WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Filip DobranowskiKlub Sportowy KWR Knury Ultimate2128020
2Roman LisenkovCypher Warszawa2711018
3Artur SierajCypher Warszawa248012
4Katarzyna KarpałaKATO VICE247011
5Jan GliwaFrisbnik219010
6Radosław LenczewskiGrandmaster Flash246010
7Marcin SosnaFrisbnik282010
8Wojciech StarzewskiCypher Warszawa2100010
9Grzegorz NowakowskiCypher Warszawa25409
10Dariusz UrbanikKS AZS AWF FLOW WROCŁAW26309
11Łukasz AdamskiGrandmaster Flash27209
12Miłosz BoruszewskiKATO VICE27209
13Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash21708
14Remigiusz SzymuraFrisbnik26208
15Hanna KacorzykKATO VICE21607
16Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku24307
17Grzegorz CiszewskiFrisbnik25207
18Łukasz SzczembaraKATO VICE27007
19Anna Bronowska-KurmuJAHedini dysku20606
20Daria UziębłomuJAHedini dysku21506
21Katarzyna DobranowskaKS AZS AWF FLOW WROCŁAW22406
22Bartłomiej SpecjałKS AZS AWF FLOW WROCŁAW22406
23Łukasz DobranowskiKlub Sportowy KWR Knury Ultimate23306
24Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash24206
25Mateusz DydaGrandmaster Flash24206
26Andrzej HolnickiZawierucha24206
27Kamil OsieckimuJAHedini dysku24206
28Alan PiksaKATO VICE24206
29Jakub KurmuJAHedini dysku25106
30Piotr KuszewskiZawierucha26006
31Sergii AnufriievKS AZS AWF FLOW WROCŁAW20505
32Konstanty ŚwięcickiZawierucha20505
33Mateusz KosmalskiKlub Sportowy KWR Knury Ultimate21405
34Krzysztof WątrobaFrisbnik22305
35Paulina DulCypher Warszawa23205
36Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku25005
37Bartosz MikołajecFrisbnik25005
38Monika PawlakKS AZS AWF FLOW WROCŁAW25005
39Julia BujarFrisbnik20404
40Paulina KowalskaCypher Warszawa20404
41Marta SkrzypczykZawierucha20404
42Magdalena FaliszewskaKlub Sportowy KWR Knury Ultimate21304
43Magdalena MellerCypher Warszawa21304
44Konrad SzwejKATO VICE21304
45Maciej ZabostGrandmaster Flash21304
46Krzysztof ZającZawierucha21304
47Piotr KliśGrandmaster Flash23104
48Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash23104
49Adam ŚwiderskiZawierucha23104
50Dagny GorostizaGrandmaster Flash20303
51Marcin HammKATO VICE20303
52Jan KopiczkoFrisbnik20303
53Barbara RodakKATO VICE20303
54Ewelina SakowiczmuJAHedini dysku20303
55David Bwire EkonjoKlub Sportowy KWR Knury Ultimate21203
56Ewa GaczyńskaZawierucha21203
57Natalia MakułaZawierucha21203
58Małgorzata SzagdajKS AZS AWF FLOW WROCŁAW21203
59Marta UryniakKlub Sportowy KWR Knury Ultimate21203
60Maciej AntoniakmuJAHedini dysku22103
61Bartosz BorysmuJAHedini dysku22103
62Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku22103
63Filip KrynickiGrandmaster Flash22103
64Anna ŁukasikKS AZS AWF FLOW WROCŁAW22103
65Dominik DobranowskiKATO VICE23003
66Wojciech PietrzykKlub Sportowy KWR Knury Ultimate23003
67Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash20202
68Aleksandra MotykaKATO VICE20202
69Aleksander RedwanmuJAHedini dysku20202
70Magdalena SzwedCypher Warszawa20202
71Anna TymickaGrandmaster Flash20202
72Jakub FroehlichFrisbnik21102
73Piotr MagaKS AZS AWF FLOW WROCŁAW21102
74Katarzyna PodporamuJAHedini dysku21102
75Damian SkrzypczykZawierucha22002
76Patryk TurkowskiZawierucha22002
77Antoni ZakroczymskiGrandmaster Flash22002
78Tomasz ZatońKS AZS AWF FLOW WROCŁAW22002
79Maryna DudnikKS AZS AWF FLOW WROCŁAW20101
80Anna FroehlichFrisbnik20101
81Agata GryszczukZawierucha20101
82Maciej KruczkowskiKlub Sportowy KWR Knury Ultimate20101
83Honorata ŁakomskaKATO VICE20101
84Radosław MolakCypher Warszawa20101
85Kamila NazimekKlub Sportowy KWR Knury Ultimate20101
86Natalia PopekCypher Warszawa20101
87Julia SzymuraFrisbnik20101
88Danuta Białek-MolakCypher Warszawa21001
89Rafał KąckiZawierucha21001
90Jakub KucharczykCypher Warszawa21001
91Jakub LicznerskiKlub Sportowy KWR Knury Ultimate21001
92Katarzyna MarekKlub Sportowy KWR Knury Ultimate21001
93Paweł MilanowiczKS AZS AWF FLOW WROCŁAW21001
94Maciej ParysKlub Sportowy KWR Knury Ultimate21001
95Maciej SznapkaKATO VICE21001
96Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash20000
97Katarzyna GłuszkoKlub Sportowy KWR Knury Ultimate20000
98Maciej GrabowskiCypher Warszawa20000
99Grzegorz JodłowskiKlub Sportowy KWR Knury Ultimate20000
100Kamil KindziukZawierucha20000
101Filip KostrzewskiKATO VICE20000
102Szymon ŁukaszewiczKS AZS AWF FLOW WROCŁAW20000
103Błażej MajchrzakKS AZS AWF FLOW WROCŁAW10000
104Marta NogaFrisbnik20000
105Weronika PerłowskaZawierucha20000
106Estera PinczerKATO VICE20000
107Karolina RadzimirskaZawierucha10000
108Małgorzata RożekmuJAHedini dysku10000
109Stanisław RządzkimuJAHedini dysku10000
110Piotr SzaudernaKlub Sportowy KWR Knury Ultimate20000
111Magdalena SzwejZawierucha20000
112Aleksandra SzyrwielKS AZS AWF FLOW WROCŁAW10000
113Natalia WolasFrisbnik20000
114Jakub WróbelKS AZS AWF FLOW WROCŁAW20000