Sign in
Recover your account
New user?
Schedule
» Scoreboard: Group B
Halowe Mistrzostwa Polski 2024
Młodzieżowe HMP 2024
WLU* 2023/24
Młodzieżowe MPX 2023
VIII Plażowe Mistrzostwa Polski 2023
Młodzieżowe MPOW 2023
Mistrzostwa Polski OW 2023
Mistrzostwa Polski Mixed 2023
Młodzieżowe HMP 2023
Halowe Mistrzostwa Polski 2023
WLU* 2022/23
Młodzieżowe MP 2022
VII Plażowe Mistrzostwa Polski 2022
Mistrzostwa Polski OW 2022
Mistrzostwa Polski Mixed 2022
Młodzieżowe HMP 2022
Halowe Mistrzostwa Polski 2022
WLU* 2021/22
VI Plażowe Mistrzostwa Polski 2021
Młodzieżowe MP 2021
Mistrzostwa Polski Mixed 2021
Mistrzostwa Polski OW 2021
WLU* 2020/21
Młodzieżowe HMP 2020
Halowe Mistrzostwa Polski 2020
WLU* 2019/20
Mistrzostwa Polski Mixed 2019
Młodzieżowe MP 2019
Mistrzostwa Polski OW 2019
V Plażowe Mistrzostwa Polski 2019
Młodzieżowe HMP 2019
Halowe Mistrzostwa Polski 2019
WLU* 2018/19
Młodzieżowe MP 2018
Mistrzostwa Polski Mixed 2018
IV Plażowe Mistrzostwa Polski 2018
Mistrzostwa Polski OW 2018
Poligon 2018
Młodzieżowe HMP 2018
Halowe Mistrzostwa Polski 2018
WLU* 2017/18
Młodzieżowe MP 2017
Mistrzostwa Polski Mixed 2017
Mistrzostwa Polski OW 2017
III Plażowe Mistrzostwa Polski 2017
Poligon 2017
Młodzieżowe HMP 2017
Halowe Mistrzostwa Polski 2017
WLU* 2016/17
Mistrzostwa Polski Mixed 2016
Młodzieżowe MP 2016
Mistrzostwa Polski OW 2016
Mistrzostwa Warszawy 2016
II Plażowe Mistrzostwa Polski 2016
Poligon 2016
Halowe Mistrzostwa Polski 2016
WLU* 2015
Mistrzostwa Polski Mixed 2015
Młodzieżowe MP 2015
Mistrzostwa Polski OW 2015
I Plażowe Mistrzostwa Polski 2015
Warszawska Liga Ultimate 2015
Halowe Mistrzostwa Polski 2015
WLU* 2014
Mistrzostwa Polski Mixed 2014
Młodzieżowe MP 2014
Mistrzostwa Polski OW 2014
Południowa Liga Ultimate 2014
Warszawska Liga Ultimate 2014
Halowe Mistrzostwa Polski 2014
Południowa Liga Ultimate 2013/14
WLU* 2013
Mistrzostwa Polski Mixed 2013
Mistrzostwa Polski OW 2013
Warszawska Liga Ultimate 2013
Halowe Mistrzostwa Polski 2013
WZIU 2012/13
NPUL 2012/13
Mistrzostwa Polski Mixed 2012
Warszawska Liga Ultimate 2012
Południowa Liga Ultimate 2012
Halowe Mistrzostwa Polski 2012
WZIU 2011/12
Mistrzostwa Polski Mixed 2011
Warszawska Liga Ultimate 2011
Halowe Mistrzostwa Polski 2011
Mistrzostwa Polski Mixed 2010
Młodzieżowe HMP 2024
Games
Teams
U20 Open
» Final
» Bronze
» Group
Spirit Scores
U20 Women
» Final
» Bronze
» Group
Spirit Scores
U20 Mixed
» Group A
» Group B
» Playoff 1-4
» Playoff 5-7
Spirit Scores
Past events
» Events
» Players
» Clubs
» Statistics
Mobile
» Live scores
» Mobile version
Links
» Info
» Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate - frisbee.pl
» Powered by Ultiorganizer
@ Kontakt
User Guide
|
Privacy Policy
Scoreboard
#
Player
Team
Games
Assists
Goals
Cal.
