiRJP21102
74Tomasz BąkZawierucha22002
75Daniel BłachFlow22002
76Julia BujarFrisbnik22002
77Julian LiwszicmJAH22002
78Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash22002
79Mariusz NarkiewiczZawierucha22002
80Gabriela PisarczukFlow22002
81Kacper Podgajny4hands12002
82Mikołaj CałkaGrandmaster Flash20101
83Anna FroehlichFrisbnik20101
84Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash20101
85Agata GryszczukZawierucha20101
86Jan GrzegorczykZawierucha20101
87Anna HyrnikFrisbnik20101
88Hanna KacorzykFrisbnik20101
89Katarzyna Kamionka4hands20101
90Małgorzata KindziukZawierucha20101
91Jan KozakoszczakGrandmaster Flash20101
92Paweł MańkaFrisbnik20101
93Rafał Meysztowicz4hands20101
94Michał Orkan-ŁęckimJAH20101
95Wojciech PająkFlow20101
96Małgorzata RożekmJAH20101
97Artur SierajGrandmaster Flash20101
98Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP20101
99Jagoda SteczeńFrisbnik20101
100Katarzyna SzeniawskaGrandmaster Flash20101
101Weronika SzóstakFlow20101
102Cezary SzpadzikGrandmaster Flash20101
103Piotr Trzaskowski4hands20101
104Martyna WidawskaFrisbnik20101
105Aleksandra WieczorekFrisbnik20101
106Piotr WojciechowskimJAH20101
107Maciej ZabostGrandmaster Flash20101
108Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash21001
109Mateusz DydaGrandmaster Flash21001
110Jakub FroehlichFrisbnik21001
111Dagny GorostizaGrandmaster Flash21001
112Olga Krycińska4hands21001
113Monika MikośFlow21001
114Filip StępniakmJAH21001
115Piotr SzaudernaKWR Knury21001
116Adam ŚwiderskiZawierucha21001
117Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash21001
118Maciej AntoniakmJAH20000
119Zofia BejmGrandmaster Flash20000
120Magdalena BergelKWR Knury20000
121Anna BuchertRJP20000
122Bartosz Ciulkin4hands20000
123Aleksandra DudekZawierucha20000
124Maryna DudnikFlow20000
125Ewa GaczyńskaZawierucha20000
126Rafał Grudny4hands20000
127Krystyna Jędrzejewska-Szmek4hands10000
128Izabela KołodziejczykFlow20000
129Jakub KortaFlow20000
130Kacper KrasuckiKWR Knury20000
131Małgorzata KublinRJP20000
132Tomasz KublinRJP20000
133Przemysław Kuczyński4hands10000
134Natalia MakułaZawierucha20000
135Katarzyna MarekKWR Knury20000
136Bartosz MikołajecFrisbnik20000
137Natalia NędziFlow20000
138Jakub PaszekFrisbnik20000
139Tadeusz PętlakGrandmaster Flash20000
140Elwira PiekartKWR Knury20000
141Wojciech PietrzykKWR Knury10000
142Katarzyna PodporamJAH20000
143Piotr Polatowski4hands20000
144Krzysztof PrzybyśFlow20000
145Michał RogińskiZawierucha20000
146Stanisław RządzkimJAH20000
147Geoff SchwartzFlow20000
148Karolina SenickaKWR Knury20000
149Katarzyna Siennicka4hands20000
150Małgorzata SzagdajFlow20000
151Magdalena SzwedKWR Knury20000
152Jakub TowalskiZawierucha20000
153Karolina TymickaGrandmaster Flash20000
154Anna TymickaGrandmaster Flash20000
155Mateusz WidawskiFrisbnik20000
156Anna WiśniewskamJAH20000
157Natalia WolasFrisbnik20000
158Jakub WróbelFlow20000
159Paweł ZarzyckimJAH20000
160Agnieszka Ząbkowicz4hands20000