WLU* 2020/2021
English Polski
Zaloguj się

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP2102012
2Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash26309
3Hubert KubitKrakUF23508
4Wojciech PietrzykKWR Knury25308
5Filip DobranowskiKWR Knury27108
6Grażyna Chlebicka4hands28008
7Patrycja Paczyńska-JasińskaRJP21607
8Krzysztof ZającZawierucha23407
9Łukasz DobranowskiKWR Knury24307
10Radosław LenczewskiGrandmaster Flash25207
11Michał DulFlow AZS AWF21506
12Bartosz MikołajecRJP24206
13Jakub WróbelFlow AZS AWF24206
14David Bwire EkonjoKWR Knury21405
15Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash21405
16Jan KopiczkoKrakUF21405
17Grzegorz NowakowskiGrandmaster Flash21405
18Katarzyna PodporamuJAHedini dysku21405
19Piotr Wiśniewski4hands21405
20Klara Goss4hands22305
21Kamil OsieckimuJAHedini dysku22305
22Piotr KuszewskiZawierucha23205
23Mariusz NarkiewiczZawierucha24105
24Paulina DulFlow AZS AWF25005
25Andrzej Chlebicki4hands20404
26Zofia NawrockaRJP20404
27Monika ZaczkowskaRJP20404
28Artur SierajGrandmaster Flash21304
29Bartłomiej SpecjałFlow AZS AWF21304
30Chris ProsserKrakUF22204
31Wojciech KalbarczykRJP23104
32Sylwia Wróblewska4hands23104
33Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash24004
34Jan MusiałKrakUF24004
35Tomasz ZatońFlow AZS AWF24004
36Michał ZygmuntKrakUF24004
37Marta KrzyżanowskaZawierucha21203
38Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash22103
39Tomasz KublinRJP22103
40Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku22103
41Andrzej HolnickiZawierucha23003
42Adam Małek4hands23003
43Jan BednarskiKrakUF20202
44Zuzanna Cichowska4hands20202
45Mateusz DydaGrandmaster Flash20202
46Tomasz JarząbekKWR Knury20202
47Katarzyna Kamionka4hands20202
48Tomasz LechKWR Knury20202
49Katarzyna MarekKWR Knury20202
50Paweł MierzwińskiFlow AZS AWF20202
51Katarzyna RostekGrandmaster Flash20202
52Małgorzata RożekmuJAHedini dysku20202
53Adrian SosnaRJP20202
54Małgorzata SzagdajFlow AZS AWF20202
55Justyna SzwajcowskaKrakUF20202
56Magdalena SzwejZawierucha20202
57Jakub AdamczykKrakUF21102
58Marcin BielewskiFlow AZS AWF21102
59Daniel BłachFlow AZS AWF21102
60Marcin Goss4hands21102
61Klaudia GrackaRJP21102
62Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku21102
63Rafał KąckiZawierucha21102
64Michał Kryciński4hands21102
65Natalia MakułaRJP21102
66Maciej Skorupka4hands21102
67Mikołaj SmogórGrandmaster Flash21102
68Szymon SzczepankowskiRJP21102
69Cezary SzpadzikGrandmaster Flash21102
70Maciej GrabowskimuJAHedini dysku22002
71Filip KrynickiGrandmaster Flash22002
72Jakub KurmuJAHedini dysku22002
73Joanna LewandowskaKWR Knury22002
74Marcin SosnaRJP22002
75Piotr SzajnaKrakUF22002
76Adam ŚwiderskiZawierucha22002
77Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku22002
78Anna Bronowska-KurmuJAHedini dysku20101
79Agata DudzińskaGrandmaster Flash20101
80Magdalena FaliszewskaFlow AZS AWF20101
81Artur FaltynKrakUF20101
82Małgorzata KindziukZawierucha20101
83Aleksandra Kocbuch4hands20101
84Mateusz KosmalskiKWR Knury20101
85Paulina KowalskaGrandmaster Flash20101
86Maciej KruczkowskiKWR Knury20101
87Aldona KrysiakKrakUF20101
88Jakub KucharczykmuJAHedini dysku20101
89Magdalena MellermuJAHedini dysku20101
90Aleksandra PiankowskaZawierucha20101
91Kacper Podgajny4hands20101
92Natalia PopekmuJAHedini dysku20101
93Karolina RadzimirskaZawierucha20101
94Katarzyna Rzążewska4hands20101
95Magdalena SzwedKWR Knury20101
96Konstanty ŚwięcickiZawierucha20101
97Michał TerechaZawierucha20101
98Piotr Trzaskowski4hands20101
99Katarzyna WardaZawierucha20101
100Anna ZygmuntKrakUF20101
101Julia BiegańskaGrandmaster Flash21001
102Bartosz BorysmuJAHedini dysku21001
103Julia BujarFlow AZS AWF21001
104Aleksandra GajewskaKrakUF21001
105Julian LiwszicmuJAHedini dysku21001
106Karol Pernal4hands21001
107Aleksander RedwanmuJAHedini dysku21001
108Damian SkrzypczykZawierucha21001
109Ewa SmutekKrakUF21001
110Marta UryniakKWR Knury21001
111Maciej AntoniakmuJAHedini dysku20000
112Sergey AnufrievFlow AZS AWF20000
113Renata BlicharzKrakUF20000
114Mikołaj CałkaGrandmaster Flash10000
115Małgorzata CzaplińskaFlow AZS AWF20000
116Maciej DanielewskimuJAHedini dysku20000
117Ewa GaczyńskaZawierucha20000
118Radosław GaczyńskiZawierucha20000
119Katarzyna GłuszkoKWR Knury20000
120Michał Gołębiowski4hands20000
121Rafał Grudny4hands20000
122Adam GrzelakGrandmaster Flash20000
123Maciej KalisiakmuJAHedini dysku20000
124Magdalena KimlaKrakUF20000
125Kamil KindziukZawierucha20000
126Piotr KliśGrandmaster Flash20000
127Michał KucharczykRJP20000
128Przemysław Kuczyński4hands20000
129Jakub LicznerskiKWR Knury20000
130Piotr MagaFlow AZS AWF20000
131Igor MirowskiZawierucha20000
132Kamila NazimekKWR Knury20000
133Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku20000
134Barbara OstrowskaRJP20000
135Maciej ParysFlow AZS AWF20000
136Monika PawlakFlow AZS AWF20000
137Katarzyna PleskaczRJP20000
138Paula RogowskaZawierucha20000
139Tomasz Romanowski4hands20000
140Marek RoszczakKWR Knury20000
141Stanisław RządzkimuJAHedini dysku20000
142Ewelina SakowiczmuJAHedini dysku20000
143Piotr SzaudernaKWR Knury20000
144Janusz SzybejkoKWR Knury20000
145Aleksandra SzyrwielFlow AZS AWF20000
146Daria UziębłomuJAHedini dysku20000
147Anna ZacharaKrakUF20000
148Rafał ŻakiewiczKWR Knury20000