WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Antoni RybińskiBC Kosmodysk20707
2Dominik JasielonisFreezebeatz23609
3Michał KuklińskiGUF24509
4Jędrzej WoźniakGUF23508
5Lucyna Gwarek4hands22507
6Aleksander RedwanmuJAHedini dysku21506
7Damian WójcikRJP21506
8Artur GrzybowskiFreezebeatz20505
9Krzysztof PiesakFriStaszki20505
10Łukasz Adamski4hands284012
11Piotr ŚwierkotRJP274011
12Aleksander CzajęckiFriStaszki22406
13Hubert LubańskiGUF21405
14Paweł CiułkowskiFlight Club20404
15Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku20404
16Karol KleinGUF2103013
17Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk22305
18Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku22305
19Maciej KalisiakmuJAHedini dysku21304
20Piotr WiśniewskiFlight Club21304
21Anna BronowskamuJAHedini dysku20303
22Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk20303
23Dawid GołuzinFriStaszki20303
24Marcin Goss4hands20303
25Maciej PłochockiFlight Club20303
26Tomasz ZiemblickiFreezebeatz20303
27Maciej DanielewskimuJAHedini dysku27209
28Łukasz MichalikmuJAHedini dysku27209
29Jakub KubiczekFriStaszki26208
30Julian LiwszicmuJAHedini dysku24206
31Marcin SusRJP22204
32Wojciech Wilk4hands22204
33Artiom Artiemjew4hands21203
34Paweł KierzniewskiRJP21203
35Jan Kryciński4hands21203
36Antoni Moroz4hands21203
37Piotr BartoszekRJP20202
38Kamil DanakFriStaszki20202
39Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku20202
40Olga Jankowska4hands20202
41Paulina LewandowskaGUF20202
42Jarosław SadowskiRJP20202
43Agata Wiejak4hands20202
44Adam TomczykRJP2101011
45Bartosz BorysFlight Club28109
46Rafał KąckiFreezebeatz28109
47Andrzej DyśkoBC Kosmodysk27108
48Adam Małek4hands27108
49Maciej StoleckiFreezebeatz25106
50Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk23104
51Wojciech RytelFlight Club23104
52Dawid KazimierczakFriStaszki22103
53Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku22103
54Piotr LeszczyńskimuJAHedini dysku22103
55Jan MadejBC Kosmodysk22103
56Maja AbgarowiczFlight Club21102
57Sebastian BalcerzakFlight Club21102
58Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk21102
59Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
60Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk21102
61Zofia NawrockaRJP21102
62Rafał NogowskiGUF21102
63Jan SzczyraFreezebeatz21102
64Anna BuchertRJP20101
65Maciej BuchertRJP20101
66Natalia GóralskaGUF20101
67Ewa Jesionek4hands20101
68Kalina KarwowskaBC Kosmodysk20101
69Aldona KrysiakFreezebeatz20101
70Jakub KucharczykFlight Club20101
71Krzysztof PrzeorskiFriStaszki20101
72Małgorzata RożekmuJAHedini dysku20101
73Aleksandra StoleckaFreezebeatz20101
74Patryk TurkowskiFlight Club20101
75Mateusz WojtanowiczGUF20101
76Łukasz ZahutaRJP20101
77Karolina ZawadzkaRJP20101
78Mateusz DurbaczFriStaszki26006
79Łukasz RządzkimuJAHedini dysku23003
80Jacek CzarneckiFreezebeatz22002
81Jakub GrześkaFriStaszki22002
82Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk22002
83Wojciech ŚwiderskiGUF22002
84Radosław Cyniak4hands21001
85Adrian DziubekFreezebeatz21001
86Piotr MaślankaFreezebeatz21001
87Michał Pogodziński4hands21001
88Karolina Radzimirska4hands21001
89Maciej SzymańskiGUF21001
90Adam TurekFlight Club21001
91Łukasz TurekFlight Club21001
92Łukasz WarchołFreezebeatz21001
93Paweł WiejskiBC Kosmodysk21001
94Michał BabikGUF10000
95Klaudia BędkowskaFriStaszki20000
96Robert BielejewskiBC Kosmodysk10000
97Monika BilickaGUF20000
98Agata ChłestowskaRJP20000
99Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20000
100Anna Dąbrowska4hands20000
101Magdalena DrygalakRJP20000
102Michał DrzewiczFlight Club20000
103Małgorzata GoralewskaGUF20000
104Andrzej HolnickiBC Kosmodysk20000
105Dominika KaczyńskaFriStaszki20000
106Jacek KidońFreezebeatz20000
107Marta KubańskaFriStaszki20000
108Artur KuciaFriStaszki20000
109Marta KwapieńFreezebeatz20000
110Magdalena LatuchFlight Club20000
111Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk20000
112Aleksandra MotykaFriStaszki20000
113Maciej ParulskiFlight Club20000
114Anna PilarczykFlight Club20000
115Ewa PotoręckamuJAHedini dysku20000
116Magdalena RychardFlight Club20000
117Katarzyna Sawicka4hands20000
118Maciej SkorupkaFlight Club20000
119Rafał SobczyńskiFlight Club20000
120Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
121Martyna StankiewiczmuJAHedini dysku20000
122Maja SzałkowskaGUF20000
123Piotr SzydłowskiFlight Club20000
124Marcin SzylingFreezebeatz20000
125Magdalena SzymańskaGUF10000
126Maciej TyburskiGUF20000
127Zuzanna WalkarzFreezebeatz20000
128Kalina Wilk4hands20000
129Monika WyrwałFriStaszki20000
130Anna ZacharaFreezebeatz20000