WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam TomczykRJP3123015
2Rafał ZgrzywaTłuste Dyski349113
3Michał RudyBC Kosmodysk367013
4Grażyna Chlebicka4hands3101011
5Dawid KazimierczakBC Kosmodysk382010
6Małgorzata DalidonisFlyons34509
7Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk36309
8Cezary OlszewskiTłuste Dyski38109
9Monika ZaczkowskaRJP32608
10Jan MadejBC Kosmodysk35308
11Piotr ŚwierkotRJP35308
12Aleksander RedwanmuJAHedini dysku31607
13Krzysztof ZającZawierucha31607
14Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk32507
15Jay LeeRJP35207
16Ryszard HoroszkoFlyons37007
17Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku27007
18Mariusz NarkiewiczZawierucha37007
19Andrzej Chlebicki4hands30606
20Piotr BartoszekRJP31506
21Aleksandra PiankowskaFlyons31506
22Wiktor ŁodygaRJP32406
23Jaromir PanasTłuste Dyski32406
24Eryk DzierzkowskiFlyons33306
25Piotr KuszewskiZawierucha33306
26Julia WrzosińskaBC Kosmodysk33306
27Kamil OsieckimuJAHedini dysku35106
28Mateusz DydaGrandmaster Flash36006
29Paweł KozieradzkiTłuste Dyski36006
30Katarzyna PodporamuJAHedini dysku30505
31Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku31405
32Krzysztof NowakBC Kosmodysk31405
33Łukasz SadłowskiTłuste Dyski32305
34Bartosz BorysmuJAHedini dysku34105
35Andrzej HolnickiZawierucha34105
36Maja AbgarowiczGrandmaster Flash30404
37Maciej KalisiakmuJAHedini dysku31304
38Tomasz KublinRJP31304
39Krystyna Stępniewska4hands31304
40Konstanty ŚwięcickiZawierucha31304
41Kacper Podgajny4hands32204
42Damian SkrzypczykTłuste Dyski32204
43Maciej GrabowskimuJAHedini dysku33104
44Karolina RadzimirskaZawierucha33104
45Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash33104
46Piotr Wiśniewski4hands33104
47Maciej AntoniakmuJAHedini dysku34004
48Maciej Skorupka4hands34004
49Monika ManiewskaRJP30303
50Albert NowakowskiBC Kosmodysk30303
51Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku30303
52Przemysław PiaszczakGrandmaster Flash30303
53Anna PilarczykmuJAHedini dysku30303
54Paula RogowskaZawierucha30303
55Julia BiegańskaGrandmaster Flash31203
56Anna BuchertRJP31203
57Robert JanuszewiczBC Kosmodysk31203
58Mateusz WieszczyńskiFlyons31203
59Sylwia Wróblewska4hands21203
60Artur SierajGrandmaster Flash32103
61Cezary SzpadzikGrandmaster Flash32103
62Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku32103
63Mikołaj CałkaGrandmaster Flash33003
64Adam ŚwiderskiZawierucha33003
65Kamil WawrzyńcakFlyons33003
66Bartosz Czerwieniec4hands30202
67Dagny GorostizaTłuste Dyski30202
68Łukasz MacinaZawierucha30202
69Antoni Moroz4hands30202
70Paulina OlczykFlyons30202
71Barbara OstrowskaTłuste Dyski30202
72Marta ZarębaTłuste Dyski30202
73Maciej DądalskiFlyons31102
74Małgorzata KindziukZawierucha31102
75Paulina KowalskaGrandmaster Flash31102
76Bartłomiej PłatkowskiRJP31102
77Jacek PonceleuszGrandmaster Flash31102
78Stanisław RządzkimuJAHedini dysku31102
79Zofia WaliszewskaTłuste Dyski31102
80Kalina WilkBC Kosmodysk31102
81Agata JasińskaBC Kosmodysk32002
82Wojciech KalbarczykRJP32002
83Kamil KindziukZawierucha32002
84Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash30101
85Agata Chojnowska-Postek4hands20101
86Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk30101
87Małgorzata Gajda4hands30101
88Rafał Grudny4hands30101
89Agata GryszczukZawierucha30101
90Maciej LorencTłuste Dyski30101
91Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash30101
92Zofia NawrockaRJP30101
93Piotr Polatowski4hands30101
94Ewelina SakowiczmuJAHedini dysku30101
95Mikołaj SmogórGrandmaster Flash30101
96Adrian StępniakFlyons30101
97Andrzej StobieckiBC Kosmodysk30101
98Patryk TurkowskiZawierucha30101
99Maciej WęgierZawierucha30101
100Agata WierzchowskaFlyons30101
101Wojciech ZabostGrandmaster Flash30101
102Kacper ZającFlyons30101
103Emil ChruszczewskiGrandmaster Flash31001
104Michał Kryciński4hands21001
105Jakub KucharczykTłuste Dyski31001
106Adam Małek4hands31001
107Karolina TomczykRJP31001
108Michał ZalewskiFlyons31001
109Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash20000
110Zuzanna Cichowska4hands20000
111Wojciech CzubGrandmaster Flash20000
112Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash20000
113Adam GrzelakGrandmaster Flash30000
114Olga JakschBC Kosmodysk30000
115Adam Kadenaci4hands30000
116Katarzyna Kamionka4hands30000
117Marta KrzyżanowskaTłuste Dyski30000
118Jakub KurmuJAHedini dysku10000
119Julia KurpiewskaRJP30000
120Piotr MakułaTłuste Dyski30000
121Natalia MakułaTłuste Dyski30000
122Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash10000
123Marika MrózFlyons30000
124Natalia OmarskamuJAHedini dysku30000
125Mateusz ParulskiTłuste Dyski30000
126Dawid PietrzakFlyons30000
127Kacper ReszkeTłuste Dyski30000
128Kacper RękawieckiFlyons30000
129Michał RogińskiZawierucha20000
130Małgorzata RożekmuJAHedini dysku30000
131Konrad SkibaFlyons30000
132Anna StachowiakBC Kosmodysk30000
133Maciej SypułaTłuste Dyski30000
134Katarzyna SzeniawskaTłuste Dyski30000
135Michał TerechaZawierucha30000
136Karolina TudelskaGrandmaster Flash30000
137Piotr WojciechowskimuJAHedini dysku20000
138Maciej ZabostGrandmaster Flash30000
139Agnieszka Żwirko-NiwińskaTłuste Dyski30000