WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Michał RudyBC Kosmodysk164010
2Rafał ZgrzywaBC Kosmodysk14509
3Bartłomiej SpecjałFlow15308
4Radosław LenczewskiGrandmaster Flash11506
5Adam TomczykMixed16006
6Andrzej HolnickiZawierucha Apotex12305
7Maciej WadasAlbatros10404
8Monika ZaczkowskaMixed10404
9Arkadiusz KaczmarekEgeszsegedre13104
10Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum Sztorm10303
11Karolina RyniakFlow10303
12Philippe van de LooUltimatum Sztorm10303
13Albert NowakowskiMixed11203
14Bartłomiej SkopińskiUltimatum Sztorm11203
15Norbert StaniszewskiEgeszsegedre11203
16Ada KodzikUltimatum Sztorm12103
17Dawid TomiakEgeszsegedre12103
18Łukasz AdamskiGrandmaster Flash13003
19Zbigniew BranieckiZawierucha Apotex13003
20Michał DulMixed13003
21Kalina KisielewskaGrandmaster Flash10202
22Weronika PerłowskaZawierucha Apotex10202
23Michał RogińskiEgeszsegedre10202
24Agata DudzińskaGrandmaster Flash11102
25Ryszard HoroszkoAlbatros11102
26Filip KrynickiGrandmaster Flash11102
27Geoff SchwartzFlow11102
28Andrzej StobieckiBC Kosmodysk11102
29Krzysztof ZającZawierucha Apotex11102
30Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash11102
31Maciej DziedzickiEgeszsegedre12002
32Piotr KuszewskiZawierucha Apotex12002
33Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash12002
34Piotr PrzybyłaUltimatum Sztorm12002
35Jarosław RuszkiewiczUltimatum Sztorm12002
36Weronika SawczakAlbatros12002
37Tomasz BąkZawierucha Apotex10101
38Katarzyna BehnkeEgeszsegedre10101
39Adam BrodaUltimatum Sztorm10101
40Małgorzata CzaplińskaFlow10101
41Dagny GorostizaMixed10101
42Jan GrzegorczykZawierucha Apotex10101
43Adam GrzelakGrandmaster Flash10101
44Agata JasińskaBC Kosmodysk10101
45Błażej MajchrzakFlow10101
46Natalia MakułaZawierucha Apotex10101
47Patrycja Paczyńska-JasińskaEgeszsegedre10101
48Barbara RabaEgeszsegedre10101
49Sławomir StankowskiMixed10101
50Alicja StebińskaGrandmaster Flash10101
51Maria StryukovaMixed10101
52Małgorzata SzagdajFlow10101
53Julia WrzosińskaMixed10101
54Zofia BejmGrandmaster Flash11001
55Magdalena BergelUltimatum Sztorm11001
56Daniel BłachFlow11001
57Marcel ByndasFlow11001
58Maciej FickowskiEgeszsegedre11001
59Julia HardyUltimatum Sztorm11001
60Anna ŁukasikFlow11001
61Piotr MagaFlow11001
62Karolina RadzimirskaZawierucha Apotex11001
63Mikołaj SmogórGrandmaster Flash11001
64Cezary SzpadzikGrandmaster Flash11001
65Konstanty ŚwięcickiZawierucha Apotex11001
66Hanna WoroniukAlbatros11001
67Piotr WrzaszczUltimatum Sztorm11001
68Sylwia ZiętalaAlbatros11001
69Sergii AnufriievFlow10000
70Bartłomiej BarcicAlbatros10000
71Piotr BiskupskiEgeszsegedre10000
72Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk10000
73Julianna CzapskaBC Kosmodysk10000
74Oliwia DeorockaUltimatum Sztorm10000
75Maryna DudnikFlow10000
76Przemysław GalorAlbatros10000
77Agata GryszczukZawierucha Apotex10000
78Olga JakschBC Kosmodysk10000
79Aleksandra JasińskaBC Kosmodysk10000
80Jakub JuszczakAlbatros10000
81Rafał KąckiZawierucha Apotex10000
82Kamil KindziukZawierucha Apotex10000
83Jakub KlimekUltimatum Sztorm10000
84Jacek KorzeniewskiBC Kosmodysk10000
85Paweł KowalskiAlbatros10000
86Krzysztof KrokEgeszsegedre10000
87Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk10000
88Klaudia KubowiczAlbatros10000
89Petra MichalkovaFlow10000
90Krzysztof NowakBC Kosmodysk10000
91Adrian PichAlbatros10000
92Elwira PiekartEgeszsegedre10000
93Łukasz SadłowskiEgeszsegedre10000
94Maciej SkorupaFlow10000
95Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk10000
96Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk10000
97Milena TeślukEgeszsegedre10000
98Karolina TymickaGrandmaster Flash10000
99Anna TymickaGrandmaster Flash10000
100Dariusz UrbanikMixed10000
101Marcin WierzbowskiBC Kosmodysk10000
102Rafał WitczakEgeszsegedre10000
103Anna ZacharaMixed10000