WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Karol KleinGUF2103013
2Łukasz Adamski4hands284012
3Piotr ŚwierkotRJP274011
4Adam TomczykRJP2101011
5Bartosz BorysFlight Club28109
6Maciej DanielewskimuJAHedini dysku27209
7Dominik JasielonisFreezebeatz23609
8Rafał KąckiFreezebeatz28109
9Michał KuklińskiGUF24509
10Łukasz MichalikmuJAHedini dysku27209
11Andrzej DyśkoBC Kosmodysk27108
12Jakub KubiczekFriStaszki26208
13Adam Małek4hands27108
14Jędrzej WoźniakGUF23508
15Lucyna Gwarek4hands22507
16Antoni RybińskiBC Kosmodysk20707
17Aleksander CzajęckiFriStaszki22406
18Mateusz DurbaczFriStaszki26006
19Julian LiwszicmuJAHedini dysku24206
20Aleksander RedwanmuJAHedini dysku21506
21Maciej StoleckiFreezebeatz25106
22Damian WójcikRJP21506
23Artur GrzybowskiFreezebeatz20505
24Hubert LubańskiGUF21405
25Mikołaj MaślankaBC Kosmodysk22305
26Krzysztof PiesakFriStaszki20505
27Mateusz WojciechowskimuJAHedini dysku22305
28Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk23104
29Paweł CiułkowskiFlight Club20404
30Maciej KalisiakmuJAHedini dysku21304
31Wojciech RytelFlight Club23104
32Marcin SusRJP22204
33Wojciech Wilk4hands22204
34Piotr WiśniewskiFlight Club21304
35Joanna WojciechowskamuJAHedini dysku20404
36Artiom Artiemjew4hands21203
37Anna BronowskamuJAHedini dysku20303
38Wiktor BudzińskiBC Kosmodysk20303
39Dawid GołuzinFriStaszki20303
40Marcin Goss4hands20303
41Dawid KazimierczakFriStaszki22103
42Paweł KierzniewskiRJP21203
43Jan Kryciński4hands21203
44Piotr LatoszewskimuJAHedini dysku22103
45Piotr LeszczyńskimuJAHedini dysku22103
46Jan MadejBC Kosmodysk22103
47Antoni Moroz4hands21203
48Maciej PłochockiFlight Club20303
49Łukasz RządzkimuJAHedini dysku23003
50Tomasz ZiemblickiFreezebeatz20303
51Maja AbgarowiczFlight Club21102
52Sebastian BalcerzakFlight Club21102
53Piotr BartoszekRJP20202
54Jacek CzarneckiFreezebeatz22002
55Kamil DanakFriStaszki20202
56Aleksandra DyśkoBC Kosmodysk21102
57Jakub GrześkaFriStaszki22002
58Stanisław GrzywalskimuJAHedini dysku20202
59Olga Jankowska4hands20202
60Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
61Paulina LewandowskaGUF20202
62Mateusz LiszewskiBC Kosmodysk21102
63Zofia NawrockaRJP21102
64Rafał NogowskiGUF21102
65Jarosław SadowskiRJP20202
66Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk22002
67Jan SzczyraFreezebeatz21102
68Wojciech ŚwiderskiGUF22002
69Agata Wiejak4hands20202
70Anna BuchertRJP20101
71Maciej BuchertRJP20101
72Radosław Cyniak4hands21001
73Adrian DziubekFreezebeatz21001
74Natalia GóralskaGUF20101
75Ewa Jesionek4hands20101
76Kalina KarwowskaBC Kosmodysk20101
77Aldona KrysiakFreezebeatz20101
78Jakub KucharczykFlight Club20101
79Piotr MaślankaFreezebeatz21001
80Michał Pogodziński4hands21001
81Krzysztof PrzeorskiFriStaszki20101
82Karolina Radzimirska4hands21001
83Małgorzata RożekmuJAHedini dysku20101
84Aleksandra StoleckaFreezebeatz20101
85Maciej SzymańskiGUF21001
86Adam TurekFlight Club21001
87Łukasz TurekFlight Club21001
88Patryk TurkowskiFlight Club20101
89Łukasz WarchołFreezebeatz21001
90Paweł WiejskiBC Kosmodysk21001
91Mateusz WojtanowiczGUF20101
92Łukasz ZahutaRJP20101
93Karolina ZawadzkaRJP20101
94Michał BabikGUF10000
95Klaudia BędkowskaFriStaszki20000
96Robert BielejewskiBC Kosmodysk10000
97Monika BilickaGUF20000
98Agata ChłestowskaRJP20000
99Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20000
100Anna Dąbrowska4hands20000
101Magdalena DrygalakRJP20000
102Michał DrzewiczFlight Club20000
103Małgorzata GoralewskaGUF20000
104Andrzej HolnickiBC Kosmodysk20000
105Dominika KaczyńskaFriStaszki20000
106Jacek KidońFreezebeatz20000
107Marta KubańskaFriStaszki20000
108Artur KuciaFriStaszki20000
109Marta KwapieńFreezebeatz20000
110Magdalena LatuchFlight Club20000
111Aleksandra MarszałekBC Kosmodysk20000
112Aleksandra MotykaFriStaszki20000
113Maciej ParulskiFlight Club20000
114Anna PilarczykFlight Club20000
115Ewa PotoręckamuJAHedini dysku20000
116Magdalena RychardFlight Club20000
117Katarzyna Sawicka4hands20000
118Maciej SkorupkaFlight Club20000
119Rafał SobczyńskiFlight Club20000
120Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
121Martyna StankiewiczmuJAHedini dysku20000
122Maja SzałkowskaGUF20000
123Piotr SzydłowskiFlight Club20000
124Marcin SzylingFreezebeatz20000
125Magdalena SzymańskaGUF10000
126Maciej TyburskiGUF20000
127Zuzanna WalkarzFreezebeatz20000
128Kalina Wilk4hands20000
129Monika WyrwałFriStaszki20000
130Anna ZacharaFreezebeatz20000