Zaloguj się
Odzyskaj swoje konto
Nowy użytkownik?
Rozpiska
» Statystyki:
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Mecze
Zespoły
U20 Open
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Women
» Finał
» O 3. miejsce
» Grupa
Klasyfikacja SOTG
U20 Mixed
» Grupa A
» Grupa B
» O miejsca 1-4
» O miejsca 5-7
Klasyfikacja SOTG
Informacje
» Turnieje
» Zawodnicy
» Drużyny
» Statystyki
Wersja mobilna
» Wyniki na żywo
» Wersja mobilna
Linki
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
Instrukcja
|
Polityka Prywatności
Statystyki
#
Zawodnik
Zespół
Mecze
Asysty
Punkty
Cal.
Suma
1
Adam Tomczyk
RJP
3
14
1
0
15
2
Monika Zaczkowska
RJP
3
4
9
0
13
3
Filip Dobranowski
KWR Knury
3
10
3
0
13
4
Remigiusz Szymura
Frisbnik
3
5
6
0
11
5
Stanisław Grzywalski
mJAH
3
6
5
0
11
6
Bartłomiej Specjał
Flow
3
4
6
0
10
7
Krzysztof Zając
Zawierucha
3
7
3
0
10
8
Małgorzata Czaplińska
Flow
3
4
5
0
9
9
Mikołaj Smogór
Grandmaster Flash
3
4
5
0
9
10
Piotr Świerkot
RJP
3
7
2
0
9
11
Krzysztof Wątroba
Frisbnik
3
3
5
0
8
12
Łukasz Dobranowski
KWR Knury
3
6
2
0
8
13
Paweł Milanowicz
Flow
3
6
2
0
8
14
Marcin Sosna
Frisbnik
3
6
2
0
8
15
Mariusz Narkiewicz
Zawierucha
3
7
1
0
8
16
Mateusz Kosmalski
KWR Knury
3
0
7
0
7
17
Aleksandra Szyrwiel
Flow
3
1
6
0
7
18
Iga Sobieralska
Zawierucha
3
3
4
0
7
19
Maciej Pająk
Flow
3
5
2
0
7
20
Andrzej Chlebicki
4hands
3
0
6
0
6
21
Natalia Popek
mJAH
3
0
6
0
6
22
Antonina Tataj
Zawierucha
3
0
6
0
6
23
Patrycja Paczyńska-Jasińska
RJP
3
1
5
0
6
24
Tomasz Zatoń
Flow
3
1
5
0
6
25
Adrian Sosna
RJP
2
2
4
0
6
26
Łukasz Adamski
Grandmaster Flash
3
3
3
0
6
27
Maciej Grabowski
mJAH
3
4
2
0
6
28
Piotr Latoszewski
mJAH
3
4
2
0
6
29
Marcel Byndas
Flow
3
5
1
0
6
30
Piotr Kuszewski
Zawierucha
3
5
1
0
6
31
Joanna Wojciechowska
mJAH
3
5
1
0
6
32
Grażyna Chlebicka
4hands
3
6
0
0
6
33
Albert Nowakowski
mJAH
3
0
5
0
5
34
Konstanty Święcicki
Zawierucha
3
1
4
0
5
35
Arkadiusz Kaczmarek
Flow
3
2
3
0
5
36
Szymon Poznański
RJP
3
2
3
0
5
37
Marek Roszczak
KWR Knury
3
2
3
0
5
38
Grzegorz Nowakowski
Grandmaster Flash
3
3
2
0
5
39
Grzegorz Ciszewski
Frisbnik
3
4
1
0
5
40
Andrzej Holnicki
Zawierucha
3
4
1
0
5
41
Jakub Kur
mJAH
3
4
1
0
5
42
Filip Stępniak
mJAH
3
5
0
0
5
43
Magdalena Faliszewska
KWR Knury
3
0
4
0
4
44
Klara Goss
4hands
3
0
4
0
4
45
