WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   New user?

Scoreboard

#PlayerTeamGamesAssistsGoalsCal.Tot.
1Karol KleinGUF2103013
2Łukasz Adamski4hands284012
3Piotr ŚwierkotRJP274011
4Adam TomczykRJP2101011
5Dominik JasielonisFreezebeatz23609
6Michał KuklińskiGUF24509
7Maciej DanielewskimuJAHedini dysku27209
8Łukasz MichalikmuJAHedini dysku27209
9Bartosz BorysFlight Club28109
10Rafał KąckiFreezebeatz28109
11Jędrzej WoźniakGUF23508
12Jakub KubiczekFriStaszki26208
13Andrzej DyśkoBC Kosmodysk27108
14Adam Małek4hands27108
15Antoni RybińskiBC Kosmodysk20707
16Lucyna Gwarek4hands22507
17Aleksander RedwanmuJAHedini dysku21506
18Damian WójcikRJP21506
19Aleksander CzajęckiFriStaszki22406
20Julian LiwszicmuJAHedini dysku24206
21Maciej StoleckiFreezebeatz25106
22Mateusz DurbaczFriStaszki26006
23Artur GrzybowskiFreezebeatz20505
24Krzysztof PiesakFriStaszki20505
25Hubert LubańskiGUF21405
26Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk22305
27Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku22305
28Paweł CiułkowskiFlight Club20404
29Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku20404
30Maciej KalisiakmuJAHedini dysku21304
31Piotr WiśniewskiFlight Club21304
32Marcin SusRJP22204
33Wojciech Wilk4hands22204
34Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk23104
35Wojciech RytelFlight Club23104
36Anna BronowskamuJAHedini dysku20303
37Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk20303
38Dawid GołuzinFriStaszki20303
39Marcin Goss4hands20303
40Maciej PłochockiFlight Club20303
41Tomasz ZiemblickiFreezebeatz20303
42Artiom Artiemjew4hands21203
43Paweł KierzniewskiRJP21203
44Jan Kryciński4hands21203
45Antoni Moroz4hands21203
46Dawid KazimierczakFriStaszki22103
47Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku22103
48Piotr LeszczyńskimuJAHedini dysku22103
49Jan MadejBC Kosmodysk22103
50Łukasz RządzkimuJAHedini dysku23003
51Piotr BartoszekRJP20202
52Kamil DanakFriStaszki20202
53Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku20202
54Olga Jankowska4hands20202
55Paulina LewandowskaGUF20202
56Jarosław SadowskiRJP20202
57Agata Wiejak4hands20202
58Maja AbgarowiczFlight Club21102
59Sebastian BalcerzakFlight Club21102
60Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk21102
61Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
62Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk21102
63Zofia NawrockaRJP21102
64Rafał NogowskiGUF21102
65Jan SzczyraFreezebeatz21102
66Jacek CzarneckiFreezebeatz22002
67Jakub GrześkaFriStaszki22002
68Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk22002
69Wojciech ŚwiderskiGUF22002
70Anna BuchertRJP20101
71Maciej BuchertRJP20101
72Natalia GóralskaGUF20101
73Ewa Jesionek4hands20101
74Kalina KarwowskaBC Kosmodysk20101
75Aldona KrysiakFreezebeatz20101
76Jakub KucharczykFlight Club20101
77Krzysztof PrzeorskiFriStaszki20101
78Małgorzata RożekmuJAHedini dysku20101
79Aleksandra StoleckaFreezebeatz20101
80Patryk TurkowskiFlight Club20101
81Mateusz WojtanowiczGUF20101
82Łukasz ZahutaRJP20101
83Karolina ZawadzkaRJP20101
84Radosław Cyniak4hands21001
85Adrian DziubekFreezebeatz21001
86Piotr MaślankaFreezebeatz21001
87Michał Pogodziński4hands21001
88Karolina Radzimirska4hands21001
89Maciej SzymańskiGUF21001
90Adam TurekFlight Club21001
91Łukasz TurekFlight Club21001
92Łukasz WarchołFreezebeatz21001
93Paweł WiejskiBC Kosmodysk21001
94Michał BabikGUF10000
95Klaudia BędkowskaFriStaszki20000
96Robert BielejewskiBC Kosmodysk10000
97Monika BilickaGUF20000
98Agata ChłestowskaRJP20000
99Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20000
100Anna Dąbrowska4hands20000
101Magdalena DrygalakRJP20000
102Michał DrzewiczFlight Club20000
103Małgorzata GoralewskaGUF20000
104Andrzej HolnickiBC Kosmodysk20000
105Dominika KaczyńskaFriStaszki20000
106Jacek KidońFreezebeatz20000
107Marta KubańskaFriStaszki20000
108Artur KuciaFriStaszki20000
109Marta KwapieńFreezebeatz20000
110Magdalena LatuchFlight Club20000
111Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk20000
112Aleksandra MotykaFriStaszki20000
113Maciej ParulskiFlight Club20000
114Anna PilarczykFlight Club20000
115Ewa PotoręckamuJAHedini dysku20000
116Magdalena RychardFlight Club20000
117Katarzyna Sawicka4hands20000
118Maciej SkorupkaFlight Club20000
119Rafał SobczyńskiFlight Club20000
120Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
121Martyna StankiewiczmuJAHedini dysku20000
122Maja SzałkowskaGUF20000
123Piotr SzydłowskiFlight Club20000
124Marcin SzylingFreezebeatz20000
125Magdalena SzymańskaGUF10000
126Maciej TyburskiGUF20000
127Zuzanna WalkarzFreezebeatz20000
128Kalina Wilk4hands20000
129Monika WyrwałFriStaszki20000
130Anna ZacharaFreezebeatz20000