WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Mateusz GibkiBrave Beavers2121013
2Joanna JurgaBrave Beavers21405
3Witold ZaborowskiBrave Beavers23205
4Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers20404
5Adam MaciejewskiBrave Beavers21304
6Michał SchillerBrave Beavers23104
7Sławomir StefańskiBrave Beavers23104
8Karolina BochniakBrave Beavers20202
9Kamil FilipBrave Beavers20202
10Patryk PawlickiBrave Beavers22002
11Agnieszka BoltBrave Beavers20101
12Jędrzej NowakBrave Beavers20101
13Adam BiegałaBrave Beavers20000
14Daniel GóreckiBrave Beavers20000
15Agnieszka LamparskaBrave Beavers20000
16Adam ŁepakBrave Beavers20000
17Weronika MaciejewskaBrave Beavers20000
18Michał MaciejewskiBrave Beavers20000
19Sebastian MańczakBrave Beavers20000
20Katarzyna PrzybyszBrave Beavers20000
21Michał WachowiakBrave Beavers20000
22Maria WolanczykBrave Beavers20000
23Mateusz KosmalskiKWR Knury22305
24Magdalena FaliszewskaKWR Knury22103
25David Bwire EkonjoKWR Knury20202
26Łukasz DobranowskiKWR Knury22002
27Magdalena BergelKWR Knury20101
28Jan DąbrowskiKWR Knury20101
29Wiktor LisKWR Knury20101
30Elwira PiekartKWR Knury20101
31Kacper BłaszczykKWR Knury20000
32Anna BoguszKWR Knury20000
33Daniel CerońKWR Knury20000
34Anna CichorekKWR Knury20000
35Tomasz CzubochaKWR Knury20000
36Filip DobranowskiKWR Knury20000
37Maciej KlimpelKWR Knury20000
38Kacper KrasuckiKWR Knury20000
39Maciej KruczkowskiKWR Knury20000
40Katarzyna MarekKWR Knury20000
41Miłosz MarekKWR Knury20000
42Wojciech PietrzykKWR Knury20000
43Szymon PyzikKWR Knury20000
44Paweł RakKWR Knury20000
45Marek RoszczakKWR Knury20000
46Anton SandulyakKWR Knury20000
47Karolina SenickaKWR Knury20000
48Magdalena SzwedKWR Knury20000
49Krzysztof ZającZawierucha23407
50Andrzej HolnickiZawierucha26006
51Piotr KuszewskiZawierucha21203
52Michał RogińskiZawierucha20202
53Antonina TatajZawierucha20202
54Konstanty ŚwięcickiZawierucha21102
55Zofia KnapikZawierucha22002
56Rafał GrudnyZawierucha20101
57Joanna KapkowskaZawierucha20101
58Marta SkrzypczykZawierucha20101
59Iga SobieralskaZawierucha20101
60Rafał KąckiZawierucha21001
61Kamil KindziukZawierucha21001
62Kacper FryszczynZawierucha20000
63Dagny GorostizaZawierucha20000
64Emanuel KołataZawierucha20000
65Natalia MakułaZawierucha20000
66Igor MirowskiZawierucha20000
67Katarzyna OleszekZawierucha20000
68Paula RogowskaZawierucha20000
69Jan WołłejkoZawierucha20000