Katarzyna Oleszek
Zawierucha
3
0
4
0
4
46
Anna Sawicka
RJP
3
0
4
0
4
47
Paulina Dul
mJAH
3
1
3
0
4
48
Maciej Kruczkowski
KWR Knury
3
1
3
0
4
49
Magdalena Meller
mJAH
3
1
3
0
4
50
Tomasz Sęk
4hands
3
1
3
0
4
51
Marcin Goss
4hands
3
2
2
0
4
52
Rafał Kącki
Zawierucha
3
2
2
0
4
53
Filip Krynicki
Grandmaster Flash
3
2
2
0
4
54
Daniel Błach
Flow
3
3
1
0
4
55
Marc Michael Huber
KWR Knury
3
3
1
0
4
56
Jan Kopiczko
Frisbnik
3
3
1
0
4
57
Kacper Krasucki
KWR Knury
3
3
1
0
4
58
Adam Małek
4hands
3
3
1
0
4
59
Stanisław Bogusławski
Grandmaster Flash
3
4
0
0
4
60
Michał Kryciński
4hands
3
4
0
0
4
61
Katarzyna Dobranowska
Flow
3
0
3
0
3
62
Elwira Piekart
KWR Knury
3
0
3
0
3
63
Aleksander Redwan
mJAH
3
0
3
0
3
64
Katarzyna Szeniawska
Grandmaster Flash
3
0
3
0
3
65
Kacper Fryszczyn
Zawierucha
3
1
2
0
3
66
Radosław Lenczewski
Grandmaster Flash
3
1
2
0
3
67
Tomasz Bąk
Zawierucha
3
2
1
0
3
68
Anna Bronowska-Kur
mJAH
3
2
1
0
3
69
Julia Bujar
Frisbnik
3
2
1
0
3
70
Mikołaj Maślanka
Grandmaster Flash
3
2
1
0
3
71
Dariusz Urbanik
Flow
3
2
1
0
3
72
Kacper Podgajny
4hands
2
3
0
0
3
73
Tomasz Romanowski
4hands
3
3
0
0
3
74
Julia Biegańska
Grandmaster Flash
3
0
2
0
2
75
Mikołaj Całka
Grandmaster Flash
3
0
2
0
2
76
Hanna Kacorzyk
Frisbnik
3
0
2
0
2
77
Rafał Meysztowicz
4hands
3
0
2
0
2
78
Rafał Nguyen Viet
4hands
3
0
2
0
2
79
Michał Orkan-Łęcki
mJAH
3
0
2
0
2
80
Paula Rogowska
Zawierucha
3
0
2
0
2
81
Karolina Sołtyk-Sołtycka
RJP
3
0
2
0
2
82
Aleksandra Zalewska
4hands
3
0
2
0
2
83
Sergii Anufriiev
Flow
3
1
1
0
2
84
Aleksandra Dyśko
Grandmaster Flash
3
1
1
0
2
85
Wojciech Kalbarczyk
RJP
3
1
1
0
2
86
Tomasz Kublin
RJP
3
1
1
0
2
87
Dawid Michalski
Frisbnik
3
1
1
0
2
88
Wojciech Pająk
Flow
3
1
1
0
2
89
Tadeusz Pętlak
Grandmaster Flash
3
1
1
0
2
90
Małgorzata Rożek
mJAH
3
1
1
0
2
91
Edit Schall
RJP
3
1
1
0
2
92
Geoff Schwartz
Flow
3
1
1
0
2
93
Artur Sieraj
Grandmaster Flash
3
1
1
0
2
94
Szymon Szczepankowski
RJP
3
1
1
0
2
95
Maciej Zabost
Grandmaster Flash
3
1
1
0
2
96
Zofia Zakroczymska
Grandmaster Flash
3
1
1
0
2
97
Ewa Bańbuła-Dyda
Grandmaster Flash
3
2
0
0
2
98
Zofia Bejm
Grandmaster Flash
3
2
0
0
2
99
Mateusz Dyda
Grandmaster Flash
3
2
0
0
2
100
Olga Krycińska
4hands
3
2
0
0
2
101
Julian Liwszic
mJAH
3
2
0
0
2
102
Gabriela Pisarczuk
Flow
3
2
0
0
2
103
Piotr Szauderna
