WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP3192021
2Michał RudyBC Kosmodysk3106016
3Monika ZaczkowskaRJP3311014
4Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku3122014
5Paweł MilanowiczKS AZS AWF FLOW WROCŁAW366012
6Grzegorz JamińskiKATO VICE3102012
7Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku347011
8Andrzej HolnickiZawierucha383011
9Filip DobranowskiKWR Knury 3101011
10Krzysztof ZającZawierucha319110
11Bartłomiej SpecjałKS AZS AWF FLOW WROCŁAW346010
12Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash364010
13Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk391010
14Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash37209
15Łukasz DobranowskiKWR Knury 38109
16Maciej PająkKS AZS AWF FLOW WROCŁAW33508
17Mikołaj SmogórGrandmaster Flash34408
18Paulina DulmuJAHedini dysku35308
19Tomasz ZatońKS AZS AWF FLOW WROCŁAW35308
20Mateusz KosmalskiKWR Knury 31607
21Tomasz BąkZawierucha32507
22Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk35207
23Piotr KuszewskiZawierucha36107
24Wojciech PietrzykKWR Knury 37007
25Dominik DobranowskiKATO VICE31506
26Jan MadejBC Kosmodysk33306
27Arkadiusz KaczmarekKS AZS AWF FLOW WROCŁAW34206
28Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash30505
29Dawid KazimierczakBC Kosmodysk30505
30Alicja StebińskaKWR Knury 30505
31Aleksander RedwanmuJAHedini dysku31405
32Artur SierajGrandmaster Flash31405
33Kamil OsieckimuJAHedini dysku32305
34Tomasz KublinRJP33205
35Maciej ParysKWR Knury 33205
36Piotr ŚwierkotRJP33205
37Łukasz AdamskiGrandmaster Flash34105
38Jakub KurmuJAHedini dysku34105
39Łukasz SzczembaraKATO VICE35005
40David Bwire EkonjoKWR Knury 30404
41Małgorzata RożekmuJAHedini dysku30404
42Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk31304
43Adrian SosnaRJP31304
44Konstanty ŚwięcickiZawierucha31304
45Bartłomiej BizońKATO VICE32204
46Daniel BłachKS AZS AWF FLOW WROCŁAW32204
47Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk32204
48Julia WrzosińskaBC Kosmodysk32204
49Mateusz DydaGrandmaster Flash33104
50Radosław LenczewskiGrandmaster Flash23104
51Mariusz NarkiewiczZawierucha34004
52Anna BuchertRJP30303
53Bogumiła GrędaKATO VICE30303
54Olga JakschBC Kosmodysk30303
55Oskar KałużaKATO VICE30303
56Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk30303
57Honorata ŁakomskaKATO VICE30303
58Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP30303
59Julia BiegańskaGrandmaster Flash21203
60Zuzanna BrzezińskaKS AZS AWF FLOW WROCŁAW31203
61Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku31203
62Robert JanuszewiczBC Kosmodysk31203
63Natalia PopekmuJAHedini dysku31203
64Hanna WoroniukZawierucha31203
65Aleksandra KulikowskaZawierucha32103
66Magdalena MellermuJAHedini dysku32103
67Barbara RodakKATO VICE32103
68Aleksandra SzyrwielKS AZS AWF FLOW WROCŁAW32103
69Łukasz AdamKATO VICE33003
70Bartosz BorysmuJAHedini dysku33003
71Cezary SzpadzikGrandmaster Flash33003
72Sergii AnufriievKS AZS AWF FLOW WROCŁAW30202
73Małgorzata CzaplińskaKS AZS AWF FLOW WROCŁAW30202
74Agata DudzińskaGrandmaster Flash30202
75Magdalena FaliszewskaKWR Knury 30202
76Hanna KacorzykKATO VICE30202
77Wojciech KalbarczykRJP30202
78Katarzyna MarekKWR Knury 30202
79Albert NowakowskimuJAHedini dysku30202
80Elwira PiekartKWR Knury 30202
81Lucyna PodgórskamuJAHedini dysku30202
82Marta SkrzypczykZawierucha30202
83Karolina TymickaGrandmaster Flash30202
84Marta UryniakKWR Knury 30202
85Zofia BejmGrandmaster Flash31102
86Dagny GorostizaGrandmaster Flash31102
87Wiktor ŁodygaRJP31102
88Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash31102
89Alan PiksaKATO VICE31102
90Adam ŚwiderskiZawierucha31102
91Karolina TudelskaGrandmaster Flash31102
92Marcel ByndasKS AZS AWF FLOW WROCŁAW32002
93Jakub WróbelKS AZS AWF FLOW WROCŁAW32002
94Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash30101
95Marcelina FolekKATO VICE30101
96Ewa GaczyńskaZawierucha30101
97Katarzyna GłuszkoKWR Knury 30101
98Adam GrzelakGrandmaster Flash30101
99Maciej KruczkowskiKWR Knury 30101
100Filip KrynickiGrandmaster Flash30101
101Jakub KucharczykmuJAHedini dysku30101
102Julia KurpiewskaRJP30101
103Natalia NędziKS AZS AWF FLOW WROCŁAW30101
104Mateusz PalkaKATO VICE30101
105Damian SkrzypczykZawierucha30101
106Iga SobieralskaZawierucha30101
107Karolina Sołtyk-SołtyckaRJP30101
108Magdalena SzwedKWR Knury 30101
109Anna TymickaGrandmaster Flash30101
110Rafał WitczakBC Kosmodysk30101
111Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash30101
112Aleksandra DudekZawierucha31001
113Radosław GaczyńskiZawierucha31001
114Rafał KąckiZawierucha31001
115Piotr KliśGrandmaster Flash31001
116Stanisław RządzkimuJAHedini dysku31001
117Piotr SzaudernaKWR Knury 31001
118Szymon SzczepankowskiRJP21001
119Paweł BejmGrandmaster Flash30000
120Magda BodzakmuJAHedini dysku20000
121Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk30000
122Julianna CzapskaBC Kosmodysk30000
123Katarzyna DobranowskaZawierucha30000
124Maryna DudnikKS AZS AWF FLOW WROCŁAW30000
125Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash30000
126Mateusz GmyrekKATO VICE30000
127Agata GryszczukZawierucha20000
128Tomasz JarząbekKWR Knury 30000
129Agata KaufmanZawierucha30000
130Marcin KrukBC Kosmodysk30000
131Michał KucharczykRJP30000
132Tomasz LechKWR Knury 30000
133Julian LiwszicmuJAHedini dysku20000
134Tomasz ŁuczykBC Kosmodysk30000
135Petra MichálkováKS AZS AWF FLOW WROCŁAW30000
136Paweł MierzwińskiKS AZS AWF FLOW WROCŁAW30000
137Kamila NazimekKWR Knury 30000
138Jakub NiedzielaKWR Knury 30000
139Monika PawlakKS AZS AWF FLOW WROCŁAW30000
140Katarzyna PodporamuJAHedini dysku20000
141Kamil RatajczykKATO VICE30000
142Marek RoszczakKWR Knury 30000
143Stanisław RządkowskiBC Kosmodysk30000
144Geoff SchwartzKS AZS AWF FLOW WROCŁAW10000
145Andrzej StobieckiBC Kosmodysk30000
146Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk30000
147Małgorzata SzagdajKS AZS AWF FLOW WROCŁAW30000
148Marcin SzeptunKWR Knury 30000
149Jan SzybejkoKWR Knury 30000
150Maciej ZabostGrandmaster Flash30000
151Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash30000
152Kinga ZarycznaKWR Knury 30000
153Paweł ZarzyckimuJAHedini dysku20000