WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Michał RudyBC Kosmodysk285013
2Jan MadejBC Kosmodysk26208
3Olga JakschBC Kosmodysk22305
4Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk21304
5Jan CiepielewskiBC Kosmodysk21203
6Adam MakowskiBC Kosmodysk20202
7Julianna CzapskaBC Kosmodysk21102
8Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
9Marcin KrukBC Kosmodysk21102
10Paweł WiejskiBC Kosmodysk21102
11Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20101
12Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk20101
13Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk21001
14Weronika BakaBC Kosmodysk20000
15Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
16Andrzej StobieckiBC Kosmodysk20000
17Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk20000
18Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk10000
19Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash26309
20Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash25308
21Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash25308
22Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash22507
23Jan KozakoszczakGrandmaster Flash20505
24Mateusz DydaGrandmaster Flash23205
25Tadeusz PętlakGrandmaster Flash23205
26Maciej ZabostGrandmaster Flash22204
27Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash21203
28Filip KrynickiGrandmaster Flash22103
29Anna TymickaGrandmaster Flash21102
30Karolina TudelskaGrandmaster Flash20101
31Zofia BejmGrandmaster Flash20000
32Julia BiegańskaGrandmaster Flash20000
33Andrzej DyśkoGrandmaster Flash20000
34Piotr KliśGrandmaster Flash20000
35Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash10000
36Mikołaj SmogórGrandmaster Flash10000
37Cezary SzpadzikGrandmaster Flash20000
38Michał ZygmuntkrakUF26309
39Artur GrzybowskikrakUF22406
40Chris ProsserkrakUF25106
41Jan BednarskikrakUF20303
42Kinga KieckrakUF20303
43Piotr SzajnakrakUF21203
44Jico OracionkrakUF23003
45Hubert KubitkrakUF21102
46Aldona KrysiakkrakUF22002
47Hieronim DzieślewskikrakUF20101
48Sonia KasińskakrakUF20101
49Jadwiga PieczonkakrakUF20101
50Jakub AdamczykkrakUF20000
51Aleksandra BigosińskakrakUF20000
52Michał DymińskikrakUF20000
53Magdalena KimlakrakUF20000
54Jan LatosińskikrakUF20000
55Monika SzafrankrakUF20000
56Justyna SzwajcowskakrakUF10000