WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Karol KleinGUF2103013
2Adam TomczykRJP2101011
3Łukasz Adamski4hands284012
4Bartosz BorysFlight Club28109
5Rafał KąckiFreezebeatz28109
6Piotr ŚwierkotRJP274011
7Maciej DanielewskimuJAHedini dysku27209
8Łukasz MichalikmuJAHedini dysku27209
9Andrzej DyśkoBC Kosmodysk27108
10Adam Małek4hands27108
11Jakub KubiczekFriStaszki26208
12Mateusz DurbaczFriStaszki26006
13Maciej StoleckiFreezebeatz25106
14Michał KuklińskiGUF24509
15Julian LiwszicmuJAHedini dysku24206
16Dominik JasielonisFreezebeatz23609
17Jędrzej WoźniakGUF23508
18Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk23104
19Wojciech RytelFlight Club23104
20Łukasz RządzkimuJAHedini dysku23003
21Lucyna Gwarek4hands22507
22Aleksander CzajęckiFriStaszki22406
23Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk22305
24Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku22305
25Marcin SusRJP22204
26Wojciech Wilk4hands22204
27Dawid KazimierczakFriStaszki22103
28Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku22103
29Piotr LeszczyńskimuJAHedini dysku22103
30Jan MadejBC Kosmodysk22103
31Jacek CzarneckiFreezebeatz22002
32Jakub GrześkaFriStaszki22002
33Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk22002
34Wojciech ŚwiderskiGUF22002
35Aleksander RedwanmuJAHedini dysku21506
36Damian WójcikRJP21506
37Hubert LubańskiGUF21405
38Maciej KalisiakmuJAHedini dysku21304
39Piotr WiśniewskiFlight Club21304
40Artiom Artiemjew4hands21203
41Paweł KierzniewskiRJP21203
42Jan Kryciński4hands21203
43Antoni Moroz4hands21203
44Maja AbgarowiczFlight Club21102
45Sebastian BalcerzakFlight Club21102
46Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk21102
47Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
48Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk21102
49Zofia NawrockaRJP21102
50Rafał NogowskiGUF21102
51Jan SzczyraFreezebeatz21102
52Radosław Cyniak4hands21001
53Adrian DziubekFreezebeatz21001
54Piotr MaślankaFreezebeatz21001
55Michał Pogodziński4hands21001
56Karolina Radzimirska4hands21001
57Maciej SzymańskiGUF21001
58Adam TurekFlight Club21001
59Łukasz TurekFlight Club21001
60Łukasz WarchołFreezebeatz21001
61Paweł WiejskiBC Kosmodysk21001
62Antoni RybińskiBC Kosmodysk20707
63Artur GrzybowskiFreezebeatz20505
64Krzysztof PiesakFriStaszki20505
65Paweł CiułkowskiFlight Club20404
66Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku20404
67Anna BronowskamuJAHedini dysku20303
68Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk20303
69Dawid GołuzinFriStaszki20303
70Marcin Goss4hands20303
71Maciej PłochockiFlight Club20303
72Tomasz ZiemblickiFreezebeatz20303
73Piotr BartoszekRJP20202
74Kamil DanakFriStaszki20202
75Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku20202
76Olga Jankowska4hands20202
77Paulina LewandowskaGUF20202
78Jarosław SadowskiRJP20202
79Agata Wiejak4hands20202
80Anna BuchertRJP20101
81Maciej BuchertRJP20101
82Natalia GóralskaGUF20101
83Ewa Jesionek4hands20101
84Kalina KarwowskaBC Kosmodysk20101
85Aldona KrysiakFreezebeatz20101
86Jakub KucharczykFlight Club20101
87Krzysztof PrzeorskiFriStaszki20101
88Małgorzata RożekmuJAHedini dysku20101
89Aleksandra StoleckaFreezebeatz20101
90Patryk TurkowskiFlight Club20101
91Mateusz WojtanowiczGUF20101
92Łukasz ZahutaRJP20101
93Karolina ZawadzkaRJP20101
94Michał BabikGUF10000
95Klaudia BędkowskaFriStaszki20000
96Robert BielejewskiBC Kosmodysk10000
97Monika BilickaGUF20000
98Agata ChłestowskaRJP20000
99Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20000
100Anna Dąbrowska4hands20000
101Magdalena DrygalakRJP20000
102Michał DrzewiczFlight Club20000
103Małgorzata GoralewskaGUF20000
104Andrzej HolnickiBC Kosmodysk20000
105Dominika KaczyńskaFriStaszki20000
106Jacek KidońFreezebeatz20000
107Marta KubańskaFriStaszki20000
108Artur KuciaFriStaszki20000
109Marta KwapieńFreezebeatz20000
110Magdalena LatuchFlight Club20000
111Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk20000
112Aleksandra MotykaFriStaszki20000
113Maciej ParulskiFlight Club20000
114Anna PilarczykFlight Club20000
115Ewa PotoręckamuJAHedini dysku20000
116Magdalena RychardFlight Club20000
117Katarzyna Sawicka4hands20000
118Maciej SkorupkaFlight Club20000
119Rafał SobczyńskiFlight Club20000
120Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
121Martyna StankiewiczmuJAHedini dysku20000
122Maja SzałkowskaGUF20000
123Piotr SzydłowskiFlight Club20000
124Marcin SzylingFreezebeatz20000
125Magdalena SzymańskaGUF10000
126Maciej TyburskiGUF20000
127Zuzanna WalkarzFreezebeatz20000
128Kalina Wilk4hands20000
129Monika WyrwałFriStaszki20000
130Anna ZacharaFreezebeatz20000