WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Mateusz DydaGrandmaster Flash265011
2Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku282010
3Julian LiwszicmuJAHedini dysku2100010
4Łukasz AdamskiGrandmaster Flash23619
5Tomasz KocZawierucha27209
6Maciej DanielewskimuJAHedini dysku20808
7Lucyna GwarekZawierucha23508
8Andrzej HolnickiZawierucha23508
9Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash27108
10Anna BronowskamuJAHedini dysku23407
11Kalina WilkBC Kosmodysk23407
12Jan MadejBC Kosmodysk26107
13Radosław LenczewskiGrandmaster Flash23306
14Michał RogińskiZawierucha25106
15Wojciech WilkBC Kosmodysk21405
16Katarzyna PodporamuJAHedini dysku20404
17Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk20404
18Aleksander RedwanmuJAHedini dysku21304
19Małgorzata RożekmuJAHedini dysku21304
20Robert JanuszewiczBC Kosmodysk22204
21Karolina RadzimirskaZawierucha22204
22Katarzyna RostekGrandmaster Flash22204
23Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku22204
24Łukasz BarejaBC Kosmodysk23104
25Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk24004
26Kamil DąbrowskiZawierucha20303
27Agata DudzińskaGrandmaster Flash11203
28Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk21203
29Krzysztof SzlęzakZawierucha21203
30Artur SierajGrandmaster Flash12103
31Maja AbgarowiczGrandmaster Flash20202
32Julia BiegańskaGrandmaster Flash20202
33Ewa GrochowskaZawierucha20202
34Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk20202
35Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash20202
36Maciej AntoniakmuJAHedini dysku11102
37Wiktor BojanowskiGrandmaster Flash21102
38Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku11102
39Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash11102
40Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash22002
41Andrzej DyśkoGrandmaster Flash22002
42Paulina KowalskaGrandmaster Flash20101
43Filip KrynickiGrandmaster Flash10101
44Natalia OmarskamuJAHedini dysku20101
45Magdalena SzwejZawierucha20101
46Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk21001
47Krystian KaletamuJAHedini dysku21001
48Maciej KalisiakmuJAHedini dysku21001
49Kamil KindziukZawierucha21001
50Monika MaciejewskaGrandmaster Flash21001
51Maciej WęgierZawierucha21001
52Bartosz BorysmuJAHedini dysku20000
53Radosław BronakowskiZawierucha20000
54Kamil CalińskiGrandmaster Flash10000
55Tomasz DłużniewskiZawierucha20000
56Aleksandra DyśkoGrandmaster Flash10000
57Borys EjryszewZawierucha20000
58Radosław GaczyńskiZawierucha20000
59Maciej GrabowskiGrandmaster Flash10000
60Agata GryszczukZawierucha20000
61Adam GrzelakGrandmaster Flash10000
62Franciszek HolnickiZawierucha20000
63Anna IwanekZawierucha20000
64Agata JentaBC Kosmodysk10000
65Anna KonczewskaZawierucha20000
66Jakub KurmuJAHedini dysku10000
67Michał Orkan-ŁęckimuJAHedini dysku20000
68Wojciech PajączkowskiZawierucha20000
69Oliwia PraszczałekZawierucha20000
70Anna PuczyńskaGrandmaster Flash10000
71Antoni RybińskiZawierucha20000
72Emilia SamczykZawierucha20000
73Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
74Dagmara StawiarskaZawierucha20000
75Cezary SzpadzikGrandmaster Flash10000
76Adam ŚwiderskiZawierucha20000
77Konstanty ŚwięcickiZawierucha20000
78Konstanty ŚwięcickiZawierucha20000
79Michał TerechaZawierucha20000
80Mikołaj TomczukGrandmaster Flash10000
81Jakub TowalskiZawierucha20000
82Marek WieczorekZawierucha20000