WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   New user?

Scoreboard

#PlayerTeamGamesAssistsGoalsCal.Tot.
1Michał RudyBC Kosmodysk285013
2Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash26309
3Michał ZygmuntkrakUF26309
4Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash25308
5Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash25308
6Jan MadejBC Kosmodysk26208
7Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash22507
8Artur GrzybowskikrakUF22406
9Chris ProsserkrakUF25106
10Jan KozakoszczakGrandmaster Flash20505
11Olga JakschBC Kosmodysk22305
12Mateusz DydaGrandmaster Flash23205
13Tadeusz PętlakGrandmaster Flash23205
14Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk21304
15Maciej ZabostGrandmaster Flash22204
16Jan BednarskikrakUF20303
17Kinga KieckrakUF20303
18Jan CiepielewskiBC Kosmodysk21203
19Piotr SzajnakrakUF21203
20Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash21203
21Filip KrynickiGrandmaster Flash22103
22Jico OracionkrakUF23003
23Adam MakowskiBC Kosmodysk20202
24Julianna CzapskaBC Kosmodysk21102
25Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
26Marcin KrukBC Kosmodysk21102
27Hubert KubitkrakUF21102
28Anna TymickaGrandmaster Flash21102
29Paweł WiejskiBC Kosmodysk21102
30Aldona KrysiakkrakUF22002
31Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20101
32Hieronim DzieślewskikrakUF20101
33Sonia KasińskakrakUF20101
34Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk20101
35Jadwiga PieczonkakrakUF20101
36Karolina TudelskaGrandmaster Flash20101
37Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk21001
38Jakub AdamczykkrakUF20000
39Weronika BakaBC Kosmodysk20000
40Zofia BejmGrandmaster Flash20000
41Julia BiegańskaGrandmaster Flash20000
42Aleksandra BigosińskakrakUF20000
43Michał DymińskikrakUF20000
44Andrzej DyśkoGrandmaster Flash20000
45Magdalena KimlakrakUF20000
46Piotr KliśGrandmaster Flash20000
47Jan LatosińskikrakUF20000
48Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash10000
49Mikołaj SmogórGrandmaster Flash10000
50Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
51Andrzej StobieckiBC Kosmodysk20000
52Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk20000
53Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk10000
54Monika SzafrankrakUF20000
55Cezary SzpadzikGrandmaster Flash20000
56Justyna SzwajcowskakrakUF10000