WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Patryk PawlickiYoung Brave Beavers337010
2Adam MaciejewskiYoung Brave Beavers391010
3Kacper LewandowskiYoung Brave Beavers32709
4Piotr SobeckiOhana35409
5Maciej PrzybyszYoung Brave Beavers35308
6Tadeusz PętlakGrandmaster Flash37108
7Mikołaj PolewkaOhana32507
8Jakub RaczyńskiOhana37007
9Michał WachowiakYoung Brave Beavers37007
10Antoni MireckiYoung Brave Beavers31506
11Zofia BejmGrandmaster Flash33306
12Stanisław GlinkaGrandmaster Flash21405
13Maria WolanczykYoung Brave Beavers31405
14Sebastian MańczakYoung Brave Beavers33205
15Sławomir StefańskiYoung Brave Beavers34105
16Jan KozakoszczakGrandmaster Flash30404
17Pamela Salitra71 Wratislavia33104
18Igor ChęcińskiOhana10303
19Krzysztof KiwerskiGrandmaster Flash21203
20Małgorzata MaćkowskaYoung Brave Beavers31203
21Zofia ZakroczymskaGrandmaster Flash31203
22Maciej LitwińskiGrandmaster Flash22103
23Ksawery OlewskiYoung Brave Beavers32103
24Agata PrzedpełskaOhana32103
25Kamil RatajczykGrandmaster Flash22103
26Oskar Żuchliński71 Wratislavia32103
27Krzysztof LitwińskiOhana23003
28Szymon RatajczakYoung Brave Beavers30202
29Karolina SenickaYoung Brave Beavers30202
30Jakub TumkielskiOhana30202
31Matylda LisiakOhana31102
32Jan MożańskiGrandmaster Flash21102
33Bartłomiej Szuster71 Wratislavia31102
34Aleksandra ZalewskaGrandmaster Flash21102
35Marcin KozeraGrandmaster Flash22002
36Kamila BąkOhana30101
37Tomasz CzarnockiGrandmaster Flash20101
38Krzysztof GilGrandmaster Flash20101
39Kornelia Makowska71 Wratislavia30101
40Krystian Mikołajczak71 Wratislavia30101
41Anna MireckaYoung Brave Beavers30101
42Michał MorawskiGrandmaster Flash20101
43Antoni OlszewskiGrandmaster Flash20101
44Mateusz Paradowski71 Wratislavia30101
45Katarzyna PrzybyszYoung Brave Beavers30101
46Jan ZwolanOhana30101
47Kacper Doroba71 Wratislavia31001
48Liwia DuszyńskaOhana31001
49Maja ŚwigońskaOhana31001
50Weronika BakaGrandmaster Flash20000
51Wiktor Durejko71 Wratislavia30000
52Maria FilipskaOhana30000
53Julia HenklewskaYoung Brave Beavers30000
54Anna JeziorskaGrandmaster Flash20000
55Weronika MaciejewskaYoung Brave Beavers30000
56Elwira Murawska71 Wratislavia30000
57Karolina SkrobiszewskaOhana30000
58Szymon Zięba71 Wratislavia30000