Tot.
1
Adam Tomczyk
RJP
2
7
2
0
9
2
Daniel Błach
Flow
2
6
2
0
8
3
Adam Grzegorowski
Uwaga Pies
2
2
3
0
5
4
Damian Sadalski
Uwaga Pies
2
2
3
0
5
5
Maria Stryukova
RJP
2
2
3
0
5
6
Dariusz Urbanik
Flow
2
2
3
0
5
7
Michał Krotliński
Flow
2
3
2
0
5
8
Jan Staniewicz
Uwaga Pies
2
3
2
0
5
9
Monika Zaczkowska
RJP
2
3
2
0
5
10
Paweł Milanowicz
Flow
2
5
0
0
5
11
Natalia Nędzi
Flow
2
0
4
0
4
12
Wojciech Pająk
Flow
2
0
4
0
4
13
Dawid Ajnbacher
Uwaga Pies
2
1
3
0
4
14
Jakub Golec
Flow
2
1
3
0
4
15
Patryk Tomiak
Uwaga Pies
2
4
0
0
4
16
Grzegorz Tomczyk
RJP
2
0
3
0
3
17
Dawid Siuda
Uwaga Pies
2
1
2
0
3
18
Marcin Skorupski
Uwaga Pies
2
1
2
0
3
19
Piotr Świerkot
RJP
2
1
2
0
3
20
Hanna Kacorzyk
RJP
2
2
1
0
3
21
Monika Mikoś
Flow
2
3
0
0
3
22
Jakub Wróbel
Flow
2
3
0
0
3
23
Mateusz Bąk
Uwaga Pies
2
0
2
0
2
24
Zuzanna Brzezińska
Flow
2
0
2
0
2
25
Julia Król
RJP
2
0
2
0
2
26
Patrycja Paczyńska-Jasińska
RJP
2
0
2
0
2
27
Wojciech Kalbarczyk
RJP
2
1
1
0
2
28
Weronika Sawczak
Uwaga Pies
2
1
1
0
2
29
Adrian Sosna
RJP
2
1
1
0
2
30
Marcel Byndas
Flow
2
2
0
0
2
31
Dawid Grzebyta
Uwaga Pies
2
2
0
0
2
32
Gabriela Pisarczuk
Flow
2
2
0
0
2
33
Szymon Poznański
RJP
2
2
0
0
2
34
Izabela Kołodziejczyk
Flow
2
0
1
0
1
35
Martyna Pochodyła
Flow
2
0
1
0
1
36
Krzysztof Przybyś
Flow
2
0
1
0
1
37
Barbara Raba
Flow
2
0
1
0
1
38
Anna Sawicka
RJP
2
0
1
0
1
39
Basia Sobkowiak
Uwaga Pies
2
0
1
0
1
40
Piotr Wąsik
RJP
2
0
1
0
1
41
Aleksandra Grzebyta
Uwaga Pies
2
1
0
0
1
42
Tomasz Kublin
RJP
2
1
0
0
1
43
Katarzyna Młodzikowska
Uwaga Pies
2
1
0
0
1
44
Maciej Sznapka
RJP
2
1
0
0
1
45
Katarzyna Dobranowska
Flow
2
0
0
0
0
46
Tamara Jackowiak
Uwaga Pies
2
0
0
0
0
47
Zuzanna Jakubowska
Uwaga Pies
2
0
0
0
0
48
Radosław Maksymiuk
RJP
2
0
0
0
0
49
Anna Paszkowska
Uwaga Pies
2
0
0
0
0
50
Maciej Płaczek
Uwaga Pies
2
0
0
0
0
51
Piotr Szauderna
Flow
2
0
0
0
0
52
Aleksandra Milanowicz
Flow
1
0
6
0
6
53
Bartłomiej Specjał
Flow
1
3
0
0
3
54
Grzegorz Bubak
RJP
1
0
0
0
0
55
Małgorzata Czaplińska
Flow
1
0
0
0
0
56
Maciej Pająk
Flow
1
0
0
0
0
57
Karolina Sołtyk-Sołtycka
RJP
1
0
0
0
0