WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Krzysztof ZającZawierucha23407
2Joanna JurgaBrave Beavers21405
3Małgorzata MaćkowskaBrave Beavers20404
4Mateusz KosmalskiKWR Knury22305
5Adam MaciejewskiBrave Beavers21304
6Witold ZaborowskiBrave Beavers23205
7Piotr KuszewskiZawierucha21203
8Karolina BochniakBrave Beavers20202
9David Bwire EkonjoKWR Knury20202
10Kamil FilipBrave Beavers20202
11Michał RogińskiZawierucha20202
12Antonina TatajZawierucha20202
13Mateusz GibkiBrave Beavers2121013
14Michał SchillerBrave Beavers23104
15Sławomir StefańskiBrave Beavers23104
16Magdalena FaliszewskaKWR Knury22103
17Konstanty ŚwięcickiZawierucha21102
18Magdalena BergelKWR Knury20101
19Agnieszka BoltBrave Beavers20101
20Jan DąbrowskiKWR Knury20101
21Rafał GrudnyZawierucha20101
22Joanna KapkowskaZawierucha20101
23Wiktor LisKWR Knury20101
24Jędrzej NowakBrave Beavers20101
25Elwira PiekartKWR Knury20101
26Marta SkrzypczykZawierucha20101
27Iga SobieralskaZawierucha20101
28Andrzej HolnickiZawierucha26006
29Łukasz DobranowskiKWR Knury22002
30Zofia KnapikZawierucha22002
31Patryk PawlickiBrave Beavers22002
32Rafał KąckiZawierucha21001
33Kamil KindziukZawierucha21001
34Adam BiegałaBrave Beavers20000
35Kacper BłaszczykKWR Knury20000
36Anna BoguszKWR Knury20000
37Daniel CerońKWR Knury20000
38Anna CichorekKWR Knury20000
39Tomasz CzubochaKWR Knury20000
40Filip DobranowskiKWR Knury20000
41Kacper FryszczynZawierucha20000
42Dagny GorostizaZawierucha20000
43Daniel GóreckiBrave Beavers20000
44Maciej KlimpelKWR Knury20000
45Emanuel KołataZawierucha20000
46Kacper KrasuckiKWR Knury20000
47Maciej KruczkowskiKWR Knury20000
48Agnieszka LamparskaBrave Beavers20000
49Adam ŁepakBrave Beavers20000
50Weronika MaciejewskaBrave Beavers20000
51Michał MaciejewskiBrave Beavers20000
52Natalia MakułaZawierucha20000
53Sebastian MańczakBrave Beavers20000
54Katarzyna MarekKWR Knury20000
55Miłosz MarekKWR Knury20000
56Igor MirowskiZawierucha20000
57Katarzyna OleszekZawierucha20000
58Wojciech PietrzykKWR Knury20000
59Katarzyna PrzybyszBrave Beavers20000
60Szymon PyzikKWR Knury20000
61Paweł RakKWR Knury20000
62Paula RogowskaZawierucha20000
63Marek RoszczakKWR Knury20000
64Anton SandulyakKWR Knury20000
65Karolina SenickaKWR Knury20000
66Magdalena SzwedKWR Knury20000
67Michał WachowiakBrave Beavers20000
68Maria WolanczykBrave Beavers20000
69Jan WołłejkoZawierucha20000