WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Mikołaj Folaron-PamułaNine Hills12507
2Mikołaj SmogórGrandmaster Flash13417
3Kamil KarpałaSpirit on Lemon13306
4Łukasz AdamskiGrandmaster Flash15106
5Jan MadejBC Kosmodysk15106
6Marcin Goss4hands16006
7Michał RudyBC Kosmodysk12305
8Natalia PopekNine Hills13205
9Marcin BielewskiFlow AZS AWF15005
10Lucyna GwarekTłuste Dyski11304
11Dorota StanisławskaSpirit on Lemon11304
12Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash12204
13Jacek WagnerSpirit on Lemon14004
14Bartosz KasprzykSpirit on Lemon10303
15Kamil SobczykNine Hills10303
16Tomasz StaszkiewiczFlow AZS AWF10303
17Aleksandra SzyrwielFlow AZS AWF10303
18Sylwia Wróblewska4hands10303
19Radosław LenczewskiGrandmaster Flash11203
20Marcin OleksikSpirit on Lemon11203
21Mateusz SzczerbaNine Hills11203
22Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku11203
23Grażyna Chlebicka4hands12103
24Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk12103
25Filip KrynickiGrandmaster Flash12103
26Stanisław RządzkiTłuste Dyski12103
27Bartłomiej ŻyłaSpirit on Lemon12103
28Adam Małek4hands13003
29Dawid PrzeperskiNine Hills13003
30Julia BiegańskaGrandmaster Flash10202
31Kacper Podgajny4hands10202
32Karolina RadzimirskaBC Kosmodysk10202
33Wojciech WilkBC Kosmodysk10202
34Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku11102
35Bartosz HaładusSpirit on Lemon11102
36Andrzej HolnickiBC Kosmodysk11102
37Adam Kadenaci4hands11102
38Katarzyna KarpałaSpirit on Lemon11102
39Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk11102
40Wojciech StarzewskiGrandmaster Flash11102
41Jakub WróbelFlow AZS AWF11102
42Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash12002
43Miłosz BoruszewskiSpirit on Lemon12002
44Daniel KühfeldtNine Hills12002
45Mariusz NarkiewiczTłuste Dyski12002
46Elwira PiekartFlow AZS AWF12002
47Bartłomiej SpecjałFlow AZS AWF12002
48Ewa BalickaTłuste Dyski10101
49Andrzej Chlebicki4hands10101
50Agata DudzińskaGrandmaster Flash10101
51Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash10101
52Matylda Gąsiorowska4hands10101
53Sławomir HaraNine Hills10101
54Agata JentaBC Kosmodysk10101
55Paulina KowalskaGrandmaster Flash10101
56Jakub KucharczykmuJAHedini dysku10101
57Joanna LewandowskaFlow AZS AWF10101
58Adam ŁepakNine Hills10101
59Cezary OlszewskiTłuste Dyski10101
60Kamil OsieckimuJAHedini dysku10101
61Maciej ParysFlow AZS AWF10101
62Klara Piechowska4hands10101
63Aleksander RedwanmuJAHedini dysku10101
64Stanisław RządkowskiBC Kosmodysk10101
65Tomasz Sęk4hands10101
66Artur SierajGrandmaster Flash10101
67Zofia WaliszewskaTłuste Dyski10101
68Piotr Wiśniewski4hands10101
69Barbara ZalewskaSpirit on Lemon10101
70Tomasz ZatońFlow AZS AWF10101
71Rafał ZgrzywaTłuste Dyski10101
72Bartosz BorysmuJAHedini dysku11001
73Paweł KozieradzkiTłuste Dyski11001
74Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku11001
75Paulina LewandowskaFlow AZS AWF11001
76Maciej LorencTłuste Dyski11001
77Małgorzata RożekmuJAHedini dysku11001
78Damian SkrzypczykTłuste Dyski11001
79Anna StachowiakBC Kosmodysk11001
80Paweł WiejskiBC Kosmodysk11001
81Piotr WojciechowskimuJAHedini dysku11001
82Witold ZaborowskiNine Hills11001
83Klaudia ZakrzewskaNine Hills11001
84Maja AbgarowiczGrandmaster Flash10000
