WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Marcin SosnaFrisbnik3135018
2Michał RudyBC Kosmodysk3511016
3Mikołaj SmogórGrandmaster Flash387015
4Piotr LatoszewskimJAH3121013
5Remigiusz SzymuraFrisbnik375012
6Mateusz GibkiBrave Beavers3111012
7Krzysztof ZającZawierucha356011
8Andrzej HolnickiZawierucha392011
9Radosław LenczewskiGrandmaster Flash32709
10Dawid KazimierczakBC Kosmodysk35409
11Krzysztof WątrobaFrisbnik32608
12Paulina DulmJAH33508
13Jakub KaczmarekBrave Beavers33508
14Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash35308
15Bartłomiej SpecjałAZS AWF Flow Wrocław35308
16Małgorzata CzaplińskaAZS AWF Flow Wrocław33407
17Jan MadejBC Kosmodysk36107
18Daniel BłachAZS AWF Flow Wrocław31506
19Joanna WojciechowskamJAH31506
20Michał RogińskiZawierucha34206
21Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash35106
22Julia WrzosińskaBC Kosmodysk35106
23Karolina BochniakBrave Beavers30505
24Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers30505
25Aleksander RedwanmJAH30505
26Stanisław RządzkimJAH32305
27Anna StachowiakBC Kosmodysk33205
28Jakub WróbelAZS AWF Flow Wrocław33205
29Elwira PiekartEgeszsegedre35005
30Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk35005
31Dariusz UrbanikAZS AWF Flow Wrocław35005
32Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk30404
33Julianna CzapskaBC Kosmodysk31304
34Joanna JurgaBrave Beavers31304
35Krzysztof KupczykEgeszsegedre31304
36Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk31304
37Albert NowakowskimJAH31304
38Mateusz WidawskiFrisbnik31304
39Zofia BejmGrandmaster Flash33104
40Artur SierajGrandmaster Flash33104
41Radosław GuzyFrisbnik30303
42Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash30303
43Rafał ZgrzywaEgeszsegedre30303
44Jan GrzegorczykZawierucha31203
45Agata JasińskaEgeszsegedre31203
46Marcin KrukBC Kosmodysk31203
47Michał SchillerBrave Beavers31203
48Martyna WidawskaFrisbnik31203
49Jakub KurmJAH32103
50Marcel ByndasAZS AWF Flow Wrocław33003
51Arkadiusz KaczmarekAZS AWF Flow Wrocław33003
52Piotr KuszewskiZawierucha33003
53Dawid TomiakEgeszsegedre33003
54Sergii AnufriievAZS AWF Flow Wrocław30202
55Magdalena BergelEgeszsegedre30202
56Rafał KąckiZawierucha30202
57Mariusz NarkiewiczZawierucha30202
58Gabriela PisarczukAZS AWF Flow Wrocław30202
59Antonina TatajZawierucha30202
60Karolina TymickaGrandmaster Flash30202
61Anna TymickaGrandmaster Flash30202
62Karolina BiałekZawierucha31102
63Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk31102
64Magdalena MellermJAH31102
65Patrycja Paczyńska-JasińskaEgeszsegedre31102
66Patryk PawlickiBrave Beavers31102
67Damian SadalskiBrave Beavers31102
68Norbert StaniszewskiEgeszsegedre31102
69Jakub TowalskiZawierucha31102
70Michał WachowiakBrave Beavers31102
71Dagny GorostizaGrandmaster Flash32002
72Małgorzata RożekmJAH32002
73Tomasz BąkZawierucha30101
74Maryna DudnikAZS AWF Flow Wrocław30101
75Mateusz DydaBC Kosmodysk30101
76Agata GryszczukZawierucha30101
77Filip KudlińskiBrave Beavers30101
78Michał Orkan-ŁęckimJAH30101
79Maciej PająkAZS AWF Flow Wrocław30101
80Krzysztof PrzybyśAZS AWF Flow Wrocław10101
81Jagoda SteczeńFrisbnik30101
82Andrzej StobieckiBC Kosmodysk30101
83Małgorzata SzagdajAZS AWF Flow Wrocław30101
84Weronika SzóstakAZS AWF Flow Wrocław30101
85Wojciech WątrobaFrisbnik30101
86Karol WójcikGrandmaster Flash30101
87Maciej AntoniakmJAH31001
88Małgorzata KindziukZawierucha31001
89Bartosz MikołajecFrisbnik31001
90Michał BabikEgeszsegedre30000
91Anna Bronowska-KurmJAH30000
92Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk30000
93Jakub CiechowskiEgeszsegedre30000
94Aleksandra DudekZawierucha30000
95Maciej DziedzickiEgeszsegedre30000
96Adam GrzelakGrandmaster Flash30000
97Gustaw KałekBrave Beavers30000
98Tomasz KocEgeszsegedre30000
99Daria LenarczykEgeszsegedre30000
100Julian LiwszicmJAH30000
101Adam MaciejewskiBrave Beavers30000
102Michał MaciejewskiBrave Beavers30000
103Michał MaciołekEgeszsegedre30000
104Błażej MajchrzakAZS AWF Flow Wrocław30000
105Natalia MakułaZawierucha30000
106Anna MączkowskaBrave Beavers30000
107Marta NogaFrisbnik30000
108Urszula NowakowskaEgeszsegedre30000
109Dagna SapińskaZawierucha30000
110Konstanty ŚwięcickiZawierucha30000
111Milena TeślukEgeszsegedre30000
112Olga WojdakZawierucha30000
113Natalia WolasFrisbnik30000
114Jan WołłejkoZawierucha30000
115Paweł ZarzyckimJAH30000