WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP2164020
2Jan StaniewiczUwaga Pies288016
3Marcin Goss4hands2151016
4Hanna WoroniukAlbatros Ultimate Szczecin259014
5Monika ZaczkowskaRJP259014
6Michał RudyBC Kosmodysk294013
7Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP2012012
8Bartłomiej DaniłowskiUwaga Pies239012
9Adrian SosnaRJP256011
10Mateusz SzczerbaNine Hills Chełmno219010
11Ada KodzikUltimatum Sztorm264010
12Maciej WadasAlbatros Ultimate Szczecin291010
13Noah ChristiansUwaga Pies21809
14Kacper Podgajny4hands22709
15Kamil FilipNine Hills Chełmno26309
16Dawid PrzeperskiNine Hills Chełmno27209
17Bartłomiej SkopińskiUltimatum Sztorm27209
18Sylwia ZiętalaAlbatros Ultimate Szczecin20808
19Jan BednarskiKrakUF21708
20Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum Sztorm23508
21Michał ZygmuntKrakUF24408
22Jan MadejBC Kosmodysk27108
23Adam GrzegorowskiUwaga Pies28008
24Jan MusiałKrakUF28008
25Weronika SawczakAlbatros Ultimate Szczecin22507
26Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk23407
27Philippe van de LooUltimatum Sztorm25207
28Kalina WilkBC Kosmodysk25207
29Andrzej DaleszczykUwaga Pies27007
30Maciej DądalskiAlbatros Ultimate Szczecin22406
31Tomasz BogaleckiUltimatum Sztorm23306
32Marcin KrukBC Kosmodysk20505
33Jarosław RuszkiewiczUltimatum Sztorm20505
34Bartłomiej SmolarekUltimatum Sztorm20505
35Artur FaltynKrakUF21405
36Olga Krycińska4hands21405
37Anna ZacharaKrakUF22305
38Aldona KrysiakKrakUF23205
39Szymon SzczepankowskiRJP23205
40Grażyna Chlebicka4hands24105
41Przemysław GalorAlbatros Ultimate Szczecin24105
42Wojciech KalbarczykRJP24105
43Piotr PrzybyłaUltimatum Sztorm24105
44Adrian PichAlbatros Ultimate Szczecin25005
45Rafał Grudny4hands20404
46Andrzej Chlebicki4hands21304
47Małgorzata DalidonisUwaga Pies21304
48Barbara SobańskaUwaga Pies21304
49Oliwia DeorockaUltimatum Sztorm22204
50Tomasz Romanowski4hands22204
51Dominika RzęsaUwaga Pies22204
52Maciej SzuszczykiewiczNine Hills Chełmno22204
53Sławomir StankowskiUwaga Pies23104
54Michał GorzkowskiUltimatum Sztorm24004
55Olga JakschBC Kosmodysk20303
56Jagoda SteczeńNine Hills Chełmno20303
57Magdalena BergelUltimatum Sztorm21203
58Ewa Jesionek4hands21203
59Maciej Skorupka4hands21203
60Aleksandra GajewskaKrakUF22103
61Wiktor ŁodygaRJP22103
62Adam ŁepakNine Hills Chełmno23003
63Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk20202
64Jennifer FriedewaldUwaga Pies20202
65Magdalena Górka4hands20202
66Julia HardyUltimatum Sztorm10202
67Michał Kryciński4hands20202
68Zofia NawrockaRJP20202
69Dawid RobalewskiNine Hills Chełmno20202
70Kamil GlaszkaNine Hills Chełmno21102
71Dawid KazimierczakBC Kosmodysk21102
72Paweł KowalskiAlbatros Ultimate Szczecin21102
73Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk21102
74Piotr SzajnaKrakUF21102
75Bartosz Czerwieniec4hands22002
76Tomasz KublinRJP22002
77Paweł SzymańskiUwaga Pies22002
78Jakub AdamczykKrakUF20101
79Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20101
80Robert JanuszewiczBC Kosmodysk20101
81Patrycja KozłowskaNine Hills Chełmno20101
82Martyna KuchmistrzNine Hills Chełmno20101
83Agnieszka BoltNine Hills Chełmno21001
84Chris ProsserKrakUF21001
85Paweł ZadrożnyAlbatros Ultimate Szczecin21001
86Izabela AntoniszynAlbatros Ultimate Szczecin10000
87Renata BlicharzKrakUF20000
88Weronika GajdeckaAlbatros Ultimate Szczecin20000
89Klaudia GrackaRJP20000
90Zuzanna JakubowskaUwaga Pies20000
91Marcin KoszykowskiKrakUF20000
92Hubert KubitKrakUF20000
93Klaudia KubowiczAlbatros Ultimate Szczecin20000
94Adam Małek4hands20000
95Albert NowakowskiBC Kosmodysk20000
96Marcin SkorupskiUwaga Pies20000
97Justyna SzwajcowskaKrakUF20000
98Piotr Trzaskowski4hands20000
99Julia WrzosińskaBC Kosmodysk20000
100Anna ZygmuntKrakUF20000