85Sergey AnufrievFlow AZS AWF10000
86Joanna BanachBC Kosmodysk10000
87Danuta BiałekmuJAHedini dysku10000
88Arkadiusz BłaszczakSpirit on Lemon10000
89Agnieszka BoltNine Hills10000
90Mikołaj CałkaGrandmaster Flash10000
91Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk10000
92Maciej DanielewskimuJAHedini dysku10000
93Katarzyna DobranowskaFlow AZS AWF10000
94Filip DobranowskiFlow AZS AWF10000
95Aleksandra DudekNine Hills10000
96Michał DulFlow AZS AWF10000
97Mateusz DurbaczSpirit on Lemon10000
98Andrzej DyśkoGrandmaster Flash10000
99Małgorzata DziadoszSpirit on Lemon10000
100Magdalena FaliszewskaFlow AZS AWF10000
101Zuzanna FaszczewskaBC Kosmodysk10000
102Kamil FilipNine Hills10000
103Małgorzata Gajda4hands10000
104Marcin Gecow4hands10000
105Kacper GosNine Hills10000
106Radosław GosNine Hills10000
107Adam GrzelakGrandmaster Flash10000
108Agata GrzybNine Hills10000
109Joanna HaraNine Hills10000
110Olga Jankowska4hands10000
111Robert JanuszewiczBC Kosmodysk10000
112Barbara KacprzakFlow AZS AWF10000
113Jarosław KafelSpirit on Lemon10000
114Maciej KalisiakmuJAHedini dysku10000
115Katarzyna KazimierakNine Hills10000
116Dawid KazimierczakSpirit on Lemon10000
117Piotr KliśGrandmaster Flash10000
118Tomasz KrawczykSpirit on Lemon10000
119Maciej KruczkowskiFlow AZS AWF10000
120Marcin KrukBC Kosmodysk10000
121Marta KrzyżanowskaTłuste Dyski10000
122Julian LiwszicmuJAHedini dysku10000
123Jacek ŁękarskiTłuste Dyski10000
124Oliwia MaćkowskaNine Hills10000
125Piotr MakułaTłuste Dyski10000
126Aleksandra MarczyńskaBC Kosmodysk10000
127Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash10000
128Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash10000
129Marcin MatanNine Hills10000
130Magdalena MellerNine Hills10000
131Antoni Moroz4hands10000
132Marta NogaSpirit on Lemon10000
133Natalia OmarskamuJAHedini dysku10000
134Jaromir PanasTłuste Dyski10000
135Jacek ParzelskiBC Kosmodysk10000
136Fabian PastewskiNine Hills10000
137Wojciech PietrzykFlow AZS AWF10000
138Anna PilarczykmuJAHedini dysku10000
139Martyna PochodyłaFlow AZS AWF10000
140Katarzyna PodporamuJAHedini dysku10000
141Piotr Polatowski4hands10000
142Kamil PrządkaTłuste Dyski10000
143Barbara RodakSpirit on Lemon10000
144Katarzyna RostekGrandmaster Flash10000
145Szymon RyncarzTłuste Dyski10000
146Monika SadowskaFlow AZS AWF10000
147Ewelina SakowiczmuJAHedini dysku10000
148Geoff SchwartzFlow AZS AWF10000
149Katarzyna SkobiejmuJAHedini dysku10000
150Maciej Skorupka4hands10000
151Piotr SłużałekSpirit on Lemon10000
152Iga SobieralskaNine Hills10000
153Tomasz StasiewskiNine Hills10000
154Krystyna Stępniewska4hands10000
155Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk10000
156Cezary SzpadzikTłuste Dyski10000
157Maciej SzuszczykiewiczNine Hills10000
158Magdalena SzwedFlow AZS AWF10000
159Konrad SzwejSpirit on Lemon10000
160Łukasz ŚniegowskiNine Hills10000
161Anna TymickaGrandmaster Flash10000
162Dariusz UrbanikFlow AZS AWF10000
163Patryk WaśkowskiNine Hills10000
164Kalina WilkBC Kosmodysk10000
165Natalia WłodarczykTłuste Dyski10000
166Julia WrzosińskaTłuste Dyski10000
167Krzysztof ZalewskiTłuste Dyski10000
168Marta ZarębaTłuste Dyski10000
169Joanna ZawitowskaNine Hills10000
170Emil ZielińskiTłuste Dyski10000
171Rafał ZielińskiTłuste Dyski10000