WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Michał RudyBC Kosmodysk285013
2Aleksandra GawlikowskaGrandmaster Flash22507
3Jan KozakoszczakGrandmaster Flash20505
4Artur GrzybowskikrakUF22406
5Ewa Bańbuła-DydaGrandmaster Flash26309
6Michał ZygmuntkrakUF26309
7Stanisław BogusławskiGrandmaster Flash25308
8Mikołaj MaślankaGrandmaster Flash25308
9Olga JakschBC Kosmodysk22305
10Maciej May-MaciejewskiBC Kosmodysk21304
11Jan BednarskikrakUF20303
12Kinga KieckrakUF20303
13Jan MadejBC Kosmodysk26208
14Mateusz DydaGrandmaster Flash23205
15Tadeusz PętlakGrandmaster Flash23205
16Maciej ZabostGrandmaster Flash22204
17Jan CiepielewskiBC Kosmodysk21203
18Piotr SzajnakrakUF21203
19Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash21203
20Adam MakowskiBC Kosmodysk20202
21Chris ProsserkrakUF25106
22Filip KrynickiGrandmaster Flash22103
23Julianna CzapskaBC Kosmodysk21102
24Robert JanuszewiczBC Kosmodysk21102
25Marcin KrukBC Kosmodysk21102
26Hubert KubitkrakUF21102
27Anna TymickaGrandmaster Flash21102
28Paweł WiejskiBC Kosmodysk21102
29Ewa ChudzyńskaBC Kosmodysk20101
30Hieronim DzieślewskikrakUF20101
31Sonia KasińskakrakUF20101
32Aleksandra KsiężakBC Kosmodysk20101
33Jadwiga PieczonkakrakUF20101
34Karolina TudelskaGrandmaster Flash20101
35Jico OracionkrakUF23003
36Aldona KrysiakkrakUF22002
37Jan ChołoniewskiBC Kosmodysk21001
38Jakub AdamczykkrakUF20000
39Weronika BakaBC Kosmodysk20000
40Zofia BejmGrandmaster Flash20000
41Julia BiegańskaGrandmaster Flash20000
42Aleksandra BigosińskakrakUF20000
43Michał DymińskikrakUF20000
44Andrzej DyśkoGrandmaster Flash20000
45Magdalena KimlakrakUF20000
46Piotr KliśGrandmaster Flash20000
47Jan LatosińskikrakUF20000
48Wiktoria MaruszczakGrandmaster Flash10000
49Mikołaj SmogórGrandmaster Flash10000
50Anna StachowiakBC Kosmodysk20000
51Andrzej StobieckiBC Kosmodysk20000
52Agata StrzałkowskaBC Kosmodysk20000
53Stanisław StupkiewiczBC Kosmodysk10000
54Monika SzafrankrakUF20000
55Cezary SzpadzikGrandmaster Flash20000
56Justyna SzwajcowskakrakUF10000