WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam MakowskiBC Kosmodysk20202
2Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk20000
3Aldona KrysiakkrakUF22002
4Aleksandra BigosińskakrakUF20000
5Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash22507
6Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk20101
7Andrzej DyśkoGrandmaster Flash20000
8Andrzej StobieckiBC Kosmodysk20000
9Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
10Anna TymickaGrandmaster Flash21102
11Artur GrzybowskikrakUF22406
12Cezary SzpadzikGrandmaster Flash20000
13Chris ProsserkrakUF25106
14Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash26309
15Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20101
16Filip KrynickiGrandmaster Flash22103
17Hieronim DzieślewskikrakUF20101
18Hubert KubitkrakUF21102
19Jadwiga PieczonkakrakUF20101
20Jakub AdamczykkrakUF20000
21Jan BednarskikrakUF20303
22Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk21001
23Jan CiepielewskiBC Kosmodysk21203
24Jan KozakoszczakGrandmaster Flash20505
25Jan LatosińskikrakUF20000
26Jan MadejBC Kosmodysk26208
27Jico OracionkrakUF23003
28Julia BiegańskaGrandmaster Flash20000
29Julianna CzapskaBC Kosmodysk21102
30Justyna SzwajcowskakrakUF10000
31Karolina TudelskaGrandmaster Flash20101
32Kinga KieckrakUF20303
33Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk21304
34Maciej ZabostGrandmaster Flash22204
35Magdalena KimlakrakUF20000
36Marcin KrukBC Kosmodysk21102
37Mateusz DydaGrandmaster Flash23205
38Michał DymińskikrakUF20000
39Michał RudyBC Kosmodysk285013
40Michał ZygmuntkrakUF26309
41Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash25308
42Mikołaj SmogórGrandmaster Flash10000
43Monika SzafrankrakUF20000
44Olga JakschBC Kosmodysk22305
45Paweł WiejskiBC Kosmodysk21102
46Piotr KliśGrandmaster Flash20000
47Piotr SzajnakrakUF21203
48Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
49Sonia KasińskakrakUF20101
50Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash25308
51Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk10000
52Tadeusz PętlakGrandmaster Flash23205
53Weronika BakaBC Kosmodysk20000
54Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash10000
55Zofia BejmGrandmaster Flash20000
56Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash21203