WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam Małek4hands27108
2Adam TomczykRJP2101011
3Adam TurekFlight Club21001
4Adrian DziubekFreezebeatz21001
5Agata ChłestowskaRJP20000
6Agata Wiejak4hands20202
7Aldona KrysiakFreezebeatz20101
8Aleksander CzajęckiFriStaszki22406
9Aleksander RedwanmuJAHedini dysku21506
10Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk21102
11Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk20000
12Aleksandra MotykaFriStaszki20000
13Aleksandra StoleckaFreezebeatz20101
14Andrzej DyśkoBC Kosmodysk27108
15Andrzej HolnickiBC Kosmodysk20000
16Anna BronowskamuJAHedini dysku20303
17Anna BuchertRJP20101
18Anna Dąbrowska4hands20000
19Anna PilarczykFlight Club20000
20Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
21Anna ZacharaFreezebeatz20000
22Antoni Moroz4hands21203
23Antoni RybińskiBC Kosmodysk20707
24Artiom Artiemjew4hands21203
25Artur GrzybowskiFreezebeatz20505
26Artur KuciaFriStaszki20000
27Bartosz BorysFlight Club28109
28Damian WójcikRJP21506
29Dawid GołuzinFriStaszki20303
30Dawid KazimierczakFriStaszki22103
31Dominik JasielonisFreezebeatz23609
32Dominika KaczyńskaFriStaszki20000
33Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20000
34Ewa Jesionek4hands20101
35Ewa PotoręckamuJAHedini dysku20000
36Hubert LubańskiGUF21405
37Jacek CzarneckiFreezebeatz22002
38Jacek KidońFreezebeatz20000
39Jakub GrześkaFriStaszki22002
40Jakub KubiczekFriStaszki26208
41Jakub KucharczykFlight Club20101
42Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk23104
43Jan Kryciński4hands21203
44Jan MadejBC Kosmodysk22103
45Jan SzczyraFreezebeatz21102
46Jarosław SadowskiRJP20202
47Jędrzej WoźniakGUF23508
48Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku20404
49Julian LiwszicmuJAHedini dysku24206
50Kalina KarwowskaBC Kosmodysk20101
51Kalina Wilk4hands20000
52Kamil DanakFriStaszki20202
53Karol KleinGUF2103013
54Karolina Radzimirska4hands21001
55Karolina ZawadzkaRJP20101
56Katarzyna Sawicka4hands20000
57Klaudia BędkowskaFriStaszki20000
58Krzysztof PiesakFriStaszki20505
59Krzysztof PrzeorskiFriStaszki20101
60Lucyna Gwarek4hands22507
61Łukasz Adamski4hands284012
62Łukasz MichalikmuJAHedini dysku27209
63Łukasz RządzkimuJAHedini dysku23003
64Łukasz TurekFlight Club21001
65Łukasz WarchołFreezebeatz21001
66Łukasz ZahutaRJP20101
67Maciej BuchertRJP20101
68Maciej DanielewskimuJAHedini dysku27209
69Maciej KalisiakmuJAHedini dysku21304
70Maciej ParulskiFlight Club20000
71Maciej PłochockiFlight Club20303
72Maciej SkorupkaFlight Club20000
73Maciej StoleckiFreezebeatz25106
74Maciej SzymańskiGUF21001
75Maciej TyburskiGUF20000
76Magdalena DrygalakRJP20000
77Magdalena LatuchFlight Club20000
78Magdalena RychardFlight Club20000
79Magdalena SzymańskaGUF10000
80Maja AbgarowiczFlight Club21102
81Maja SzałkowskaGUF20000
82Małgorzata GoralewskaGUF20000
83Małgorzata RożekmuJAHedini dysku20101
84Marcin Goss4hands20303
85Marcin SusRJP22204
86Marcin SzylingFreezebeatz20000
87Marta KubańskaFriStaszki20000
88Marta KwapieńFreezebeatz20000
89Martyna StankiewiczmuJAHedini dysku20000
90Mateusz DurbaczFriStaszki26006
91Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk21102
92Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku22305
93Mateusz WojtanowiczGUF20101
94Michał BabikGUF10000
95Michał DrzewiczFlight Club20000
96Michał KuklińskiGUF24509
97Michał Pogodziński4hands21001
98Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk22305
99Monika BilickaGUF20000
100Monika WyrwałFriStaszki20000
101Natalia GóralskaGUF20101
102Olga Jankowska4hands20202
103Patryk TurkowskiFlight Club20101
104Paulina LewandowskaGUF20202
105Paweł CiułkowskiFlight Club20404
106Paweł KierzniewskiRJP21203
107Paweł WiejskiBC Kosmodysk21001
108Piotr BartoszekRJP20202
109Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku22103
110Piotr LeszczyńskimuJAHedini dysku22103
111Piotr MaślankaFreezebeatz21001
112Piotr SzydłowskiFlight Club20000
113Piotr ŚwierkotRJP274011
114Piotr WiśniewskiFlight Club21304
115Radosław Cyniak4hands21001
116Rafał KąckiFreezebeatz28109
117Rafał NogowskiGUF21102
118Rafał SobczyńskiFlight Club20000
119Robert BielejewskiBC Kosmodysk10000
120Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
121Sebastian BalcerzakFlight Club21102
122Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku20202
123Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk22002
124Tomasz ZiemblickiFreezebeatz20303
125Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk20303
126Wojciech RytelFlight Club23104
127Wojciech ŚwiderskiGUF22002
128Wojciech Wilk4hands22204
129Zofia NawrockaRJP21102
130Zuzanna WalkarzFreezebeatz20000