KWR Knury
3
2
0
0
2
104
Adam Świderski
Zawierucha
3
2
0
0
2
105
Magdalena Bergel
KWR Knury
3
0
1
0
1
106
Anna Froehlich
Frisbnik
3
0
1
0
1
107
Aleksandra Gawlikowska
Grandmaster Flash
3
0
1
0
1
108
Agata Gryszczuk
Zawierucha
3
0
1
0
1
109
Jan Grzegorczyk
Zawierucha
3
0
1
0
1
110
Anna Hyrnik
Frisbnik
3
0
1
0
1
111
Katarzyna Kamionka
4hands
3
0
1
0
1
112
Małgorzata Kindziuk
Zawierucha
3
0
1
0
1
113
Jan Kozakoszczak
Grandmaster Flash
2
0
1
0
1
114
Paweł Mańka
Frisbnik
3
0
1
0
1
115
Jagoda Steczeń
Frisbnik
3
0
1
0
1
116
Weronika Szóstak
Flow
3
0
1
0
1
117
Cezary Szpadzik
Grandmaster Flash
3
0
1
0
1
118
Magdalena Szwed
KWR Knury
3
0
1
0
1
119
Piotr Trzaskowski
4hands
3
0
1
0
1
120
Karolina Tymicka
Grandmaster Flash
3
0
1
0
1
121
Martyna Widawska
Frisbnik
3
0
1
0
1
122
Aleksandra Wieczorek
Frisbnik
3
0
1
0
1
123
Piotr Wojciechowski
mJAH
3
0
1
0
1
124
Jakub Froehlich
Frisbnik
3
1
0
0
1
125
Dagny Gorostiza
Grandmaster Flash
3
1
0
0
1
126
Monika Mikoś
Flow
3
1
0
0
1
127
Stanisław Rządzki
mJAH
3
1
0
0
1
128
Maciej Antoniak
mJAH
3
0
0
0
0
129
Anna Buchert
RJP
3
0
0
0
0
130
Bartosz Ciulkin
4hands
3
0
0
0
0
131
Aleksandra Dudek
Zawierucha
3
0
0
0
0
132
Maryna Dudnik
Flow
3
0
0
0
0
133
Ewa Gaczyńska
Zawierucha
3
0
0
0
0
134
Rafał Grudny
4hands
3
0
0
0
0
135
Krystyna Jędrzejewska-Szmek
4hands
2
0
0
0
0
136
Izabela Kołodziejczyk
Flow
3
0
0
0
0
137
Jakub Korta
Flow
3
0
0
0
0
138
Małgorzata Kublin
RJP
3
0
0
0
0
139
Przemysław Kuczyński
4hands
2
0
0
0
0
140
Natalia Makuła
Zawierucha
3
0
0
0
0
141
Katarzyna Marek
KWR Knury
3
0
0
0
0
142
Bartosz Mikołajec
Frisbnik
3
0
0
0
0
143
Natalia Nędzi
Flow
3
0
0
0
0
144
Jakub Paszek
Frisbnik
2
0
0
0
0
145
Wojciech Pietrzyk
KWR Knury
2
0
0
0
0
146
Katarzyna Podpora
mJAH
3
0
0
0
0
147
Piotr Polatowski
4hands
3
0
0
0
0
148
Krzysztof Przybyś
Flow
3
0
0
0
0
149
Michał Rogiński
Zawierucha
3
0
0
0
0
150
Karolina Senicka
KWR Knury
3
0
0
0
0
151
Katarzyna Siennicka
4hands
3
0
0
0
0
152
Małgorzata Szagdaj
Flow
3
0
0
0
0
153
Jakub Towalski
Zawierucha
3
0
0
0
0
154
Anna Tymicka
Grandmaster Flash
3
0
0
0
0
155
Mateusz Widawski
Frisbnik
3
0
0
0
0
156
Anna Wiśniewska
mJAH
3
0
0
0
0
157
Natalia Wolas
Frisbnik
3
0
0
0
0
158
Jakub Wróbel
Flow
3
0
0
0
0
159
Paweł Zarzycki
mJAH
3
0
0
0
0
160
Agnieszka Ząbkowicz
4hands
3
0
0
0
0