WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Adam BiegałaBrave Beavers20000
2Adam ŁepakBrave Beavers20000
3Adam MaciejewskiBrave Beavers21304
4Agnieszka BoltBrave Beavers20101
5Agnieszka LamparskaBrave Beavers20000
6Andrzej HolnickiZawierucha26006
7Anna BoguszKWR Knury20000
8Anna CichorekKWR Knury20000
9Anton SandulyakKWR Knury20000
10Antonina TatajZawierucha20202
11Dagny GorostizaZawierucha20000
12Daniel CerońKWR Knury20000
13Daniel GóreckiBrave Beavers20000
14David Bwire EkonjoKWR Knury20202
15Elwira PiekartKWR Knury20101
16Emanuel KołataZawierucha20000
17Filip DobranowskiKWR Knury20000
18Iga SobieralskaZawierucha20101
19Igor MirowskiZawierucha20000
20Jan DąbrowskiKWR Knury20101
21Jan WołłejkoZawierucha20000
22Jędrzej NowakBrave Beavers20101
23Joanna JurgaBrave Beavers21405
24Joanna KapkowskaZawierucha20101
25Kacper BłaszczykKWR Knury20000
26Kacper FryszczynZawierucha20000
27Kacper KrasuckiKWR Knury20000
28Kamil FilipBrave Beavers20202
29Kamil KindziukZawierucha21001
30Karolina BochniakBrave Beavers20202
31Karolina SenickaKWR Knury20000
32Katarzyna MarekKWR Knury20000
33Katarzyna OleszekZawierucha20000
34Katarzyna PrzybyszBrave Beavers20000
35Konstanty ŚwięcickiZawierucha21102
36Krzysztof ZającZawierucha23407
37Łukasz DobranowskiKWR Knury22002
38Maciej KlimpelKWR Knury20000
39Maciej KruczkowskiKWR Knury20000
40Magdalena BergelKWR Knury20101
41Magdalena FaliszewskaKWR Knury22103
42Magdalena SzwedKWR Knury20000
43Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers20404
44Marek RoszczakKWR Knury20000
45Maria WolanczykBrave Beavers20000
46Marta SkrzypczykZawierucha20101
47Mateusz GibkiBrave Beavers2121013
48Mateusz KosmalskiKWR Knury22305
49Michał MaciejewskiBrave Beavers20000
50Michał RogińskiZawierucha20202
51Michał SchillerBrave Beavers23104
52Michał WachowiakBrave Beavers20000
53Miłosz MarekKWR Knury20000
54Natalia MakułaZawierucha20000
55Patryk PawlickiBrave Beavers22002
56Paula RogowskaZawierucha20000
57Paweł RakKWR Knury20000
58Piotr KuszewskiZawierucha21203
59Rafał GrudnyZawierucha20101
60Rafał KąckiZawierucha21001
61Sebastian MańczakBrave Beavers20000
62Sławomir StefańskiBrave Beavers23104
63Szymon PyzikKWR Knury20000
64Tomasz CzubochaKWR Knury20000
65Weronika MaciejewskaBrave Beavers20000
66Wiktor LisKWR Knury20101
67Witold ZaborowskiBrave Beavers23205
68Wojciech PietrzykKWR Knury20000
69Zofia KnapikZawierucha22002