WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Bartosz DworzeckiMAU3121013
2Andrzej ZaródFlow Junior White338011
3Dawid KrawczykMad Hatters35308
4Zofia KnapikFlow Junior White36208
5Michał KrotlińskiFlow Junior White37108
6Jakub SkibińskiMad Hatters31607
7Tymon WłodarczykFlow Junior White32507
8Mateusz KalinowskiMad Hatters34307
9Rybałt KaczorowskiFlow Junior Blue35207
10Tomasz PopławskiMad Hatters37007
11Jakub AndrzejczakMAU30606
12Szymon MagieraFlow Junior White31506
13Aleksandra ŁyskanowskaMAU32406
14Dariusz JędrasFlow Junior White34206
15Wojciech PająkFlow Junior White34206
16Leonard SobiakMAU34206
17Maciej DłuzińskiMad Hatters35106
18Kacper KuszajFlow Junior Blue34105
19Katarzyna KiełbińskaFlow Junior White30404
20Mateusz NiedzielaFlow Junior White32204
21Aleksandra CzerwonkoFlow Junior White33104
22Dominika GrzeczkaFlow Junior Blue30303
23Marika ŁomnickaMad Hatters30303
24Marek RymkiewiczMAU30303
25Igor ŚnieżyńskiMad Hatters30303
26Katarzyna WidźgowskaFlow Junior White30303
27Jakub BołbaFlow Junior White32103
28Ewa RepelowskaFlow Junior White32103
29Wiktoria KaźmierczakMAU33003
30Wiktoria KobzaMad Hatters30202
31Kacper MazurekFlow Junior Blue30202
32Michał RomańskiMAU30202
33Michał DworzeckiMAU31102
34Igor SzafrańskiFlow Junior Blue31102
35Aleksandra JaworskaFlow Junior Blue30101
36Weronika KawiorskaMAU30101
37Anna PaszkowskaMAU30101
38Katarzyna ŚwięckaFlow Junior Blue30101
39Kamil TruszkowskiMad Hatters30101
40Krystian ZiółkowskiMad Hatters30101
41Jakub ChlewickiMAU31001
42Maja KozakFlow Junior Blue31001
43Joanna OremczukFlow Junior White31001
44Karolina WeberMad Hatters31001
45Wiktoria BońkowskaMad Hatters30000
46Dorota CzerskaMad Hatters30000
47Julia DąbrowskaMad Hatters30000
48Robert FominFlow Junior Blue30000
49Olaf GromanowskiMad Hatters20000
50Jakub JakuśMAU30000
51Aleksandra KrawczykMAU30000
52Stanisław KrysiakFlow Junior White30000
53Piotr KubickiFlow Junior Blue30000
54Mateusz LechFlow Junior Blue30000
55Dominik LewickiFlow Junior Blue30000
56Łukasz OwczarekMad Hatters30000
57Daria RyznarMAU30000
58Mateusz SkorupaFlow Junior Blue30000
59Beata ZalewskaMad Hatters30000