Sign in
Recover your account
New user?
Schedule
» Scoreboard:
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Games
Teams
U20 Open
» Final
» Bronze
» Group
Spirit Scores
U20 Women
» Final
» Bronze
» Group
Spirit Scores
U20 Mixed
» Group A
» Group B
» Playoff 1-4
» Playoff 5-7
Spirit Scores
Past events
» Events
» Players
» Clubs
» Statistics
Mobile
» Live scores
» Mobile version
Links
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
User Guide
|
Privacy Policy
Scoreboard
#
Player
Team
Games
Assists
Goals
Cal.
Tot.
1
Aldona Krysiak
KrakUF
1
5
5
0
10
2
Adam Tomczyk
RJP
1
3
3
0
6
3
Jan Bednarski
KrakUF
1
1
4
0
5
4
Tymon Serocki
#967
1
3
2
0
5
5
Jacek Czarnecki
KrakUF
1
4
1
0
5
6
Maciej Wadas
Albatros
1
5
0
0
5
7
Monika Zaczkowska
RJP
1
0
4
0
4
8
Sylwia Ziętala
Albatros
1
0
4
0
4
9
Hanna Woroniuk
Albatros
1
1
3
0
4
10
Piotr Świerkot
RJP
1
4
0
0
4
11
Magdalena Stępień
Frisbnik
1
1
2
0
3
12
Arleta Fidosz
#967
1
2
1
0
3
13
Rafał Kącki
KrakUF
1
2
1
0
3
14
Wiktor Łodyga
RJP
1
2
1
0
3
15
John Nickels
#967
1
2
1
0
3
16
Lucas Rawers
Albatros
1
2
1
0
3
17
Katarzyna Bańczyk
Frisbnik
1
0
2
0
2
18
Artur Faltyn
KrakUF
1
0
2
0
2
19
Patrycja Paczyńska-Jasińska
RJP
1
0
2
0
2
20
Łukasz Szczembara
Kato Vice
1
0
2
0
2
21
Anna Bogusz
Astro Disco
1
1
1
0
2
22
Aleksandra Dudek
Astro Disco
1
1
1
0
2
23
Mateusz Erdmann
Astro Disco
1
1
1
0
2
24
Marta Golc
#967
1
1
1
0
2
25
Tomasz Kublin
RJP
1
1
1
0
2
26
Adrian Pich
Albatros
1
1
1
0
2
27
Jakub Adamczyk
KrakUF
1
2
0
0
2
28
Mateusz Gibki
Brave Beavers
1
2
0
0
2
29
Bartosz Mikołajec
Frisbnik
1
2
0
0
2
30
Karolina Tomczyk
RJP
1
2
0
0
2
31
Artur Fojut
Astro Disco
1
0
1
0
1
32
Jan Gliwa
Frisbnik
1
0
1
0
1
33
Wojciech Kalbarczyk
RJP
1
0
1
0
1
34
Magdalena Kimla
KrakUF
1
0
1
0
1
35
Filip Kostrzewski
Kato Vice
1
0
1
0
1
36
Karolina Mazurek
#967
1
0
1
0
1
37
Marta Michalkiewicz
#967
1
0
1
0
1
38
Katarzyna Młodzikowska
Brave Beavers
1
0
1
0
1
39
Marta Noga
Frisbnik
1
0
1
0
1
40
Iga Sobieralska
Astro Disco
1
0
1
0
1
41
Magdalena Sokołowska
Albatros
1
0
1
0
1
42
Filip Szmyt
Brave Beavers
1
0
1
0
1
43
Paweł Zadrożny
Albatros
1
0
1
0
1
44
Anna Froehlich
Frisbnik
1
1
0
0
1
45
Przemysław Galor
Albatros
1
1
0
0
1
46
Mateusz Gmyrek
Kato Vice
1
1
0
0
1
47
Bartosz Kasprzyk
Astro Disco
1
1
0
0
1
48
Marta Kwapień
Kato Vice
1
1
0
0
1
49
Tomasz Milanowicz
Albatros
1
1
0
0
1
50
Łukasz Palka
Kato Vice
1
1
0
0
1
51
Marcin Sosna
Frisbnik
1
1
0
0
1
52
Maurycy Szpak
Astro Disco
1
1
0
0
1
53
Jakub Baranowski
Albatros
1
0
0
0
0
54
Filip Bączyk
#967
1
0
0
0
0
55
Karolina Bochniak
Brave Beavers
1
0
0
0
0
56
Monika Bochniak
Brave Beavers
1
0
0
0
0
57
Janusz Chodzicki
Albatros
1
0
0
0
0
58
Michał Chojnacki
Astro Disco
1
0
0
0
0
59
Grzegorz Ciszewski
Frisbnik
1
0
0
0
0
60
Christopher Ćwikliński
Astro Disco
1
0
0
0
0
61
Krzysztof Dalek
KrakUF
1
0
0
0
0
62
Bartosz Dworzecki
Astro Disco
1
0
0
0
0
63
Roland Furmanek
Brave Beavers
1
0
0
0
0
64
Marcin Hamm
Kato Vice
1
0
0
0
0
65
Jakub Januszkiewicz
Astro Disco
1
0
0
0
0
66
Alicja Jaromin
Astro Disco
1
0
0
0
0
67
Hanna Kacorzyk
Kato Vice
1
0
0
0
0
68
Elżbieta Konieczna
Astro Disco
1
0
0
0
0
69
Jan Kopiczko
Frisbnik
1
0
0
0
0
70
Adrianna Kostecka
Brave Beavers
1
0
0
0
0
71
Paweł Kowalski
Albatros
1
0
0
0
0
72
Maciej Łukasiewicz
Brave Beavers
1
0
0
0
0
73
Agata Machalica
Kato Vice
1
0
0
0
0
74
Daniel Niedziela
Brave Beavers
1
0
0
0
0
75
Dawid Niedziela
Brave Beavers
1
0
0
0
0
76
Kamila Niewiadomska
#967
1
0
0
0
0
77
Bogusz Nowak
Brave Beavers
1
0
0
0
0
78
Alan Piksa
Kato Vice
1
0
0
0
0
79
Maciej Płaczek
Brave Beavers
1
0
0
0
0
80
Michał Pustołka
Frisbnik
1
0
0
0
0
81
Magdalena Rędziniak
KrakUF
1
0
0
0
0
82
Mateusz Rybarczyk
Brave Beavers
1
0
0
0
0
83
Edit Schall
RJP
1
0
0
0
0
84
Łukasz Scherfenberg
#967
1
0
0
0
0
85
Michał Schiller
Brave Beavers
1
0
0
0
0
86
Natalia Sikora
Frisbnik
1
0
0
0
0
87
Oskar Siupik
Albatros
1
0
0
0
0
88
Paweł Szwed
Astro Disco
1
0
0
0
0
89
Remigiusz Szymura
Frisbnik
1
0
0
0
0
90
Julia Szymura
Frisbnik
1
0
0
0
0
91
Marek Świątkowski
#967
1
0
0
0
0
92
Milena Teśluk
Albatros
1
0
0
0
0
93
Wojciech Waśniewski
#967
1
0
0
0
0
94
Anna Zygmunt
KrakUF
1
0
0
0
0