WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Michał RudyBC Kosmodysk285013
2Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash26309
3Michał ZygmuntkrakUF26309
4Jan MadejBC Kosmodysk26208
5Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash25308
6Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash25308
7Chris ProsserkrakUF25106
8Mateusz DydaGrandmaster Flash23205
9Tadeusz PętlakGrandmaster Flash23205
10Jico OracionkrakUF23003
11Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash22507
12Artur GrzybowskikrakUF22406
13Olga JakschBC Kosmodysk22305
14Maciej ZabostGrandmaster Flash22204
15Filip KrynickiGrandmaster Flash22103
16Aldona KrysiakkrakUF22002
17Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk21304
18Jan CiepielewskiBC Kosmodysk21203
19Piotr SzajnakrakUF21203
20Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash21203
21Julianna CzapskaBC Kosmodysk21102
22Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
23Marcin KrukBC Kosmodysk21102
24Hubert KubitkrakUF21102
25Anna TymickaGrandmaster Flash21102
26Paweł WiejskiBC Kosmodysk21102
27Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk21001
28Jan KozakoszczakGrandmaster Flash20505
29Jan BednarskikrakUF20303
30Kinga KieckrakUF20303
31Adam MakowskiBC Kosmodysk20202
32Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20101
33Hieronim DzieślewskikrakUF20101
34Sonia KasińskakrakUF20101
35Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk20101
36Jadwiga PieczonkakrakUF20101
37Karolina TudelskaGrandmaster Flash20101
38Jakub AdamczykkrakUF20000
39Weronika BakaBC Kosmodysk20000
40Zofia BejmGrandmaster Flash20000
41Julia BiegańskaGrandmaster Flash20000
42Aleksandra BigosińskakrakUF20000
43Michał DymińskikrakUF20000
44Andrzej DyśkoGrandmaster Flash20000
45Magdalena KimlakrakUF20000
46Piotr KliśGrandmaster Flash20000
47Jan LatosińskikrakUF20000
48Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash10000
49Mikołaj SmogórGrandmaster Flash10000
50Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
51Andrzej StobieckiBC Kosmodysk20000
52Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk20000
53Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk10000
54Monika SzafrankrakUF20000
55Cezary SzpadzikGrandmaster Flash20000
56Justyna SzwajcowskakrakUF10000