WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Łukasz Adamski4hands284012
2Adam Małek4hands27108
3Lucyna Gwarek4hands22507
4Wojciech Wilk4hands22204
5Marcin Goss4hands20303
6Artiom Artiemjew4hands21203
7Jan Kryciński4hands21203
8Antoni Moroz4hands21203
9Olga Jankowska4hands20202
10Agata Wiejak4hands20202
11Ewa Jesionek4hands20101
12Radosław Cyniak4hands21001
13Michał Pogodziński4hands21001
14Karolina Radzimirska4hands21001
15Anna Dąbrowska4hands20000
16Katarzyna Sawicka4hands20000
17Kalina Wilk4hands20000
18Andrzej DyśkoBC Kosmodysk27108
19Antoni RybińskiBC Kosmodysk20707
20Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk22305
21Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk23104
22Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk20303
23Jan MadejBC Kosmodysk22103
24Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk21102
25Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
26Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk21102
27Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk22002
28Kalina KarwowskaBC Kosmodysk20101
29Paweł WiejskiBC Kosmodysk21001
30Robert BielejewskiBC Kosmodysk10000
31Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20000
32Andrzej HolnickiBC Kosmodysk20000
33Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk20000
34Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
35Bartosz BorysFlight Club28109
36Paweł CiułkowskiFlight Club20404
37Piotr WiśniewskiFlight Club21304
38Wojciech RytelFlight Club23104
39Maciej PłochockiFlight Club20303
40Maja AbgarowiczFlight Club21102
41Sebastian BalcerzakFlight Club21102
42Jakub KucharczykFlight Club20101
43Patryk TurkowskiFlight Club20101
44Adam TurekFlight Club21001
45Łukasz TurekFlight Club21001
46Michał DrzewiczFlight Club20000
47Magdalena LatuchFlight Club20000
48Maciej ParulskiFlight Club20000
49Anna PilarczykFlight Club20000
50Magdalena RychardFlight Club20000
51Maciej SkorupkaFlight Club20000
52Rafał SobczyńskiFlight Club20000
53Piotr SzydłowskiFlight Club20000
54Dominik JasielonisFreezebeatz23609
55Rafał KąckiFreezebeatz28109
56Maciej StoleckiFreezebeatz25106
57Artur GrzybowskiFreezebeatz20505
58Tomasz ZiemblickiFreezebeatz20303
59Jan SzczyraFreezebeatz21102
60Jacek CzarneckiFreezebeatz22002
61Aldona KrysiakFreezebeatz20101
62Aleksandra StoleckaFreezebeatz20101
63Adrian DziubekFreezebeatz21001
64Piotr MaślankaFreezebeatz21001
65Łukasz WarchołFreezebeatz21001
66Jacek KidońFreezebeatz20000
67Marta KwapieńFreezebeatz20000
68Marcin SzylingFreezebeatz20000
69Zuzanna WalkarzFreezebeatz20000
70Anna ZacharaFreezebeatz20000
71Jakub KubiczekFriStaszki26208
72Aleksander CzajęckiFriStaszki22406
73Mateusz DurbaczFriStaszki26006
74Krzysztof PiesakFriStaszki20505
75Dawid GołuzinFriStaszki20303
76Dawid KazimierczakFriStaszki22103
77Kamil DanakFriStaszki20202
78Jakub GrześkaFriStaszki22002
79Krzysztof PrzeorskiFriStaszki20101
80Klaudia BędkowskaFriStaszki20000
81Dominika KaczyńskaFriStaszki20000
82Marta KubańskaFriStaszki20000
83Artur KuciaFriStaszki20000
84Aleksandra MotykaFriStaszki20000
85Monika WyrwałFriStaszki20000
86Karol KleinGUF2103013
87Michał KuklińskiGUF24509
88Jędrzej WoźniakGUF23508
89Hubert LubańskiGUF21405
90Paulina LewandowskaGUF20202
91Rafał NogowskiGUF21102
92Wojciech ŚwiderskiGUF22002
93Natalia GóralskaGUF20101
94Mateusz WojtanowiczGUF20101
95Maciej SzymańskiGUF21001
96Michał BabikGUF10000
97Monika BilickaGUF20000
98Małgorzata GoralewskaGUF20000
99Maja SzałkowskaGUF20000
100Magdalena SzymańskaGUF10000
101Maciej TyburskiGUF20000
102Maciej DanielewskimuJAHedini dysku27209
103Łukasz MichalikmuJAHedini dysku27209
104Aleksander RedwanmuJAHedini dysku21506
105Julian LiwszicmuJAHedini dysku24206
106Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku22305
107Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku20404
108Maciej KalisiakmuJAHedini dysku21304
109Anna BronowskamuJAHedini dysku20303
110Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku22103
111Piotr LeszczyńskimuJAHedini dysku22103
112Łukasz RządzkimuJAHedini dysku23003
113Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku20202
114Małgorzata RożekmuJAHedini dysku20101
115Ewa PotoręckamuJAHedini dysku20000
116Martyna StankiewiczmuJAHedini dysku20000
117Piotr ŚwierkotRJP274011
118Adam TomczykRJP2101011
119Damian WójcikRJP21506
120Marcin SusRJP22204
121Paweł KierzniewskiRJP21203
122Piotr BartoszekRJP20202
123Jarosław SadowskiRJP20202
124Zofia NawrockaRJP21102
125Anna BuchertRJP20101
126Maciej BuchertRJP20101
127Łukasz ZahutaRJP20101
128Karolina ZawadzkaRJP20101
129Agata ChłestowskaRJP20000
130Magdalena DrygalakRJP20000