WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Statystyki

#ZawodnikZespółMeczeAsystyPunktyCal.Suma
1Jan BednarskiUprising II10707
2Jakub KlimekUltimatum10404
3Piotr PrzybyłaUltimatum14004
4Kamil KiljanUltimatum10303
5Michał SchillerUprising10303
6Bartłomiej SkopińskiUltimatum11203
7Michał ZygmuntUprising11203
8Mikołaj Folaron-PamułaUltimatum12103
9Piotr WrzaszczUltimatum12103
10Michał BaduraUprising13003
11Mateusz BarańskiPerun10202
12Jan StaniewiczUprising10202
13Paweł SzwedUprising10202
14Adam GrzegorowskiUprising II11102
15Grzegorz JamińskiUprising11102
16Jico OracionUprising II11102
17Dawid RobalewskiUprising II11102
18Damian SadalskiUprising II11102
19Remigiusz SzymuraUprising11102
20Krzysztof WątrobaUprising11102
21Bartłomiej BizońUprising12002
22Adam BrodaUltimatum12002
23Kamil FilipUprising12002
24Dawid GrzebytaUprising II12002
25Alan PiksaPerun12002
26Bartłomiej SmolarekUltimatum12002
27Maurycy SzpakUprising II12002
28Mateusz BąkUprising II10101
29Bartosz DworzeckiUprising II10101
30Rafał FydaPerun10101
31Jan GliwaUprising10101
32Jakub KaczmarekUprising10101
33Kamil KlajmonPerun10101
34Kasper KowalewskiUprising II10101
35Kamil MerchelskiUltimatum10101
36Szymon MotykaPerun10101
37Jakub NiemczykUltimatum10101
38Adrian SosnaUprising II10101
39Witold ZaborowskiUprising10101
40Maciej DądalskiUprising II11001
41Hieronim DzieślewskiPerun11001
42Jakub FroehlichUprising II11001
43Daniel GóreckiUprising11001
44Adam KłosowiczUprising II11001
45Adam ŁepakUprising11001
46Patryk MachnowskiUprising II11001
47Piotr PieniążekPerun11001
48Chris ProsserUprising11001
49Lucas RawersUprising II11001
50Jan SolickiPerun11001
51Michał TymaczkowskiPerun11001
52Jędrzej WiśniewskiUprising II11001
53Jakub AdamczykPerun10000
54Kajetan CiochPerun10000
55Grzegorz CiszewskiPerun10000
56Sebastian DębińskiPerun10000
57Dominik DobranowskiUprising10000
58Marek DubrawaUltimatum10000
59Mateusz GibkiUprising10000
60Krzysztof GorczycaPerun10000
61Miłosz KapuścińskiPerun10000
62Jakub KlajmonPerun10000
63Jan KopiczkoUprising10000
64Jakub KrólikowskiUprising II10000
65Filip KudlińskiUprising II10000
66Jan LatosińskiPerun10000
67Dawid MichalskiPerun10000
68Bartosz MikołajecUprising10000
69Adam MossakowskiUltimatum10000
70Jakub OrszulakPerun10000
71Jakub PaszekPerun10000
72Cezary PrzybyłaUltimatum10000
73Tymon SerockiUprising10000
74Dawid SiudaUprising II10000
75Norbert StaniszewskiUprising10000
76Bartłomiej SzostekUltimatum10000
77Mikołaj TomczukUprising10000
78Wojciech WątrobaUprising II10000
79Oskar ŻuchlińskiUltimatum10000