WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Michał RudyBC Kosmodysk239012
2Marcin SosnaFrisbnik284012
3Radosław LenczewskiGrandmaster Flash22709
4Remigiusz SzymuraFrisbnik26309
5Mikołaj SmogórGrandmaster Flash26208
6Andrzej HolnickiZawierucha26107
7Piotr LatoszewskimJAH26107
8Mateusz GibkiBrave Beavers27007
9Krzysztof WątrobaFrisbnik21506
10Krzysztof ZającZawierucha22406
11Bartłomiej SpecjałAZS AWF Flow Wrocław23306
12Dawid KazimierczakBC Kosmodysk24206
13Jan MadejBC Kosmodysk25106
14Jakub KaczmarekBrave Beavers21405
15Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash22305
16Michał RogińskiZawierucha23205
17Anna StachowiakBC Kosmodysk23205
18Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash24105
19Daniel BłachAZS AWF Flow Wrocław20404
20Paulina DulmJAH21304
21Elwira PiekartEgeszsegedre24004
22Julia WrzosińskaBC Kosmodysk24004
23Radosław GuzyFrisbnik20303
24Krzysztof KupczykEgeszsegedre20303
25Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers20303
26Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash20303
27Agata JasińskaEgeszsegedre21203
28Stanisław RządzkimJAH21203
29Michał SchillerBrave Beavers21203
30Joanna WojciechowskamJAH21203
31Jakub KurmJAH22103
32Zofia BejmGrandmaster Flash23003
33Marcel ByndasAZS AWF Flow Wrocław23003
34Dariusz UrbanikAZS AWF Flow Wrocław23003
35Sergii AnufriievAZS AWF Flow Wrocław20202
36Karolina BochniakBrave Beavers20202
37Marcin KrukBC Kosmodysk20202
38Albert NowakowskimJAH20202
39Antonina TatajZawierucha20202
40Anna TymickaGrandmaster Flash20202
41Rafał ZgrzywaEgeszsegedre20202
42Karolina BiałekZawierucha21102
43Małgorzata CzaplińskaAZS AWF Flow Wrocław21102
44Jan GrzegorczykZawierucha21102
45Joanna JurgaBrave Beavers21102
46Patrycja Paczyńska-JasińskaEgeszsegedre21102
47Patryk PawlickiBrave Beavers21102
48Norbert StaniszewskiEgeszsegedre21102
49Martyna WidawskaFrisbnik21102
50Mateusz WidawskiFrisbnik21102
51Jakub WróbelAZS AWF Flow Wrocław21102
52Arkadiusz KaczmarekAZS AWF Flow Wrocław22002
53Piotr KuszewskiZawierucha22002
54Małgorzata RożekmJAH22002
55Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk22002
56Dawid TomiakEgeszsegedre22002
57Tomasz BąkZawierucha20101
58Magdalena BergelEgeszsegedre20101
59Julianna CzapskaBC Kosmodysk20101
60Maryna DudnikAZS AWF Flow Wrocław20101
61Mateusz DydaBC Kosmodysk20101
62Filip KudlińskiBrave Beavers20101
63Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk20101
64Mariusz NarkiewiczZawierucha20101
65Michał Orkan-ŁęckimJAH20101
66Aleksander RedwanmJAH20101
67Damian SadalskiBrave Beavers20101
68Andrzej StobieckiBC Kosmodysk20101
69Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk20101
70Małgorzata SzagdajAZS AWF Flow Wrocław20101
71Karolina TymickaGrandmaster Flash20101
72Michał WachowiakBrave Beavers20101
73Wojciech WątrobaFrisbnik20101
74Dagny GorostizaGrandmaster Flash21001
75Bartosz MikołajecFrisbnik21001
76Artur SierajGrandmaster Flash21001
77Jakub TowalskiZawierucha21001
78Maciej AntoniakmJAH20000
79Michał BabikEgeszsegedre20000
80Anna Bronowska-KurmJAH20000
81Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk20000
82Jakub CiechowskiEgeszsegedre20000
83Aleksandra DudekZawierucha20000
84Maciej DziedzickiEgeszsegedre20000
85Agata GryszczukZawierucha20000
86Adam GrzelakGrandmaster Flash20000
87Gustaw KałekBrave Beavers20000
88Rafał KąckiZawierucha20000
89Małgorzata KindziukZawierucha20000
90Tomasz KocEgeszsegedre20000
91Daria LenarczykEgeszsegedre20000
92Julian LiwszicmJAH20000
93Adam MaciejewskiBrave Beavers20000
94Michał MaciejewskiBrave Beavers20000
95Michał MaciołekEgeszsegedre20000
96Błażej MajchrzakAZS AWF Flow Wrocław20000
97Natalia MakułaZawierucha20000
98Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk20000
99Anna MączkowskaBrave Beavers20000
100Magdalena MellermJAH20000
101Marta NogaFrisbnik20000
102Urszula NowakowskaEgeszsegedre20000
103Maciej PająkAZS AWF Flow Wrocław20000
104Gabriela PisarczukAZS AWF Flow Wrocław20000
105Dagna SapińskaZawierucha20000
106Jagoda SteczeńFrisbnik20000
107Weronika SzóstakAZS AWF Flow Wrocław20000
108Konstanty ŚwięcickiZawierucha20000
109Milena TeślukEgeszsegedre20000
110Olga WojdakZawierucha20000
111Natalia WolasFrisbnik20000
112Jan WołłejkoZawierucha20000
113Karol WójcikGrandmaster Flash20000
114Paweł ZarzyckimJAH20000